Autor Wątek: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe  (Przeczytany 13871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 13 Wrzesień 2022, 10:23:32 »
5 września obchodziliśmy 30lecie "Batman: The Animated Series", które jest dostępne na HBO Max z wyjątkiem Polskiego oddziału (eh, taki mamy klimat...). Z tej okazji przygotowałem specjalną odsłonę poświęconą tej produkcji dzieląc się swoimi doświadczeniami nakreślającymi powody, z których mówimy "kultowa/najlepsza adaptacja Batmana". Uważacie, że godnie zestarzała się animacja? :)

Offline death_bird

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 13 Wrzesień 2022, 15:36:05 »
Szybkie pytanie: czy w przypadku "Peacemaker" tylko pierwszy odcinek jest taki debilny czy cała produkcja leci w te same kulki?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline jotkwadrat

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 13 Wrzesień 2022, 16:06:55 »
Cała. Zarąbista jest  ;D

Offline Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #63 dnia: Wt, 13 Wrzesień 2022, 16:45:37 »
Szybkie pytanie: czy w przypadku "Peacemaker" tylko pierwszy odcinek jest taki debilny czy cała produkcja leci w te same kulki?
Cały sezon trzyma poziom pierwszego odcinka. Jako całość wypada solidnie, warto oglądać :)

sum41

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #64 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 15:17:44 »

Offline Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #65 dnia: Pn, 03 Październik 2022, 22:29:14 »
1 października dodano 3 sezon "Stargirl" na HBO Max. Konkretniej cztery odcinki wyemitowane do tego czasu. Kolejne będą dodawane w czwartki. Zapraszam do omówienia odcinków 1-4, może nawet zaoszczędzę komuś czasu, jeśli nie chce oglądać  ;)

Offline HugoL3

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #66 dnia: Pn, 07 Listopad 2022, 21:22:11 »
B:TAS już niedługo w HBO MAX wraz z nowymi odcinkami - potwierdzone info już lata po sieci.

Offline Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #67 dnia: Pn, 07 Listopad 2022, 23:02:41 »
B:TAS już niedługo w HBO MAX wraz z nowymi odcinkami - potwierdzone info już lata po sieci.
Info nie jest jeszcze potwierdzone przez HBO Max. Jest to wyłącznie informacja puszczona przez jeden z serwisów i udostępniona dalej.

Offline laf

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #68 dnia: Wt, 15 Listopad 2022, 12:53:01 »
Jak podobał Wam się serial Krypton? Mam zamiar podejść do tego serialu wraz z odświeżeniem sobie starych supermanowych filmów z Reevesem i jestem ciekaw Waszej opinii. I czy dwa sezony to już definitywny koniec?

Offline Kyms

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #69 dnia: Wt, 15 Listopad 2022, 12:58:59 »
Definitywny koniec. Nie był zły. Miał lepsze moment i gorsze. Coś na wzór Gotham tylko kilka półek niżej.

Offline Kvothe

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 15 Listopad 2022, 13:09:25 »
Jak dla mnie zapowiadał się ciekawie, jednak drugi sezon mnie wymęczył i w połowie dałem sobie spokój. Więc w sumie anulowanie go mnie nie zdziwiło. Ale jak masz czas to najlepiej samemu ocenić, trochę postaci ze świata DC się tam pojawia.

sum41

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #71 dnia: Wt, 15 Listopad 2022, 13:11:02 »
Duzo bylo w tym serialu Adama Strange'a?

Offline Kvothe

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #72 dnia: Wt, 15 Listopad 2022, 13:16:47 »
Duzo bylo w tym serialu Adama Strange'a?

Jak wspomniałem nie dokończyłem 2 sezonu, ale tak. Jest jedna z głównym postaci w sumie.

sum41

  • Gość
Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #73 dnia: Wt, 15 Listopad 2022, 13:57:10 »
To jeszcze dopytam bo fotek malo w necie z nim. Mial swoj czerwono bialy kostium - kask i odzutowy jet pack i latal nim? Bo ciezko cos mi znalesc i mysle czy nie jest to robione w stylu Smallville czy innych seriali ze niby barwy i postac jest ale bezdzetu brak na ukazanie.

Offline Kvothe

Odp: Seriale superbohaterskie - HBO Max / DC Universe
« Odpowiedź #74 dnia: Śr, 16 Listopad 2022, 06:10:24 »
Raczej styl Smallville
Spoiler: PokażUkryj

W ostatnich odcinkach dają mu taki strój: