Autor Wątek: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe  (Przeczytany 13778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #120 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 09:09:58 »
Zaczynam się gubić w migracjach franczyz między platformami... Titans zaczynali na Netflixie, teraz będą na HBO? Wszystkie sezony, czy tylko najnowszy? Wiecie coś?
Titans nie zaczynało na Netflixie :) Zaczynało na DC Univsere, potem przeszło na HBO Max i cały czas tam jest.

Online michał81

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #121 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 10:07:36 »
Titans nie zaczynało na Netflixie :) Zaczynało na DC Univsere, potem przeszło na HBO Max i cały czas tam jest.
Zaczynał na DC Univsere, było w między międzynarodowej dystrybucji na Netflixie i nadal jest. Na HBO Max jest tylko w USA.

Online Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #122 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 10:42:47 »
Zaczynał na DC Univsere, było w między międzynarodowej dystrybucji na Netflixie i nadal jest. Na HBO Max jest tylko w USA.
Zgadza się mówiąc o streamingu  :) Nie zgadza mówiąc o platformie produkującej serialu, a wnioskuję, że właśnie o to chodziło.

Online michał81

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #123 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 12:00:09 »
Problem jest taki, że Netflix ma to jako Netflix Orginal, przez co wiele osób myśli, że to ich produkcja zapominając, że on tak robi też dla seriali do których ma wyłączność dystrybucji na świecie. I stąd to całe zamieszanie, bo producentem jest WB, które sprzedało prawa do streamingu Netflixowi na dystrybucję międzynarodową.

Offline Alexandrus888

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #124 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 13:06:59 »
Chodziło mi o to gdzie mogę serial obejrzeć. Czyli, skoro mieszkamy w Polsce, trzeba będzie wykupić N... No nie uśmiecha mi się to :(

Online Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 14:28:42 »
Chodziło mi o to gdzie mogę serial obejrzeć. Czyli, skoro mieszkamy w Polsce, trzeba będzie wykupić N... No nie uśmiecha mi się to :(
Pierwsze trzy sezony znajdziesz na Netflix. Czwarty prawdopodobnie dodadzą po wyemitowaniu całości.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #126 dnia: Pt, 24 Marzec 2023, 14:33:47 »
"DMZ" (szkoda, że nie... DMX. xD  8)), to jest wciąż aktywny projekt serialowy? Czy ta produkcja nie została czasami... skasowana/anulowana przez HBO Max? Czy to miał być serial tylko do opowiedzenia... na raz, w formie miniserialu? W końcu gra tam ,,prawie żona Luke'a Cage'a", Rosario Dawson, a założenia fabularne tytuły wydają się być dość interesujące... Ale co tam robi Benjamin Bratt?  ::) ;D

"Titans" z sezonem czwartym: kupuję ten serial! Mój gustomierz, po fatalnych doświadczeniach z ostatnio oglądanym 9-tym sezonem "The Flash" i trzecim sezonem "Doom Patrol" jeszcze jako tako akceptuje formy małoekranowe od DC. Nieważne, czy gdzieś w sieci znajdę odcinki z napisami, czy obejrzę cały 4-ty sezon "Titans" z lektorem na Netflixie. Przytulę bez spiny ostatni cykl odcinków do Tytanków.  8)

Online Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #127 dnia: Pt, 24 Marzec 2023, 15:59:39 »
"DMZ" (szkoda, że nie... DMX. xD  8)), to jest wciąż aktywny projekt serialowy? Czy ta produkcja nie została czasami... skasowana/anulowana przez HBO Max? Czy to miał być serial tylko do opowiedzenia... na raz, w formie miniserialu? W końcu gra tam ,,prawie żona Luke'a Cage'a", Rosario Dawson, a założenia fabularne tytuły wydają się być dość interesujące... Ale co tam robi Benjamin Bratt?  ::) ;D

"Titans" z sezonem czwartym: kupuję ten serial! Mój gustomierz, po fatalnych doświadczeniach z ostatnio oglądanym 9-tym sezonem "The Flash" i trzecim sezonem "Doom Patrol" jeszcze jako tako akceptuje formy małoekranowe od DC. Nieważne, czy gdzieś w sieci znajdę odcinki z napisami, czy obejrzę cały 4-ty sezon "Titans" z lektorem na Netflixie. Przytulę bez spiny ostatni cykl odcinków do Tytanków.  8)
DMZ został skasowany

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #128 dnia: Pn, 27 Marzec 2023, 15:14:50 »
DMZ został skasowany

Dobrze, że nie DMX... Zaczynam wątpić w to, czy cokolwiek superbohaterskiego z seriali do końca tego roku zostanie w bloku ofertowym HBO Max. Czy nie będzie tak, że "Titans" albo "Superman & Lois" ze swoimi aktualnymi sezonami, będą ostatnimi seriami w tym gatunku. Nie ufam już HBO Max. Pojawił się niegdyś film "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera (2021)" w ofercie tej platformy - wtedy to jeszcze miałem bum i ochotę na subskrypcję ,,tego czegoś". Teraz to trochę ,,meh" się w tym względzie zrobił - jedynie projekty pokroju drugiego sezonu "Peacemaker" i cała ta lista seriali, które ogłosił James Gunn dla DCEU, gdy będą one tworzone pod HBO Max, wtedy jeszcze widzę nadzieję dla tej platformy.

Online Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #129 dnia: Pn, 27 Marzec 2023, 22:26:49 »
Dobrze, że nie DMX... Zaczynam wątpić w to, czy cokolwiek superbohaterskiego z seriali do końca tego roku zostanie w bloku ofertowym HBO Max. Czy nie będzie tak, że "Titans" albo "Superman & Lois" ze swoimi aktualnymi sezonami, będą ostatnimi seriami w tym gatunku. Nie ufam już HBO Max. Pojawił się niegdyś film "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera (2021)" w ofercie tej platformy - wtedy to jeszcze miałem bum i ochotę na subskrypcję ,,tego czegoś". Teraz to trochę ,,meh" się w tym względzie zrobił - jedynie projekty pokroju drugiego sezonu "Peacemaker" i cała ta lista seriali, które ogłosił James Gunn dla DCEU, gdy będą one tworzone pod HBO Max, wtedy jeszcze widzę nadzieję dla tej platformy.
No "Titans" ma aktualnie finałowy sezon  ;) "Superman & Lois" nie jest tworzone przez HBO Max o czym należy pamiętać.

Online Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #130 dnia: Pn, 17 Kwiecień 2023, 10:18:09 »
19 kwietnia na polskim HBO Max zostanie dodany 3 sezon "Batman: TAS" czyli "The New Batman Adventures" liczący 24 odcinki

sum41

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #131 dnia: Pn, 17 Kwiecień 2023, 16:02:33 »
To będzie juz wtedy komplet?

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #132 dnia: Pn, 22 Maj 2023, 20:48:07 »

Hmm... W zakładce premier i zapowiedzi Netflixa "Warte Czekania" można zauważyć, że pojawiła się adnotacja do serialu "Titans". Mała ikonka do tej produkcji w tym elemencie... oznacza, że za jakiś czas ,,Tytanki" pojawią się na Netflixie, że w końcu ten krutaczny sezon no.4 będzie można obejrzeć w wersji z lektorem. Możliwe, że ta platforma przejmie trzeci sezon "Superman & Lois", który dzieli tą samą przestrzeń/uniwersum, co produkcja o Tytanach z DCEU. Nie miałbym nic przeciwko, aby "Titans" zawitali do oferty Netflixa, z którym różnie bywa... Bo to ,,wkrótce" w kontekście premier seriali czy filmów może oznaczać tu dwa tygodnie a równie dobrze 4 miesiące, na co mogę jedynie westchnąć gimbazowym: ,,xD". Mam niepokojący hype na kolejne ,,czwartosezonowe" przygody Tytanów - 12 odcinków, gdzie: pojawił się rzekomo Lex Luthor, rzekomo również mieliśmy kilka twistów w fabule sezonu... Także tego... Zacieram rączki.  8)

Online Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #133 dnia: Wt, 23 Maj 2023, 10:03:19 »

Hmm... W zakładce premier i zapowiedzi Netflixa "Warte Czekania" można zauważyć, że pojawiła się adnotacja do serialu "Titans". Mała ikonka do tej produkcji w tym elemencie... oznacza, że za jakiś czas ,,Tytanki" pojawią się na Netflixie, że w końcu ten krutaczny sezon no.4 będzie można obejrzeć w wersji z lektorem. Możliwe, że ta platforma przejmie trzeci sezon "Superman & Lois", który dzieli tą samą przestrzeń/uniwersum, co produkcja o Tytanach z DCEU. Nie miałbym nic przeciwko, aby "Titans" zawitali do oferty Netflixa, z którym różnie bywa... Bo to ,,wkrótce" w kontekście premier seriali czy filmów może oznaczać tu dwa tygodnie a równie dobrze 4 miesiące, na co mogę jedynie westchnąć gimbazowym: ,,xD". Mam niepokojący hype na kolejne ,,czwartosezonowe" przygody Tytanów - 12 odcinków, gdzie: pojawił się rzekomo Lex Luthor, rzekomo również mieliśmy kilka twistów w fabule sezonu... Także tego... Zacieram rączki.  8)
Dlaczego Netflix miałby przejąć "Superman & Lois", które jest na HBO Max? Prędzej Tytani przenieśliby się z Netflix na HBO Max niż w drugą stronę.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #134 dnia: Wt, 23 Maj 2023, 17:03:52 »
Dlaczego Netflix miałby przejąć "Superman & Lois", które jest na HBO Max? Prędzej Tytani przenieśliby się z Netflix na HBO Max niż w drugą stronę.

Pisząc o ,,przejęciu" serialu Superman & Lois przez Netflix, zapewne wyraziłem się nieprecyzyjnie. A chodziło mi o jeden ,,prawie że fakt": ta platforma mogła by wykupić prawa do emisji 4-ego sezonu "Titans" od uszanowanko HBO Max, jeśli białe kołnierzyki od HBO na to by przystały. Jest to możliwe, bo tak funkcjonuje m.in. Disney, samo HBO i inne platformy. Disney+ sprzedaje za grube miliony prawa do emisji na rynek streamingowy np. "Spider-Man: Homecoming" albo "Iron Man 3" innym platformom streamingowym - takie działania korporacji Disneya, jak i analogiczne operacje u konkurencji to rzecz normalna, jeśli chodzi o ,,sposoby na dochody" i utrzymanie płynności finansowej... czy jak to się tam zwie. Troszku szkoda, że z nowymi odcinkami serialu o przygodach ,,Supka" i jego gromadki i o przygodach Tytanów z DCEU jest w Polsce taka kaszana, że musimy czekać na emisję nowości z tych tytułów... rok, dwa... ? Zresztą czas pokaże, trzeba być cierpliwym.

P.S. Rzekomo HBO Max ma zmienić nazwę na... "Max". Interesujące. :o