Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163658 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1545 dnia: So, 03 Luty 2024, 16:11:39 »
Było o startym uniwersum DC, to teraz czas na rozmowę o tym, co dopiero nadchodzi.

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1546 dnia: Pn, 05 Luty 2024, 15:21:25 »
Co do poruszonego tematu kanoniczności, to mnie nieszczególnie dziwi, że Peacmaker zostaje, Amanda Waller też.

To kwestia, że produkcje Gunna dla DC odniosły jednak jakiś tam sukces artystyczny, mimo tego, ze jego Squad był wtopą finansową, to musi  w Warnerzeim odpowiadać kierunek za jakim stoi Gunn. Zawsze mogą to uzasadnić, że cała linia czasowa się nie zresetowała,  a dwa w komiksach też nie raz nie dochodziło do takiego totalnego resetu wszystkiego. Jakby durnie to nie brzmiało to rozumiem tą decyzję.

BTW lubię Cavilla, ale nie mam pretensji, że w nowym DC go nie będzie. Chłop ma 40 lat  na karu, na tak centralna postać dla DC potrzebowali kogoś dużo młodszego i nie ma sensu tutaj powoływać się na  Johna Cene, że jest o te 6 lat starszy. Peacemaker  to nie jest tak istotna postać dla uniwersum DC jak Wonder Woman, Batman czy właśnie Superman, którzy muszą być fundamentem tego wszystkiego a Cena przy nich tak naprawdę może snuć się gdzieś tam w tle.

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1547 dnia: Cz, 15 Luty 2024, 20:30:11 »
Wiem, że to nie jest kanon DCU ale nie wiem gdzie indziej to wrzucać więc leci tutaj.

Pojawiły się nowe foto z Jokera 2









« Ostatnia zmiana: Cz, 15 Luty 2024, 20:54:28 wysłana przez Pan M »

Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1548 dnia: Śr, 21 Luty 2024, 10:25:09 »
Szkice koncepcyjne z animowanego filmu "Batman Beyond"! Patrick Harpin i Yuhki Demers opracowali wstępny projekt, który przedstawili kierownictwu Warner Bros pięć miesięcy temu. Warner Bros nie zatwierdził projektu, ale rozmowy nadal trwają. Istnieje możliwość, że animacja zostanie zrealizowana w przyszłości, zwłaszcza że prace przedstawione przez Demersa (udostępnił je na portalu X) spotkały się z dużym entuzjazmem po stronie szefostwa i widzów.






Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1549 dnia: Pt, 01 Marzec 2024, 12:51:21 »
Logo nowego Supermana. Wczoraj rozpoczęły się zdjęcia do "Superman" (zmieniony tytuł z "Superman. Legacy").


Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1550 dnia: Pt, 22 Marzec 2024, 16:18:04 »
Nowa zapowiedź "Pingwin". Premiera tej jesieni :)


Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1551 dnia: Nd, 24 Marzec 2024, 18:20:23 »
https://naekranie.pl/aktualnosci/joker-2-musical-ile-piosenek-w-filmie-lady-gaga-1711182845#?&gid=1&pid=2

Co raz mniej mi się to podoba. W ogóle atmosfera dookoła tego filmu jest niestety perfidnie nastawiona na zysk w moim odczuciu. Tak jasne, artystyczne zabiegi i inne szmery bajery tymczasem wygląda to autentycznie tak, że Warner dostał ślinotoku po tym jak jedynka przy budżecie 55 milionów zrobili wyniki prawie miliarda 100 milonów w boxx office. Ja wiem, ze każdy większy  film robi się dla zysku, ale jedynka to konstrukcją tak naprawdę śmiało mogłaby być zamknięta historia, ale tu trzeba temat doić.

Online Castiglione

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1552 dnia: Nd, 24 Marzec 2024, 18:38:48 »
Niby tak, ale jednak robienie z kontynuacji musicalu wydaje się dosyć odważne. Ja jestem ciekaw, jak to wyjdzie.

Offline zombie001

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1553 dnia: Nd, 24 Marzec 2024, 19:07:14 »
No ja bym z tym dojeniem nie przesadzał właśnie. Raz że budżet dużo wyższy, dwa Phillips obrał mega dziwną drogę na sequel :D

Sukces jedynki to trochę szczęśliwe zrządzenie losu.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1554 dnia: Pn, 25 Marzec 2024, 02:10:24 »
Imo Warner pokłada za duże nadzieje w Philipsie.To jednak nie jest reżyser- marka jak Nolan czy Villuenuve. Jasne kasowo dowiózł i to lepiej niż Denis kiedykolwiek, ale artystycznie to nie jest  level tych dwóch panów, wystarczy, że przesarzuje i wyjdzie jakieś kuriozum. Do tego nie wiem na co te 200 mln budżetu poszło. Nie bez znaczenia jest to, że Phillips to w jedynce tak naprawdę skopiował styl i tropy z filmografii Scorsse, więc pytanie czy ten twórca naprawdę ma to coś czy to tylko zręczny kuglarz.