Autor Wątek: Seriale z MCU na Disney+  (Przeczytany 13184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Seriale z MCU na Disney+
« dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:20:24 »
Powoli zaczynają pojawiać się pierwsze informacje o serialach przygotowywanych na platformę Disney+. Wszystkie seriale będą wchodziły w skład MCU. Na początek dostaniemy Scarlet Witch & Vision, Loki, Falcon & Zimowy żołnierz i Hawkeye'a.

Jeremy Renner powróci jako Hawkeye w serialu dla platformy Disney+.

Historia będzie opowiadała o tym jak Barton szkoli Kate Bishop.  ;D

Disney+ bez tajemnic - znamy datę premiery, cennik i pierwsze szczegóły

Dzisiaj Disney przeprowadził pierwszą oficjalną prezentację skupiającą się na platformie streamingowej Disney+. Amerykańskie studio zaprezentowało swoje plany dotyczące oryginalnych filmów i seriali, zdradziło datę premiery serwisu, ceny abonamentu oraz pokazało, jak będzie prezentował się jej wygląd.
 
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Kwiecień 2019, 13:09:33 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline bogi1

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:27:24 »
Fajna szansa na mniej znane postacie, które w życiu nie dostałyby filmu. Na początek startują co zrozumiałe ze starą gwardią ale mam nadzieje, że z czasem pojawią się jakieś debiuty. Choć z drugiej strony mogłoby to być problematyczne, bo ktoś np. nie ogląda tych seriali a jakaś postać powiedzmy np. Moon Knight pojawi się potem w filmie to nie będzie wiedział skąd ten gość się wziął.

Ja osobiście czekam najbardziej na Falcona & Winter Soldiera. W sumie nie wiem czemu. Jakoś jestem ciekawy przygód tego duetu. Wcale natomiast nie jaram się Visionem i Scarlet Witch z jakiegoś powodu.

Hawkeye mam nadzieje, że da podwaliny na jakieś Young Avengers w przyszłości.

Będzie jeszcze What If. Ale to animowane będzie. Sam koncept trudno byłoby zrobić live action a animacją mogą się pobawić jak chcą

Offline Gascon200

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:33:58 »
Najpierw to się pewnie wezmą za te seriale z postaciami drugoplanowymi z MCU, póki co na powrót Daredevila czy serial z Moon Knightem (przynajmniej w najbliższym czasie)  bym nie liczył.

Na What If animowane czekam, szczególnie jeśli jak w "Miłość, śmierć i roboty" każdy odcinek będzie miał inny styl animacji, można z tym fajnie poeksperymentować.

John_

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 20:53:18 »
Hawkeye obok Black Widow jest najmniej ciekawym bohaterem z filmowego składu Avengers. Serial raczej nie będzie miał wiele wspólnego z komiksem Fractiona bo ten Clint Barton jest zupełnie inną postacią. Jak na razie z zapowiedzianych przez nich seriali ciekawi mnie tylko Winter Soldier.

Itachi

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 21:52:58 »
Hawkeye obok Black Widow jest najmniej ciekawym bohaterem z filmowego składu Avengers.

Aha, są mniej ciekawi bo? Nie mają supermocy? Nie strzelają laserami?

John_

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 22:08:23 »
Bo nie są ciekawie napisani?

Itachi

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 22:58:15 »
A wszyscy pozostali są?

John_

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #7 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 00:29:56 »
Lepiej niż Clint i Natasha. W przypadku tego pierwszego wiele jeszcze robi miałka gra aktorska Rennera który jest interesujący w tej roli jak flaki z olejem. Nie rozumiem jak ktoś znając charakter Hawkeye'a z komiksów, może uznawać że ten nudziarz jest dobrze napisaną postacią. Johanson Wdowie podarowała przynajmniej część swojej charyzmy. Przy Capie, Thorze, Starku, wypada jak manekin.

Offline R~Q

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 08:13:10 »
Fajna szansa na mniej znane postacie, które w życiu nie dostałyby filmu.

Ale Szang Czi film dostanie

John_

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 12:51:07 »
Dostanie bo gwarantuje Disney'owi duże zainteresowanie krajów azjatyckich. To wykalkulowana inwestycja uderzające w te same nuty co Black Panther. Oby tylko film o Shang Chi miał do zaoferowania coś więcej niż Pantera.

Motyl

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 12:40:33 »
Disney odsłania karty, będzie najtańszą platformą streamingową - https://paradoks.net.pl/read/37561-znamy-date-startu-platformy-disney-seriale-marvela-z-nowymi-tytulami

John_

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 12:59:58 »
Jako że ma zasoby Foxa może w końcu będę miał gdzie dokończyć X Files.

Offline Gieferg

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #12 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 13:01:05 »
Rozmienianie MCU na drobne. Tyle powiem.
Bardzo wątpię, by tam się pojawiło coś, co będzie mi się chciało w ogóle oglądać (nie oglądam żadnych seriali superbohaterskich, od nich wszytskich do tej pory wiało taniością i tandetą). Mam nadzieję, że nie będzie to wszystko jakoś mocno powiązane z filmami kinowymi, tzn. nie tak, żeby miało to jakiś większy wpływ na to, co się w nich dzieje.
« Ostatnia zmiana: Pt, 12 Kwiecień 2019, 13:03:59 wysłana przez Gieferg »

John_

  • Gość
Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #13 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 13:04:11 »
Nie rozmnienianie, tylko rozwijanie. Słowa Ci się pomyliły :)

Offline Gascon200

Odp: Seriale z MCU na Disney+
« Odpowiedź #14 dnia: Pt, 12 Kwiecień 2019, 14:00:22 »
Mam nadzieję, że Disney nie zrobi tak jak Netflix czy CW, gdzie z historii na kilka odcinków robią więcej niż kilkanaście odcinków.