Autor Wątek: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe  (Przeczytany 13775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #105 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 15:15:43 »
No ale wg. kolejności emisji nawet te dwuodcinkowe są pomieszane.

Offline Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #106 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 15:41:04 »
Identycznie było z pierwotną kolejnością emisji w TV, której HBO Max trzyma się.

Offline OokamiG

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #107 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 15:53:15 »
No i dlatego moim zdaniem to błąd.

Offline HugoL3

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #108 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 16:05:18 »
Totalnie nie pamiętam historii podzielonych na dwa odcinki. Coś mi świta, że chyba wyemitowano film Superman i Batman w kilku odcinkach i tym razem innym dubbingiem niż tym co był na VHS.
Sorry, że piszę tu o wątkach dla niektórych totalnie abstrakcyjnych, ale wychowałem się na tej kasecie, a gdy później usłyszałem inny głos dla Batmana to lekko sie zdziwiłem.
Ciekawe, czy reszta aktorów też dogrywała się od nowa, czy tylko dograli kwestię dla Radosława Pazury, aby to był ten sam głos co był w serialu xD.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #109 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 16:12:53 »
Ja zacząłem dzisiaj i zmiana tej kolejności to moim zdaniem bardzo dobry pomysł.

sum41

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #110 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 17:26:23 »
Man Bat nie jest jako pierwszy?

Plansze originalne z tytulami sa?

Offline death_bird

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #111 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 18:00:21 »
To jak to jest z tą kolejnością? Jest to jakoś fabularnie pomieszane i trzeba skakać wg jakiejś rozpiski czy siadając pierwszy raz do tej produkcji idzie się połapać w historii?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

ukaszm84

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #112 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 18:17:02 »
W oryginale pierwsza część historii z Catwoman to był odcinek pierwszy, a druga część to był odcinek ósmy. Na HBO na playliście ósmy jest od razu po pierwszym, dzięki czemu ta historia jest w całości jeśli oglądasz jak streaming sugeruje. Nie wiem czy są jakieś inne zmiany póki co.

Offline OokamiG

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #113 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 20:09:58 »
No przypatrzyłem się i rzeczywiście są zmiany, co sprawia, że to kolejność chyba wcześniej niespotykana w telewizji ani na Blu Ray. Jeśli tak, to dobry ruch, a artykuł na Bat Cave mnie wprowadził w błąd. Jednak nadal można by dać tytuły tych odcinków i jako miniaturki te małe arcydzieła w postaci plansz na początku każdego epizodu.

Offline kelen

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #114 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 20:11:59 »
Najlepiej iść zgodnie z listą produkcyjną: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Batman:_The_Animated_Series_episodes#Season_1_(1992%E2%80%931993)

Taka sama kolejność była w wersjach kina domowego, nie mam pojęcia, czemu na streamingu znowu namieszali (z tego, co widzę, jest to kolejność wedle emisji w Stanach tylko poprawili tak, żeby dwuczęściowe odcinki rzeczywiście były obok siebie).
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Luty 2023, 20:14:49 wysłana przez kelen »

Offline Alexandrus888

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #115 dnia: Wt, 28 Luty 2023, 13:08:24 »
Poprawcie mnie, jeżeli się mylę - czy HBO max nie ma się przypadkiem zwinąć do jesieni 2024 i być zastąpione nową platformą? Po co inwestować w trupa? Może już szykują się na podmiankę i lepszą zawartość w nowej inkarnacji...?

Offline Kvothe

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #116 dnia: Wt, 28 Luty 2023, 13:24:23 »
Poprawcie mnie, jeżeli się mylę - czy HBO max nie ma się przypadkiem zwinąć do jesieni 2024 i być zastąpione nową platformą? Po co inwestować w trupa? Może już szykują się na podmiankę i lepszą zawartość w nowej inkarnacji...?

W stanach wcześniej, wiosna 2023. Do jesieni 2024 ma już być wszędzie.

https://nerdist.com/article/hbo-max-discovery-plus-will-merge-into-a-single-platform-warner-bros-discovery/
« Ostatnia zmiana: Wt, 28 Luty 2023, 13:26:00 wysłana przez Kvothe »

Offline Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #117 dnia: Pt, 10 Marzec 2023, 10:21:35 »
HBO Max potwierdziło następujące premiery DC na platformie w marcu:

🦇 2 sezon "Batman TAS" (20 odcinków) zostanie dodanych 14 marca
🦇 18 marca dodane zostaną odcinki 1-6 "Meet the Batwheels" oraz 4-18 "Batwheels"
🦇 23 marca premierę będzie miał pierwszy odcinek serialu "Gotham Knights". Kolejne odcinki będą dodawane co tydzień.

Offline Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #118 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 23:21:24 »
Druga połowa ostatniego sezonu "Titans" dostała zwiastun potwierdzający powrót 13 kwietnia.

Prócz tego pokazano oficjalne zdjęcia Jaya Lycurgo jako Robian (Tim Drake).

Offline Alexandrus888

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #119 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 08:19:44 »
Zaczynam się gubić w migracjach franczyz między platformami... Titans zaczynali na Netflixie, teraz będą na HBO? Wszystkie sezony, czy tylko najnowszy? Wiecie coś?