Autor Wątek: Seriale DC od The CW  (Przeczytany 29964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adolf

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #45 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 12:41:47 »
Widzę, że wreszcie popracowali nad maską, bo kawałek gumy z poprzedniego sezonu wyglądał komicznie. Coś mi się zdaje, że to może być ostatni sezon, albo dorzucą jeszcze za rok kolejny krótki jak u Arrowa.

John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #46 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 22:25:18 »
Gawiedź często narzeka na poziom kostiumów seriali DC na The CW, ale ludzie zapominają że kiedyś wyglądały jeszcze gorzej. Dla przykładu Cyborg ze Smallville. Bardzo minimalistyczne spojrzenie na połączenie człowieka z maszyną.

Spoiler: PokażUkryj


Kiedyś to było ;D

Offline Adolf

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #47 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 22:32:50 »
Gawiedź często narzeka na poziom kostiumów seriali DC na The CW, ale ludzie zapominają że kiedyś wyglądały jeszcze gorzej. Dla przykładu Cyborg ze Smallville. Bardzo minimalistyczne spojrzenie na połączenie człowieka z maszyną.

Spoiler: PokażUkryj


Kiedyś to było ;D

Nie przypominam sobie żeby w jakimkolwiek odcinku nosił ten kaptur.

John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #48 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 22:35:35 »
A mi się wydaje że przynajmniej raz go ubrał. Nawet w oficjalnej figurce jest kaptur do założenia:

Spoiler: PokażUkryj

Offline Adolf

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #49 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 22:43:09 »
Kaptur mógł sobie mieć, ale nie sądzę, że w jakimś odcinku naciągnął go na głowę. Ten serial nawet nie miał budżetu żeby mu wygenerować sztuczne, świecące oko. Tam nawet "Flash" nosił kaptur.

John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #50 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 22:51:23 »
To nie był Flash, tylko Impulse. Bart Allen, a nie Barry Allen, czyli wnuk Barrego z przyszłości. Później w serii Smallville: Season 11 rozwiano wszelkie wątpliwości odnośnie tej postaci i jej pochodzenia. Co oczywiście nie usprawiedliwia tego, że jego kostium był równie tandetny. Nie wiem co kierowało twórcami serialu że projektowali w taki sposób wizerunek swoich herosów, chodziło im o to że mają to być wersje "prototypowe"? Przecież np. Hawkman, Booster Gold, i Blue Beetle, jak na warunki serialowe mieli bardzo fajne kostiumy. Zwłaszcza ten Hawkman ze Smallville wyglądał 10 razy lepiej niż biedne Hawki z Legends of Tomorrow.

Offline Adolf

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #51 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 23:10:14 »
To nie był Flash, tylko Impulse. Bart Allen, a nie Barry Allen, czyli wnuk Barrego z przyszłości. Później w serii Smallville: Season 11 rozwiano wszelkie wątpliwości odnośnie tej postaci i jej pochodzenia. Co oczywiście nie usprawiedliwia tego, że jego kostium był równie tandetny. Nie wiem co kierowało twórcami serialu że projektowali w taki sposób wizerunek swoich herosów, chodziło im o to że mają to być wersje "prototypowe"? Przecież np. Hawkman, Booster Gold, i Blue Beetle, jak na warunki serialowe mieli bardzo fajne kostiumy. Zwłaszcza ten Hawkman ze Smallville wyglądał 10 razy lepiej niż biedne Hawki z Legends of Tomorrow.

Napisałem "Flash". Że pochodzi z przyszłości to już podejrzewano w trakcie serialu, w sumie coś w tym stylu kiedyś powiedział do Chloe. Kaptury w uniwersum Smallville to był obowiązujący trend. A wymienieni przez Ciebie bohaterowie pochodzą z tych "lepszych" odcinków, nakręconych przez Geoffa Johnsa, więc tam skierowano większe potoki pieniędzy. Chociaż najgorszą prowizorką była dla mnie Supergirl. Jej "kostium" to dla mnie niesamowita żenada.

John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #52 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 23:14:35 »
Dla mnie to nie był żaden kostium tylko zwykłe ubrania, dobrane kolorystycznie by nawiązywać do Supermana.
W komiksowym 11 sezonie pociągneli historię Supergirl ciekawiej i dostała porządny strój:


John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #53 dnia: Cz, 19 Wrzesień 2019, 22:35:53 »
Tom Welling ponownie jako Clark Kent ze Smallville w Kryzysie od DC(The CW).



Jeśli Justin Hartley nie powróci jako Green Arrow, będę bardzo zawiedziony.

Offline Adolf

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #54 dnia: Cz, 19 Wrzesień 2019, 23:29:48 »
Super. Jestem ciekawy jak go wplątają w fabułę. Czy będzie to już dorosły Superman, czy może wyciągną go w trakcie Smallville, gdzie jeszcze będzie Clarkiem Kentem. Z racji wieku aktora, lepsza by była opcja pierwsza. I fajnie by było żeby to nie był sam aktor, ale jakieś powiązanie ze światem Smallville, by fani serialu mieli mokro w majtach.

John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #55 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 00:13:48 »
Adolf, jako wielki fan Smallville, serialu od którego zaczęła się Twoja przygoda z serialami DC (emocjonalnie bolesna przygoda) pewnie jesteś już ze szczęścia pijany po solidnym szampanie z Lidla, skoro znów zobaczysz swojego ulubionego Clarka. Jeszcze tylko Erica Durance, Justin Hartley, i fani SV będą ukontentowani. Allison Mack jako Chloe Sullivan nie uświadczymy, ponieważ siedzi w więzieniu za werbowanie kobiet do seksualnej sekty.

Offline Adolf

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #56 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 00:32:54 »
Adolf, jako wielki fan Smallville, serialu od którego zaczęła się Twoja przygoda z serialami DC (emocjonalnie bolesna przygoda) pewnie jesteś już ze szczęścia pijany po solidnym szampanie z Lidla, skoro znów zobaczysz swojego ulubionego Clarka. Jeszcze tylko Erica Durance, Justin Hartley, i fani SV będą ukontentowani. Allison Mack jako Chloe Sullivan nie uświadczymy, ponieważ siedzi w więzieniu za werbowanie kobiet do seksualnej sekty.

Wiele lat wcześniej oglądałem Lois and Clark, ale tak, całe uniwersum DC to Smallville, przynajmniej aktorsko, bo wcześniej jeszcze była Justice League Unlimited. Myślę, że jako fan Smallville mam tylko zwykły sentyment, za to Ty jarasz się tym jak dzieci Fortnitem. Nie rozumiem jak mogłeś nie wymienić tych najgorętszych jak Laura Vander@#*(zawsze się kaleczę na tym nazwisku) i Kristin Kreuk! Ta druga przecież później ożeniła się z gumowym Petem. Aktorem zamieszanym w seks skandale.

John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 21:02:03 »
Ludzie z WB/CW dali pokaz niezłej bezczelności. Niestety Lexa Luthora ze Smallville w Kryzysie nie zobaczymy.



Tfu na nich za takie zachowanie. Lex Rosenbauma to drugi najlepszy villain w serialach komiksowych, po Wilsonie Fisku z DD. Nie twierdzę że należą mu się jakieś specjalne względy, ale takich numerów się nie wywija nawet 3 ligowym aktorom od 3 ligowych postaci.

Offline Adolf

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #58 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 02:27:33 »
Aktor się nie wybił. Jego największa rola, Lex Luthor na małym ekranie, w mającym wiele problemów serialu, miała miejsce jakąś dekadę temu. I nagle ktoś sobie w CW pomyślał, że od biedy weźmiemy tego gościa do Kryzysu, będzie fajny smaczek. Ten stary Robin się zgodził, ten stary Flash też jest na zawołanie, to Rosenbaum będzie zachwycony. I co? Przypadkiem się złożyło, że jak zadzwonili do jego agenta, to akurat był przy schorowanym dziadku. Czasu mało, to stacja chciała wiedzieć czy może na niego liczyć, więc prosiła o szybką decyzję. A ten oczywiście obrażony. Wątpię by jakiemuś aktorowi na starcie zdradzali szczegóły realizacyjne, gdy ten jeszcze nie jest w 100% dograny. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że Rosenbaum napisał posta w sposób, który zwala winę za jego nieobecność w serialu na złą wytwórnię. Mógł to lepiej rozegrać, a nie publicznie wylewać żale.

Offline isteklistek

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #59 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 09:52:29 »
Ten Cross ma być za 3 miesiące - w grudniu i będzie rozgrywał się w kilku odcinkach tak, jak poprzedni, czyli przewiduje, że każdy serial dostanie jeden odcinek jako crosowy. Poprzedni cross wprowadzający Batwoman do CW był średni jak ich wszystkie seriale teraz też raczej nie będzie inaczej, bo ile to będzie trwać 4x45 min? Na tę chwilę wrzucają tam wszystkich kogo się da i jeżeli są plany, aby później zrobić jakieś seriale z tego dla tych zapomnianych to może być ciekawie, ale chyba na to są nikłe szanse. Więc można się zapytać po co? Każdy z seriali będzie miał jakąś linie fabularną, którą będzie zmierzał w grudniu będzie cross, a po nim serial każdy z seriali dalej będzie toczył się swoim torem prawdopodobnie nic nie wspominając o crossie, bo do tej pory te krzyżówki tak wyglądały.
« Ostatnia zmiana: Pt, 27 Wrzesień 2019, 09:55:13 wysłana przez isteklistek »