Autor Wątek: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje  (Przeczytany 13389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deg

Odp: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje
« Odpowiedź #90 dnia: So, 23 Grudzień 2023, 00:02:12 »
A tytuł na płycie po jakiemu?
Na płycie tytuł pojawia się tylko w standardowej formułce o prawach autorskich itd. Taka obwódka drobnym drukiem, wszystko po angielsku.

This is my truth, tell me yours.

Online Gieferg

Odp: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje
« Odpowiedź #91 dnia: So, 23 Grudzień 2023, 00:31:11 »
Płyty dla różnych krajów są takie same, a gdzieś je muszą produkować ;)

Cytat: Michał81
Napisałem wyraźnie, że rozumiem, dlaczego nie kupujesz wypalanych płyt
Serio? No niemożliwe.

A ja ci rzeczowo wyjaśniłem czemu sam je nagrywam (najwyraźniej poświęcając na to więcej czasu niż to było warte), bo to chyba z tym miałeś, nie wiedzieć czemu, jakiś problem.
Czytałeś w ogóle? Jaka hipokryzja? (WTF?) Jakie trollowanie?

Cytuj
po czym sam robisz to samo
I naprawde nie widzisz różnicy między odwalaną przez dystrybutora chałturą, za którą każe sobie płacić jak za normalne wydanie, a zrobioną w domowych warunkach użytkową kopią zapasową (koszt 3-4 zeta), która może się zużyć i nie będzie to żaden problem, bo jest tylko kopią zapasową?
« Ostatnia zmiana: So, 23 Grudzień 2023, 01:09:17 wysłana przez Gieferg »

Offline Motyl

Odp: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje
« Odpowiedź #92 dnia: Wt, 02 Styczeń 2024, 17:06:33 »
Ostatnie nabytki do kolekcji z końca ubiegłego roku, a także prezenty świąteczne :) Kilka starszych tytułów w okazyjnych cenach (10-20 zł). A już idzie kolejne paczuszka już noworoczna.




Offline Deg

Odp: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje
« Odpowiedź #93 dnia: Wt, 02 Styczeń 2024, 21:04:58 »
Płyty dla różnych krajów są takie same, a gdzieś je muszą produkować ;)
Rozumiem, ale skoro w Polsce produkują płyty z polskim lektorem i napisami na rynek czeski, to zapewne dałoby się wypuścić i polską edycję. No ale pewnie gdzieś, ktoś, coś tam i kilku $ zabrakło. Trudno :)
This is my truth, tell me yours.

Online Gieferg

Odp: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje
« Odpowiedź #94 dnia: Wt, 02 Styczeń 2024, 21:34:11 »
Od 2020 roku Sony nie wydaje w Polsce filmów (i już raczej nie będzie wydawać), a niektóre z nich wciąż pojawiają się z polską wersją (albo przynajmniej się pojawiały, nie wiem jak ostatnio), np drugi Venom, Bad Boys 3, Spider-Man NWH albo ostatnie Ghostbusters. Wcześniej wydawali ale np drugiego Bad Boys nie było w polskiej dystrybucji, choć w wydaniach zagranicznych była obecna polska wersja, ogólnie trudno rozgryźć sens tego wszystkiego.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Styczeń 2024, 21:40:03 wysłana przez Gieferg »

Offline Jaxx

Odp: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje
« Odpowiedź #95 dnia: Wt, 02 Styczeń 2024, 21:53:03 »
...ale np drugiego Bad Boys nie było w polskiej dystrybucji, choć w wydaniach zagranicznych była obecna polska wersja,

Ale chodzi Ci o Blu-Ray, czy o DVD? Bo DVD akurat było i to dwupłytowe wydanie. Nawet je posiadam.

Online Gieferg

Odp: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje
« Odpowiedź #96 dnia: Wt, 02 Styczeń 2024, 22:12:32 »
Ja też. Oczywiście chodziło o Blu-ray. 

Zdarzy mi się czasem obejrzeć jakieś DVD, ale generalnie od lat nie jestem zainteresowany tym starożytnym formatem od którego dziś praktycznie każda stacja telewizyjna ma zdecydowanie lepszą jakość.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Styczeń 2024, 22:14:39 wysłana przez Gieferg »

Online Gieferg

Odp: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje
« Odpowiedź #97 dnia: So, 20 Styczeń 2024, 06:11:58 »
Pierwsze nabytki od października:


Online Gieferg

Odp: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje
« Odpowiedź #98 dnia: Wt, 20 Luty 2024, 18:40:14 »
No i niby nic nie było na liście zakupowej na luty... yeah, right.


Online Gieferg

Odp: FILMY i SERIALE - nasze kolekcje
« Odpowiedź #99 dnia: Nd, 21 Kwiecień 2024, 12:40:12 »
Marzec-kwiecień:

Nietypowy update trochę, dwa filmy, na których w kinie świetnie/dobrze się bawiłem, jeden na którym bawiłem się tak sobie, ale dla zamknięcia serii zamierzałem prędzej czy później postawić na półce (wpadł za friko więc gra gitara), jeden klasyczny western i...



...Marvels, cóż, jak to mówią, darowanemu koniowi...

A na liście zakupowej spośród tego co do tej pory zostało wydane figuruje  już tylko The Abyss, ale nie zamierzam kupować wydania 4K (tzn mógłbym ale nie za taką cenę) więc sobie poczekam.