Autor Wątek: Promocje na dostęp do platform  (Przeczytany 1341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Promocje na dostęp do platform
« dnia: Nd, 06 Listopad 2022, 11:50:26 »
Platforma Apple TV+ wystartowała z nową promocją. Z okazji premiery filmu dokumentalnego Selena Gomez: nic o mnie beze mnie, nowi i powracający użytkownicy mogą otrzymać dwa miesiące usługi bez dodatkowych opłat. Po tym okresie (zgodnie z niedawną aktualizacją cennika) miesiąc usługi będzie dostępny w cenie 34,99.

https://redeem.apple.com/atvselena-emeia?at=1001l32Cu&itsct=tv_box_link&itscg=30200&ct=deeplink

Kody należy zrealizować do 2 grudnia.

źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/apple-tv-za-darmo-na-dwa-miesiace-promocja-dla-osob-bez-aktywnej-subskrypcji-2022-11-04

Polecam przetestować, bo zawartości nie jest może dużo, ale jest jakościowa. Jakość obrazu też b. dobra.
O Tedzie Lasso czy Fundacji to wszyscy wiedzą, ja zamierzam teraz dokończyć For All Mankind (polecam) i obejrzeć Rozdzielenie (bardzo dobre recenzje)

EDIT. Z komiksowych rzeczy są tam też animacje na postawie Fistaszków (nie oglądałem).
« Ostatnia zmiana: Nd, 06 Listopad 2022, 11:58:04 wysłana przez Leyek »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 06 Listopad 2022, 11:51:25 »
A to ja polecam The Morning Show.

Offline misiokles

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 06 Listopad 2022, 13:35:03 »
Black bird to również kawał dobrego kina. I pierwszy sezon Servant.

Offline chch

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 25 Listopad 2022, 12:28:26 »
Takie pytanko, czy trzeba mieć Apple ID (czyli telefon Apple albo ich inne urządzenie), żeby oglądać Apple TV?

Offline misiokles

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 25 Listopad 2022, 12:55:31 »
Apple Id trzeba mieć, ale żeby je dostać, nie trzeba mieć żadnego urządzenia Appla.

Offline Murazor

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 25 Listopad 2022, 13:26:46 »
Sam się męczyłem, jak zakładasz konto w przeglądarce (np: na Windowsie) trzeba pobrać..... iTunes i w nim sie zalogować (jeżeli nie masz urządzenia Apple).

Dobrą godzinę szukałem, dlaczego nie mogę zalogować się (utworzyć konta?) do Apple TV skoro mam konto Apple założone.



Chyba, że jest inny sposób, ale mnie się nie udało zalogować do Apple TV w przeglądarce, na próbę nie chciało mi się z tym użerać, więc odpuściłem. Prime, HBO, Netflix, czy Disney nie robią problemów, a i tak nie mam czasu oglądać 8)
« Ostatnia zmiana: Pt, 25 Listopad 2022, 13:30:54 wysłana przez Murazor »

Offline szybkilester

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 14:38:40 »
Przecież żaden iTunes nie jest potrzebny do oglądania Apple TV: wystarczy konto i przeglądarka Chrome/Firefox, więc nie rozumiem problemu... Zanim przesiadłem się na iMaca, przez dłuższy okres oglądałem na kompie z "windą" i wszystko hulało jak trzeba. Tutaj masz stosowne informacje: https://support.apple.com/pl-pl/guide/tvplus/apdc0cb7ad64/1.0/web/1.0

Offline Murazor

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 14:42:45 »
Logowanie się w Firefoxie, konto Apple mam i do strony Apple loguję bez problemu:



A poprzedni screen też jest ze strony Apple i napisali, że wymagają iTunes dla systemu Windows.
« Ostatnia zmiana: Pn, 28 Listopad 2022, 14:47:18 wysłana przez Murazor »

Offline szybkilester

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 14:49:50 »
No to już nie wiem, o co kaman... Może po prostu takie wymagania w Przenajświętszej, bo na wyspach bezproblemowo? Jak syn nas odwiedzi, to sprawdzę na jego laptopie, ale wydaje mi się, że też oglądał seriale od nadgryzionego jabłka i nie miał z tym żadnych problemów...

Offline Murazor

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 14:54:04 »
Tak mi się wydaję, że problem może być z przeglądarka (pierwszym uruchomieniem). Może jakoś zapisują/rejestrują sobie urządzenie, a z poziomu przeglądarki nie są w stanie?

Dla mnie za dużo kombinacji, na tyle mnie zniechęcili, że nie chciało mi się już na służbowym macu logować :P

Offline Leyek

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 15:29:17 »
Co prawda zakładałem konto dość dawno temu, ale możliwe, że założenie konta i pierwsze logowanie trzeba było zrobić przez iTunes, bo żadnego jabłkowego urządzenia nie mam. Coś mi tak świta. Potem do samego Apple Tv już się na konsoli czy przeglądarce na kompie logowałem.

Offline misiokles

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 18:19:21 »
Zakładałem konto jakoś zaraz po wejściu Apple tv+ do Polski. Pamiętam, że trochę zabawy z tym było (musiałem czytać dokładnie każde informację przy problemach z rejestracją), ale jakoś się udało.

Offline stachel

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 08:38:16 »
Z tego co pamiętam musiałem zalogować się do iTunes i kliknąć jakąś jedna zgodę, inaczej nie szło zalogować się do Apple TV (nie da się zrobić tego z telefonu).

Offline szybkilester

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #13 dnia: Cz, 01 Grudzień 2022, 11:26:53 »
Dla mnie za dużo kombinacji, na tyle mnie zniechęcili, że nie chciało mi się już na służbowym macu logować :P
Czyli na złość mamie odmrożę sobie uszy ;) Jeśli masz dostęp do Maca i możesz się zalogować, to nie widzę problemu, bo promka kończy się chyba dzisiaj, a naprawdę warto zapoznać się z ofertą od Apple. Na swoje konto można się też logować na „windzie” z poziomu iCloud dla Windows, bo sam tak kiedyś robiłem…

Offline misiokles

Odp: Promocje na dostęp do platform
« Odpowiedź #14 dnia: Pn, 12 Grudzień 2022, 21:41:52 »
Film "Wyzwolenie" o którego premierze post już pojawił się na grupie wprowadził do serwisu ciekawą promocję. Wraz z pojawieniem się produkcji z Willem Smithem w roli głównej otrzymujecie dwa miesiące na wypróbowanie działania VOD Apple TV+ zupełnie za darmo. Tym samym zupełnie nic nie płacąc otrzymujecie dostęp do całej biblioteki filmów i seriali dostępnych w serwisie. Apple dobrze wyczuło moment na taką promocję w końcu idą święta, ferie... a co za tym idzie dużo więcej czasu na oglądanie filmów długimi zimowymi wieczorami. Promocja jest dostępna zarówno dla nowych użytkowników i dla tych, którzy wcześniej postanowili zrezygnować z usług Apple.
Promocja dostępna nie tylko dla nowych userów, ale także tych starych, którzy mają obecnie nieaktywne konto.

https://redeem.apple.com/emancipation-emeia