Autor Wątek: Ogólnie o filmach.  (Przeczytany 71417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #150 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 17:01:46 »
W szwedzkich szkolach dzieci nie moga sie przebierac np za chinczyka czy latynosa bo to zakazane juz...
Źródło: IDZD

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #151 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 17:51:02 »
Co to za skrot?

Online misiokles

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #152 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 19:29:16 »
Wpisz go w google

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #153 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 19:37:59 »
Sequel filmu "Kosmiczny Mecz"(klasyk z 1996 roku, z ,,Jego Powietrznością" w roli głównej) zapowiada się równie epicko, co swego czasu pierwszy film z cyklu. LeBron James a.k.a. The Chosen One, BG, AD, i wielu innych graczy NBA, sądzę, przyćmi rozmachem, jakością wykonania, a może i fabułą sam "Kosmiczny Mecz" Jordana, który do planu zdjęciowego filmu podchodził w ten sposób To już nie będzie jakieś tam ,,za górami, za lasami"; "Space Jam: A New Legacy" zbliża się wielkimi krokami, i oby nie było żadnych zmian w terminie premiery filmu, bo z racji, że jestem (tak właściwie stałem się taki od niedawna) fascynatem amerykańskiej koszykówki (ostatnio pożarł mnie sentyment do lat 90-tych i pierwszej dekady lat nowego tysiąclecia w NBA; zobaczyć jak ewoluuje basket w USA, jak zmienia się on na przestrzeni nastu lat dochodząc do dzisiejszego stanu rzeczy!), lebronowski "Space Jam" staje się moim drugim najbardziej wyczekiwanym z premierą kinową na ten rok filmem... poza rzecz jasna "Spider-Man: No Way Home" i "Justice League: The Snyder Cut"! SWAG!

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #154 dnia: Wt, 09 Marzec 2021, 20:26:04 »
Źródło: IDZD

W związku z tym?

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #155 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 18:51:51 »
Z cyklu ,,hot plotek typowych youtuberów, robiących typowe clickbaity":

Czyżby prawdziwy złol "Godzilla vs Kong" właśnie został ujawniony? ;)



sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #156 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 10:13:33 »
Disney Is Rebooting Alien Without Ellen Ripley

Bender

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #157 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 11:21:46 »
To już nawet nie jest śmieszne.

Offline Gazza

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #158 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 11:26:40 »
Oznaczałoby to brak szans na dokończenie serii filmów Scotta. Szkoda bo byłem mimo wszystko ciekaw finału jego wizji.

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #159 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 19:43:01 »
HBO i Disney  + w Polsce jako jedna platforma to prawda?

Offline Lipa

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #160 dnia: Cz, 08 Kwiecień 2021, 20:07:30 »
Żart na prima aprilis

Online michał81

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #161 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 16:01:39 »

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #162 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 16:51:09 »

Wyznawcow Kevina Feige'a juz przeciez mamy...

Offline Tymon Nadany

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #163 dnia: Pn, 12 Kwiecień 2021, 22:00:05 »
W tym bangkoku  to widzę rysunki mojego kolegi się urzeczywistniły, na nudnych lekcjach w 2000 roku jako 10 latek rysował  ukrzyżowanego batmana i napisy nie chcemy batmana, niech umrze batman.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #164 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 21:22:39 »

Oh, Mein Gott!
Ależ zombie moc; ależ akcja, a ta skala ujęć, ten pomysł na film, jego bohaterów i w ogóle na sam rozwój ogólnego Uniwersum Zombie, w tym w popkulturze tego czym są ,,chodzące trupy", jak biologicznie ewoluują ich formy etc. Wszystko to ponad wyobrażenie, i to w trzy-minutowym zwiastunie "Army of the Dead", filmu, który będzie po prostu... ,,mega". Trailer nic nie przekłamie, nie zamydli oczu. Zack Snyder, jak już wprowadza rewolucję w kinie, to kontynuuje ją dalej, nie poprzestając na swojej wizji danego tematu, gatunku kina etc. W ten sposób w tym dość niecodziennym podejściu do przedstawiania nurtu Zombie w popkulturze, w "Army of the Dead", Zack udowodni, że wciąż ma w sobie ten potencjał twórczy w materii kina rozrywkowego. Kurka balans, ja pierdziu, najlepiej to od razu wyemitować/ wrzucić na serwery, ten film na Netflixie! Must see!