Pozostałe > Filmy i seriale

Ogólnie o filmach.

(1/158) > >>

Michael_Korvac:
Jeśli nie macie pomysłu na umieszczenie intrygujących was treści odnoszących się do jakiegoś filmu, gdy nie wiecie, w którym wątku na forum wrzucić kilka słów o danej produkcji: jakieś plotki, interesujący post, wasze wrażenia po seansie produkcji, czyli ot, krótka recenzja; gdy w ogóle chcecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami, czy wiedzą na dany filmowy temat, gatunek bądź określone dzieło, to wchodźcie do tego wątku i tu śmiało działajcie. Założyłem ten blok tematyczny również ze względu na fakt, iż na innych forach są podobne, zbiorcze wątki lub działy w dużym temacie o filmach lub serialach. 

Lista najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów w 2019 roku (od najbardziej do najmniej oczekiwanych; choć był to ciężki wybór lista nie uwzględnia wszystkich czekających na swą premierę tytułów)

1) "Avengers: Endgame"
2) "Star Wars: Episode IX"
3) "Captain Marvel"
4) "Spider-Man: Far From Home"
5) "Shazam!"
6)  "Godzilla: Król Potworów"
7) "Joker"
8) "X-men: Dark Phoenix"
9) "Iron Sky: The Coming Race"
10) "It: Chapter Two"
11) "Król Lew"
12) "Toy Story 4"
13) "Smętarz dla Zwierzaków"
14) "Pokemon: Detektyw Pikachu"15) "The New Mutants"16) "John Wick 3"17) "Hellboy"

John_:
Wczoraj obejrzałem Upadek od Joela Schumachera. Udane studium załamania psychicznego i tak już niestabilnego człowieka. Przyznam że lubię oglądać historie takich "upadłych" osobników oraz to jak reaguje na nich społeczeństwo. Michael Douglas mógł trochę poszarżować w tej roli. Bo kogo czasem cały świat nie wk*rwia i nie miałby ochoty wszystkiego wokół rozwalić?

stachel:
Podoba mi się pomysł wrzucania list, a nuż komuś to pomoże w wyborze filmu :)

W takim razie moja:

* Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
* Alita: Battle Angel
* Spider-Man: Far From Home
* Avengers: Koniec gry
* X-Men: Mroczna Phoenix
* Toy Story 4
* Kapitan Marvel
* Pokémon: Detektyw Pikachu
* Król Lew

John_:
To są Twoje wyczekiwane filmy 2019? Bo kilka z nich miało już premierę.

stachel:
To są filmy w 2019, które planuję obejrzeć (lub już to zrobiłem) w kinie posortowane od muszę obejrzeć do postaram się nie przegapić. Pewnie jeszcze w trakcie roku wpadną jakieś filmy, ale to bardziej przypadkiem niż z planów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej