Autor Wątek: Seriale z MCU na Disney+  (Przeczytany 13430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kielo

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 29 Marzec 2022, 20:35:25 »
Jesli w Polsce bedzie tak samo jak w UK (a pewnie tak bedzie) to wszystko co wymieniles bedzie dostepne. Plus Simpsons, Futurama i wiele innych. Ostatni sezon Walking Dead na przyklad. Albo filmy National Geographic. Natomiast to, czego nie ma to 4K. Filmy i seriale sa w HD.

Bender

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 29 Marzec 2022, 21:10:49 »
Jesli w Polsce bedzie tak samo jak w UK (a pewnie tak bedzie) to wszystko co wymieniles bedzie dostepne. Plus Simpsons, Futurama i wiele innych. Ostatni sezon Walking Dead na przyklad. Albo filmy National Geographic. Natomiast to, czego nie ma to 4K. Filmy i seriale sa w HD.

Mam nadzieję, bo oprócz SW mam do nadrobienia wszystkie sezony Simpsonów od 22 sezonu w góre.  To już
nie to samo co pierwsze 20, ale zawsze to Simpsons ;)

Offline Leyek

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 29 Marzec 2022, 23:46:04 »
Simpsonowie powyżej 20 sezonu to już są nie do oglądania, cień własnego siebie. Jakiś 16 czy 17 sezon (nie pamiętam co tam jeszcze nieraz pooglądałem) to też już było słabo. Family Guy czy South Park znacznie lepiej trzymają formę na dystansie :)

Offline Simon

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #63 dnia: Śr, 30 Marzec 2022, 00:28:58 »
U mnie Futurama zawsze będzie na pierwszym miejscu. :-* <3
"I've... seen things you people wouldn't believe...
Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-Beams glitter in the dark
Near the Tannhäuser Gates.
All those... moments... will be lost in time,
Like tears... in... rain.
Time... to die..."

Offline Alexandrus888

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #64 dnia: Pt, 01 Kwiecień 2022, 10:32:45 »
Ło pany, ile dobra! I ta cena, bałem się wyższej. No to tylko czekać i kupować roczną subskrypcję, zani podniosą ceny :)

Offline Leyek

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #65 dnia: So, 11 Czerwiec 2022, 21:18:44 »
Rejestrując się na stronie: https://www.preview.disneyplus.com/pl-pl?&cid do 13 czerwca, w dniu startu, czyli 14 czerwca, przyjdzie link do oferty z rokiem D+ za 229,90 zł (12 miesięcy w cenie 8 miesięcy).

Bender

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #66 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 00:37:10 »
Ciekawe, że na Disney+ jakoś nie widać Spider-Mana MCU...  >:(

Offline Interloper

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #67 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 00:50:24 »
Spider-Man z MCU ma być na innej platformie SVOD (zapomniało mi się na której). Wiadomo, zawirowania licencyjne...

Bender

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #68 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 01:03:35 »
No domyśliłem się. Ale jestem troche wkurzony bo akurat tego ostatniego nie widziałem  :'(

Offline Leyek

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #69 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 19:29:24 »
Ciekawe, że na Disney+ jakoś nie widać Spider-Mana MCU...  >:(

A Ty oglądasz filmy superhero? ;)
Jeśli tak to podziwiam, bo ja od lat nie mam siły, komiksy sh (nawet te w miarę współczesne) to przy nich arcydzieła ;)

Offline Mateusz

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 20:17:12 »
No domyśliłem się. Ale jestem troche wkurzony bo akurat tego ostatniego nie widziałem  :'(

Będzie niedługo na HBO Max.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Bender

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #71 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 20:40:24 »
A Ty oglądasz filmy superhero? ;)
Jeśli tak to podziwiam, bo ja od lat nie mam siły, komiksy sh (nawet te w miarę współczesne) to przy nich arcydzieła ;)

No jakoś tak wyszło ;) MCU jakoś poleciało, ale apetyt na IV fazę już średni i przestałem być na bieżąco. Na Shang Chi czy jak to ma i Black Widow w ogole nie mam ochoty, ale te główne jeszcze wrzuce. Natomiast seriale kompletnie poza moim radarem. (sorki, ze w tym temacie akurat ;)

@Mateusz dzięki!

sum41

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #72 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 22:03:05 »
Lipa mam Samsunga z 2015 a aplikacje D+ dzialaja na wersjach od 2016 ...

Bender

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #73 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 22:05:14 »
Lipa mam Samsunga z 2015 a aplikacje D+ dzialaja na wersjach od 2016 ...

Chromecast?

Offline Jaxx

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #74 dnia: Śr, 15 Czerwiec 2022, 07:51:52 »
Nie widzę na Disney+ seriali spadkowych po Netflixie - Daredevila i innych, a rzekomo miały być (nawet była jakaś wtopa z nieumiejętnym wymazaniem logo Netflixa w czołówce). Czyżby biblioteka u nas była jednak okrojona w stosunku do tej oficjalnej? Części produkcji Foxa też nie mogę znaleźć (np. Predatora 2, podczas gdy inne już są). Tak jak na szybko przejrzałem ich zasoby, to pomijając MCU i SW, to jakoś wielkiego szału nie ma...