Autor Wątek: Ogólnie o filmach.  (Przeczytany 73203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #225 dnia: Wt, 03 Sierpień 2021, 10:05:27 »
Kurde jakos niewiem co o tym myslec jest lepiej ale nie powala ...


Bender

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #226 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 22:02:08 »


Tak idiotyczne że aż mam ochotę to zobaczyć  ;D

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #227 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 22:03:35 »
Cowboy Bebop - negatywne reakcje na casting. Aktorka przeprasza za rozmiar piersi

https://naekranie.pl/aktualnosci/cowboy-bebop-netflix-faye-1630320566?fbclid=IwAR0jhfiFEPCHjhsQMpVtnKh_hR24xibJy0MMIKuOCz2QsF8aQSDQvFThrMs

Czekalem na to ale przestalem....

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #228 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 22:27:47 »
Tak idiotyczne że aż mam ochotę to zobaczyć  ;D

  Problem w tym, że te jego filmy to fabułę mają jaką mają o ile wogóle jakąś mają i raczej wszelkie ich walory kończą się na wizualiach. Ale dwie jego ostatnie produkcje wyglądają kiepsko, Kontynuacja Dnia Niepodległości wyglądała gorzej niż oryginał sprzed 20 lat, Midway pod tym względem było również beznadziejne i miało całe 100 milionów dolarów budżetu. Magia jego nazwiska chyba już się wyczerpała, facet ma swoje lata i chyba nie ma już sił i chęci kręcić ani chodzić i pieniędzy wyrywać od sponsorów. Te Freefall wygląda momentami jak jakaś produkcja Sy-Fy albo Asylum.

Cowboy Bebop - negatywne reakcje na casting. Aktorka przeprasza za rozmiar piersi

https://naekranie.pl/aktualnosci/cowboy-bebop-netflix-faye-1630320566?fbclid=IwAR0jhfiFEPCHjhsQMpVtnKh_hR24xibJy0MMIKuOCz2QsF8aQSDQvFThrMs

Czekalem na to ale przestalem....

  Ta Piniata wygląda w porządku, ładna i pasuje. Czarny jako Jet ujdzie, tamten był duży i ten też jest, główna cecha charakterystyczna zachowana. Ale John Cho wygląda jak Spike na emeryturze, lubię go, ale słabo to wygląda. On wogóle był Azjatą? Nazywał się Spiegel.

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #229 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 22:45:19 »


Tak idiotyczne że aż mam ochotę to zobaczyć  ;D

Emmerich i trzeba zobaczyc :)

Offline Rodrigues

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #230 dnia: Pt, 03 Wrzesień 2021, 11:59:31 »
Ta Piniata wygląda w porządku, ładna i pasuje. Czarny jako Jet ujdzie, tamten był duży i ten też jest, główna cecha charakterystyczna zachowana. Ale John Cho wygląda jak Spike na emeryturze, lubię go, ale słabo to wygląda. On wogóle był Azjatą? Nazywał się Spiegel.

Był Marsjaninem ;D Shinichirô Watanabe stwierdził kiedyś, że wybrali nazwisko Spike Spiegel bo "fajnie brzmiało" - po japońsku brzmi to mniej więcej Supaiku Supīgeru

Bender

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #231 dnia: Wt, 07 Wrzesień 2021, 08:38:02 »
Michael K. Williams nie żyje. Aktor znany z "Prawa ulicy" miał 54 lata


RIP  Omar 😥

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #232 dnia: Wt, 07 Wrzesień 2021, 12:20:59 »

Offline Gieferg

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #233 dnia: Wt, 07 Wrzesień 2021, 15:40:26 »
Cytuj
Michael K. Williams nie żyje.

Nie kojarzę gościa, ale tego samego dnia pożegnali się z tym światem także Belmondo i Tomasz Knapik.

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #234 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 12:04:34 »
Norm Macdonald nie żyje. Komik znany z "Saturday Night Live" miał 61 lat

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #235 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 20:57:47 »
Co sie dzieje  z tym swiatem, chyba za mojego zycia jeszcze doczekam sie palenia nieporawnych politycznie ksiazek i plyt dvd...

Disney ostrzega przed „negatywnymi stereotypami” w Muppetach


Offline gashu

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #236 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 08:25:24 »
Meh, znowu jakieś płacze o "lewackiej" ideolo?

Lepsze "ostrzeżenie" (choć ja nazwałbym to raczej "komentarzem") niż prewencyjna cenzura.
 

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #237 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 08:51:29 »
To co bylo niech zostanie i tyle to co cala historie mamy zmienic/wymazac bo dzis to komus nie pasuje?

Offline radioblackmetal

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #238 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 11:25:30 »
Nic nowego. "Kopernik też była kobietą!". ;)
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline gashu

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #239 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 13:52:57 »
Z tego co zrozumiałem (choć przyznam, że załączonego wideo nie objerzełem do końca) przecież nikt nic nie wymazuje, tylko informuje o pewnych, drażliwych obecnie kwestiach.

Podam przykład - całkiem niedawno czytaliśmy z córką "Doktora Dolittle". W powieści znajduje się wątek afrykańskiego księcia, którego największym marzeniem jest to, żeby się "wybielić" :D. W posiadanym przeze mnie egzemplarzu znajduje się komentarz wydawcy, o tym, że treść powieści jest typowym produktem swoich czasów i że postrzeganie rzeczywistości oraz perspektywa zmieniła się już od tego czasu. I to jest w moim przekonaniu ok.

Gdyby treść książki została zmieniona (np. na to, że wspomniany książe chce się jeszcze bardziej hmm... przyciemnić :D) również byłbym zniesmaczony.
« Ostatnia zmiana: Śr, 29 Wrzesień 2021, 14:10:42 wysłana przez gashu »