Autor Wątek: Seriale DC od The CW  (Przeczytany 29965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 20:51:30 »
Tutaj. Mam nadzieję że odpowiedź Cię usatysfakcjonuje i mogę Cię już śmiało dodać do listy zablokowanych prowokatorze.

Offline Lewaczek

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #31 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 20:54:39 »
Śmiało blokuj. Odejdzie Ci osoba, która powytyka błędy w Twoim nieskazitelnym rozumowaniu i będziesz mógł nadal pisać bzdety.

Offline Adolf

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #32 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 21:13:20 »
Cytuj
A mnie mało obchodzi zdanie takiego bufona jak Ty. Jeśli masz jeszcze inne wróżbiarskie umiejętności, to powiedz też skąd biorę komiksy i gry. A jeśli nie masz jak mi udowodnić źródła zasobów, to wsadź sobie te nędzne zaczepki w tyłek.

Gdybym wchodził tu na grunt prywatny to dołożyłbym kolejną szpilkę :D

Niestety, DC samo kopie pod sobą dołki. Oddają masę licencji taniej, kanadyjskiej stacji, która kombinuje jak sprzedać prowizorkę. Z drugiej strony mamy niespełnione uniwersum filmowe. Jest też parę sukcesów, jak dobry Aquaman, czy seriale w DC Universe, ale to za mało, bo... Światem rządzi Marvel. Masówkarze rzucają się na wszystkie komedie familijne z MCU, patrząc z politowaniem na badziewne Arrowy i Suicide Squady. To ma odbicie także na polskim rynku komiksowym, gdzie niedługo DC zostanie zredukowane do poziomu śmieciowego. Fani DC jak John będą płakać. Sam nawet uronię jakąś łzę. Tylko naszych łez nikt nie usłyszy w napływie masówkarzy jarających się grubym Thorem...

John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 22:04:01 »
Z uniwersum filmowym powoli zaczynają działać, choć po zwolnieniu Snydera mój entuzjazm co do niego opadł. Teraz cała nadzieja w Batmanie z Pattinsonem. Niemniej target seriali The CW (nastolatki i kobiety) nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla powtarzalności i miałkosci fabuł. Chyba że ktoś twierdzi że kobiecym widzom można wciskać byle co :) Czekam z zaciekawieniem na Stargirl i liczę że udowodni, że serial dla nastolatek o superbohatrce nie musi równać się scenariuszowej nędzy, jak na pewnej stacji z Vancouver.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #34 dnia: Pn, 17 Czerwiec 2019, 21:03:21 »
Jesień 2019 roku obdarzy fanów serialowego "Arrowverse", jednymi z najbardziej tajemniczych sezonów poszczególnych produkcji należących do tego Uniwersum. ,,Na potęgę posępnego czerepu! Mocy przybywaj!" Obym krzyczał tak natchniony niczym niezrównany He-Man, gdy ujrzę zwiastuny do kolejnych sezonów "The Flash", "Supergirl", "DC's Legends of tomorrow", które to seriale ruszą z pierwszymi epizodami zapewne w październiku tego roku. Oczekiwać można również udostępnienia do sieci opisów głównego założenia fabularnego i przedstawienia głównego przeciwnika dla danego bohatera lub grupy bohaterów z danego serialu.

Tegoroczne "Arrowverse", które ruszy za kilka miesięcy może ulec solidnemu wewnętrznemu wstrząsowi bądź przebudowie. Dojdzie do super istotnego Crossoveru w Multiwersum CW, "Arrowverse", stąd oczekiwanie na nowe serie produkcji z tego Uniwersum. Coś musi być na rzeczy, skoro Crossover serialowy w macierzy "Arrowverse" będzie nosił tytuł: "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach".

A Wy forumowicze macie jakieś newsy odnośnie tego kto lub co, dla jakiego serialu z "Arrowverse" będzie tym głównym przeciwnikiem dla herosów, w tegorocznym sezonie produkcji?

Offline gashu

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #35 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 07:17:56 »
Brandon Routh wraca do roli Supermana.
Jak dla mnie - news tygodnia.

Online SawiK

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #36 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 12:11:50 »
up
To bedzie w serialach CW  a nie w uniwersum filmowym DC. BR zagra Supermana na wzór tego znanego z komiksu Cingdom Come!!! Chętnie obejrzę ten jesienny crossower Arrowerse, licze tez na powrót Flasha 90's. I może skusze się na ostatni sezon Arowa.
« Ostatnia zmiana: Nd, 21 Lipiec 2019, 12:13:45 wysłana przez SawiK »

Bender

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #37 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 16:03:38 »
^ Mówiąc na wzór, nie masz chyba na myśli aparycji??  ???

Offline PJP

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #38 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 19:15:03 »
Fakt, Arrow na początku był naprawdę niezły ale potem gdzieś się rozlazł. To samo mam z Flashem, Supergirl wytrzymałem kilka odcinków. Legends of Tomorrow - pierwszy sezon zmęczyłem, następne nawet mi się podobały (Constantine i Heywoodowie trochę podkręcili atmosferę), chociaż zakończenie ostatniego było takie sobie. Jedyny minus, konfiguracje związków i coraz bardziej denerwująca Sara. Co do BL nie mam zdania, obejrzałem ze dwa odcinki. Ale może jeszcze się skuszę ;)

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #39 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 21:41:53 »


Świetny montaż, ciekawe plany i krótkie ujęcia, i co najważniejsze niesamowicie zapowiadająca się, na sezon 6 "The Flash", treść fabularna serialu zamieszczona w tak krótkiej zajawce. Trailer do zapowiadanej na jesień tego roku kolejnej serii "The Flash" od CW prezentuje się zjawiskowo dobrze; jest on dla mnie jak złożone do kupy, idealnie funkcjonujące ciało,ot konkretny, niezbyt natarczywy przekaz!.

Ekipa "S.T.A.R. Labs", z Barrym Allenem na czele i Joe Westem, jako Kapitanem Policji w Central City, przez cały 6 sezon produkcji ma mieć ponoć dwóch głównych wrogów. Pierwszym z nich, do finału "Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach", będzie
Spoiler: PokażUkryj
 Bloodwork [/b]- stosunkowo nowa postać (DC Rebirth, 2017 rok), posiadająca moc kontrolowania krwi / przepływu krwi, czyli prawdopodobnie moc wpływania na aspekty życia u ludzi i chyba innych organizmów żywych. Bloodwork uzyskał swe moc przez przypadek (przynajmniej w komiksie) - eksperymenty z chorobą, na którą cierpiał: wyleczenie się z hemofilii. W serialu, w jakiś sposób, ale w jaki to nie wiadomo, stanie się on mściwym naukowcem, z innym wyznacznikiem wyznawanych wartości, i dodatkowo z mocami, którego mogła znać wcześniej Caitlin Snow, ale z racji tego, co złego robił, i jakie badania przeprowadzał, Caitlin porzuciła z nim znajomość i jakiekolwiek kontakty. Drugim przeciwnikiem dla teamu "S.T.A.R. Labs" ma być - i chyba sprawiłby to jakiś geekowski Bóg, gdyby okazało się to prawdą - "The Red Death" - mroczna, alternatywna wersja Batmana. Ten przeciwnik pojawiłby się na głównej Ziemi "Arrowverse" w wyniku reperkusji wydarzeń z Crossoveru tego Uniwersum, "Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach".






W 6 sezonie "The Flash" Barry Allen ma mieć nowy, lekko zmieniony strój, a do głównej serialowej Ziemi ma zawitać kolejna alternatywna wersja Harrison Wellsa. Ta seria "The Flash" będzie dość dobrze skonstruowana fabularnie. To może być najlepszy sezon od lat!

John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #40 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 14:35:41 »
Kevin Conroy wcieli się w Bruce'a Wayne'a. Jak Wam się podoba ten casting?

Offline jotkwadrat

Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #41 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 15:00:25 »
Conroy super, ale słyszałem też o Hamillu w roli Jokera. To dopiero sztos!

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #42 dnia: Pn, 12 Sierpień 2019, 20:43:51 »
Marc Guggenheim wypowiedział się, może skromnie, ale w sposób intrygujący, odnośnie tego, jak wystartuje jeden z najważniejszych serialowych Crossoverów w ostatnich latach, "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" w Multiversum "Arrowverse", w następujący sposób: ,,Generalnie zamierzamy zacząć tak samo, jak zaczyna się Kryzys na Nieskończonych Ziemiach w komiksie – destrukcją innych światów". Crossover wystartuje jeszcze w 2019 roku i w jego obsadzie zobaczymy role, o których angażu, gdy się dowiedziałem poczułem nagłe geekowskie uniesienie; miałem dziwny natłok myśli ułożony w niepojęty łańcuch pytań: ,,dlaczego?, ale jak? czy na pewno? Kto z którego świata?", itp. Oprócz Brandona Routha,
Spoiler: PokażUkryj
 który sam kiedyś zagrał Człowieka ze Stali w "Superman: Powrót", i który w Crossoverze zagra drugiego Supermana, ponoć kolejnym z Kal-Elów ma być Tom Welling, zaliczający wielki powrót po roli Supermana w serialu "Tajemnice Smallville". A co z Lexem Luthorem? A może mignie nam gdzieś postać Hala Jordana? Wiemy na pewno, że Black Lightning również zagości w Crossoverze.

Panie i Panowie, będziemy zbierać swe szczęki z podłogi podczas oglądania pięcioodcinkowego Crossoveru "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach", ojj będziemy!  8)

Plan emisji odcinków Crossoveru "Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach" od "CW":

Supergirl – 9 grudnia 2019 r. (poniedziałek 02:00 AM)
Batwoman – 10 grudnia 2019 r. (wtorek 02:00 AM)
The Flash – 11 grudnia 2019 r. (środa 02:00 AM)
Arrow – 15 stycznia 2020 r. (środa 02:00 AM)
Legends of Tomorrow – 15 stycznia 2020 r. (środa 03:00 AM)






Syn Gotham

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #43 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 18:25:58 »
Flasha już nie oglądam, tak samo jak Legend czy Supergirl (kiedyś pewnie nadrobię jak mnie najdzie wena), natomiast nowy plakat Flasha mi się całkiem podoba.


John

  • Gość
Odp: Seriale DC od The CW
« Odpowiedź #44 dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 18:39:40 »
Maska trochę przypomina te z najlepszego live action kostiumu Flasha, czyli serialu TV z lat 90.