Autor Wątek: Ogólnie o filmach.  (Przeczytany 71386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Gieferg

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #270 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 16:23:48 »
Ten nowy "Mortal Kombat" to jest naprawdę dno dna. Poziom "Unicestwienie" z 97-ego...

Bez przesady. Średnio-słaby film z szeregiem poważnych problemów, ale do dna takiego jak Annihilation nawet nie było blisko.

Cytuj
W zasadzie nie widziałem tam turnieju.

Pewnie dlatego, że go tam nie było.

Parę słów ode mnie:
https://filmozercy.com/wpis/mortal-kombat-2021-recenzja-filmu-i-wydania-blu-ray-opinia-wrazenia-nie-tedy-droga

MK'95 - 9/10
Annihilation - 1/10
MK'21 - 4-5/10
Scorpion's Revenge / Battle of The Realms - 7/10
« Ostatnia zmiana: Pn, 06 Grudzień 2021, 16:27:51 wysłana przez Gieferg »

Offline isteklistek

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #271 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 16:47:53 »
A serial internetowy, który niby miał być filmem. Był trailer 9 minutowy, który w zasadzie był sceną na posterunku, rekrutacja Scorpiona.

Offline death_bird

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #272 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 17:00:10 »
Bez przesady.

Nie żebym się czepiał, ale ktoś dla kogo "Daredevil" to "lichutki serial" nie ma podstaw do zarzucania przesady innym.
Dla Ciebie D. jest "lichutki" dla mnie MK jest "dnem dna".
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gazza

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #273 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 17:21:47 »
MK'95 - 9/10
:o Tylko oczko mniej od Blade Runnera!?!? Nieźle…  :o

A serial internetowy, który niby miał być filmem. Był trailer 9 minutowy, który w zasadzie był sceną na posterunku, rekrutacja Scorpiona.
To zdaje się tego samego twórcy jest nawet.

Online Gieferg

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #274 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 19:43:05 »
Zdaje się, że już tłumaczyłem co oznaczają moje oceny i nie zamierzam tego znowu robić.
Tak, tylko oczko niżej od Blade Runnera. A wracam do niego znacznie częściej.

Cytuj
Nie żebym się czepiał, ale ktoś dla kogo "Daredevil" to "lichutki serial" nie ma podstaw do zarzucania przesady innym.

Jeden z najbardziej żenujących "argumentów" jakich można użyć w jakiejkolwiek dyskusji (choć w sumie to tu nawet nie było żadnej dyskusji) "a ty to cos tam".   Jakby to ujął Stuntman Mike - wpisuję cię do mojej książki w kategorii "cienki leszczu" co by następnym razem nie tracić cennego czasu :*
« Ostatnia zmiana: Pn, 06 Grudzień 2021, 19:52:20 wysłana przez Gieferg »

Offline death_bird

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #275 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 20:04:25 »
Nie zapomnij samemu się dopisać do tejże kategorii.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online Gieferg

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #276 dnia: Wt, 07 Grudzień 2021, 00:48:46 »
Jak chcesz żeby cię poważnie traktować to polemizuj z recenzją, zamiast wyjeżdżać z bezsensownymi przytykami do rzeczy niezwiązanych z tematem.

Cytuj
A serial internetowy, który niby miał być filmem. Był trailer 9 minutowy, który w zasadzie był sceną na posterunku, rekrutacja Scorpiona.

Wyglądało jak półamatorska produkcja. Po kilku odcinkach nie byłem się już w stanie zmusić, by to dalej oglądać.
« Ostatnia zmiana: Wt, 07 Grudzień 2021, 01:04:03 wysłana przez Gieferg »

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #277 dnia: Śr, 22 Grudzień 2021, 09:46:47 »
W temacie z Punisherem mamy problem ze Frank zabija i ma te okropna czaske na klacie a tutaj mamy "prawdziwe" problemy. Problemy coraz delikatniejszego spoleczenstwa....

Disney ma antyfankę? Chodzi o plakat promujący Home Sweet Home Alone i zabawkową broń

https://naekranie.pl/aktualnosci/mia-farrow-home-sweet-home-alone-disney-zabawkowa-bron-1640092083

"Biały, męski dzieciak noszący dwa ogromne pistolety w czasach masowych strzelanin w szkołach? Naprawdę @Disney? Z pewnością można znaleźć bardziej pozytywny obraz, aby promować swój film."

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #278 dnia: Cz, 13 Styczeń 2022, 23:26:23 »
"Harry Potter i Kamień Filozoficzny (2001)", film, który obejrzany po latach, dał mi spore spojrzenie na to, jak nierówny, słaby aktorsko (cóż, to moja opinia) i infantylny był to obraz. Sęk w tym, że są to wady, które przykrywa ta genialna atmosfera, baśniowa i magiczna otoczka, wynikła z efektów specjalnych, scenografii, montażu i charakteryzacji w filmie, którą wzmacnia cudowna ścieżka dźwiękowa. Ach, kurnia balans, seans pociągnął po nostalgii... Ciężko ocenić ostatecznie tą produkcję, ale tak ostatecznie... Na razie oceniam ten film na: 9/10. Coś w tym prostu siedzi... Inny rodzaj filmu fantasy niż wszystkie.

A "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts" widzieliście? Ode mnie: 10/10!

Offline Gazza

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #279 dnia: Śr, 19 Styczeń 2022, 10:19:45 »
W temacie z Punisherem mamy problem ze Frank zabija i ma te okropna czaske na klacie a tutaj mamy "prawdziwe" problemy. Problemy coraz delikatniejszego spoleczenstwa....

Disney ma antyfankę? Chodzi o plakat promujący Home Sweet Home Alone i zabawkową broń

https://naekranie.pl/aktualnosci/mia-farrow-home-sweet-home-alone-disney-zabawkowa-bron-1640092083

"Biały, męski dzieciak noszący dwa ogromne pistolety w czasach masowych strzelanin w szkołach? Naprawdę @Disney? Z pewnością można znaleźć bardziej pozytywny obraz, aby promować swój film."
Ten babsztyl to pewnie taka ichniejsza Janda. Może gdyby dzieciak był "kolorowy", zniewieściały, albo zamiast zabawkowych miotaczy piłek/kul bilardowych trzymał np gumowe dildo wszystko by jej pasowało.
« Ostatnia zmiana: Śr, 19 Styczeń 2022, 10:21:38 wysłana przez Gazza »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #280 dnia: Śr, 19 Styczeń 2022, 14:41:05 »
Od dawna chciałem Wam to napisać, abyście mieli spokojniejsze życie. UWAGA! To są tak nieznaczące sprawy, że należy całkowicie to olać i tyle. Poważnych problemów nie rozwiązuje się pierdami na Twitterze w celu zdobycia poklasku i akceptacji jakieś tam grupy. Ktoś sobie coś wrzuci, ktoś się oburzy, ktoś przyklaśnie, a life goes on i nadal nie potrafimy ogarnąć ważnych spraw, w poważny sposób. Także tego. Więcej dystansu do tych rewelacji internetowych ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 19 Styczeń 2022, 14:46:03 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline Teli

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #281 dnia: Śr, 19 Styczeń 2022, 15:58:30 »


@ komiksowe_warianty Jak ja lubię takie posty. Miło przeczytać rozsądny tekst od czasu do czasu :)

Offline death_bird

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #282 dnia: Śr, 19 Styczeń 2022, 17:52:34 »
Tylko okazuje się, że te "nieznaczące sprawy" z biegiem czasu w ramach efektu kuli śnieżnej potrafią przeorać cywilizację na drugą stronę.
Ale jasne. Lepiej jest udawać, że nic się nie dzieje i obudzić się w rzeczywistości prosto z "Demolition Man".  8)
Tylko później nie narzekajcie, że Wolverine nosi kieckę, Iceman ogląda się za chłopcami a fabuły są durne, miałkie i nijakie, bo ich jedynym celem i ambicją jest to żeby nikogo nie urazić (chyba, że chcemy napiętnować nieprawomyślnych i wskazujemy ich paluchem jak w jakimś "X-Men Red" - wtedy hulaj dusza).
Że tak tylko do rzeczywistości komiksowej nawiążę.

A swoją drogą to już naprawdę jest jakiś dramat. Kolejny remake/reboot czy czym to nie będzie?
Bleh.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online misiokles

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #283 dnia: Śr, 19 Styczeń 2022, 18:10:29 »
Świat się zmienia i nie ma co jojcyć nad tym. I pewnie, że kiedyś Iceman będzie nosił kieckę, ale wcale nie oznacza to, że fabuły będą miałkie i durne. Ile razy nasi rodzice mówili, że współczesnych filmów nie da się oglądać, bo w nich tylko rzucają przekleństwami i piorą się po mordach? Stary, znany od tysiącleci konflikt pokoleń :)

Offline death_bird

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #284 dnia: Śr, 19 Styczeń 2022, 18:20:47 »
Że na młodzież narzekali już starożytni Sumerowie to mam tego świadomość.
Po prostu ostatnio "P.I. Thorns" wypaliło mi oczy i dziury w mózgu i do tej pory nie mogę zapomnieć tego "czegoś". A jest to właśnie efekt "nieznaczących spraw".
Także tego. Jako stary dziad z loży szyderców mogę jedynie narzekać, że świat się stacza. Przywilej wieku.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".