Autor Wątek: Ogólnie o filmach.  (Przeczytany 73951 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #195 dnia: Nd, 20 Czerwiec 2021, 10:24:35 »
Mogli to zrobić w manierze "prawdziwego" kina wojennego zamiast tych azjatyckich, przeczących fizyce wygibasów.
Poza tym czy mi się wydaje (bo może mi się film z komiksami mieszać) czy jednak Snake Eyes to był oryginalnie białas?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline jotkwadrat

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #196 dnia: Nd, 20 Czerwiec 2021, 13:04:56 »
Na to wygląda.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #197 dnia: So, 26 Czerwiec 2021, 10:59:59 »
"Z Nation", serial arcy-nietuzinkowy, mega fandomowy i mega dobry; zachęcił mnie on do oglądnięcia prawdziwych pierwocin dla kina w gatunku ,,Zombizmu". I tym protoplastą wśród protoplastów ,,Żywych Trupów" nie jest wcale... obraz pt. "Noc żywych trupów" George'a A. Romero z końca lat 60-tych XX wieku, a coś innego, o wiele starszego: film "Białe Zombie" z 1932. Polecam obejrzeć ,,to coś" - tak, to naprawdę wyjątkowe dzieło, nierówne, dziwne, zbyt klasyczne i romantyczne - chociażby dla historii tego nurtu w kinie.


Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #198 dnia: Pn, 28 Czerwiec 2021, 17:56:37 »
Taa. Klasyk. Bollywoodzki "Singham". Można spaść z krzesła, a potem wprost do jądra Ziemi. HueHue!  8)


sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #199 dnia: Śr, 30 Czerwiec 2021, 10:40:01 »
Jak pieniążki potrafią zmieniać postawy wielkich gigantów a nie przepraszam to dla naszego dobra i światłych idei ...

Helios wycofuje bilety dla zaszczepionych. Wszystko przez falę hejtu

https://www.money.pl/gospodarka/helios-wycofuje-bilety-dla-zaszczepionych-wszystko-przez-fale-hejtu-6655942120315424a.html

Offline Pan M

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #200 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 13:32:34 »
W wieku 91 lat zmarł Richard Donner. Nazwisko nie przywodzące skojarzeń w aż takim stopniu jak Spielberg czy Lucasa a to nie mniej ważny reżyser. Twórca "Omena", "Supermana", "Zabójczej Broni", "The Goonies". Zapraszany również do produkcji telewizyjnych, gdzie nakręcił epizod do "Tales  from the crypt", współtworzył " Kojaka".


https://www.wprost.pl/prime-time/10465648/nie-zyje-richard-donner.html

Offline Gazza

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #201 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 15:13:25 »
Czyli "Lethal Weapon 5" już nie powstanie. To miało być ich wszystkich (Donner, Gibson, Glover) wspólne pożegnanie z serią.... Szkoda. RIP.

Offline death_bird

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #202 dnia: Wt, 06 Lipiec 2021, 21:22:28 »
Donner świetnym rzemieślnikiem był i szkoda wielka człowieka, ale ja tam się cieszę, że "Zabójcza broń 5" nie powstanie. Przeginają już z tymi kontynuacjami.
Ostatnio widziałem zdjęcie Forda we wdzianku Indiany z planu najnowszej części i to po prostu jest smutne jak bardzo eksploatuje się coś co powinno pozostać legendą.
A Donner choćby jednymi "The Goonies" zarobił u mnie na dozgonną wdzięczność.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #203 dnia: Cz, 08 Lipiec 2021, 12:00:10 »
Ciekawe  temat o popkulturze/kulturze.


Offline Pan M

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #204 dnia: Cz, 08 Lipiec 2021, 12:46:52 »
Ciekawe  temat o popkulturze/kulturze.


Widzę logo tvp i z automatu wiem, że nie będę tego oglądał. Zamiast importowaniem problemów z zachodu niech się zajmą problemem własnej tuby propagandowej, która atomizuje społeczeństwo polskie w sposób patologiczny niczym blm świat Ameryki. Nie lubię blm, nie lubię tvp. Te nawracające wątki mnie tylko utwierdzają w tym, że forum należy się dział polityczny jak psu buda. Ta wiadomość i tak pewnie poleci do kosza ;D
« Ostatnia zmiana: Cz, 08 Lipiec 2021, 12:50:11 wysłana przez Pan M »

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #205 dnia: Cz, 08 Lipiec 2021, 12:57:07 »
Wywalone na tvp - ciekawa rozkmina dwoch gosci i tyle...

Offline turucorp

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #206 dnia: Cz, 08 Lipiec 2021, 13:15:54 »
Wywalone na tvp - ciekawa rozkmina dwoch gosci i tyle...

O rany, normalnie jakbym oglądał te komentarze do „Czterech pancernych”, zrealizowane przez TVP  :o
Co zdanie to przekłamanie.
Na komiksie się wyłożyli, na muzyce się wyłożyli, ciężko to potraktować serio  :(

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #207 dnia: Cz, 08 Lipiec 2021, 13:24:30 »
Material tvp sredni ale konwersacja ciekawa. Mozna obejrzec i zapomniec ludzie :)

Offline turucorp

Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #208 dnia: Cz, 08 Lipiec 2021, 13:32:58 »
Material tvp sredni ale konwersacja ciekawa. Mozna obejrzec i zapomniec ludzie :)

Ależ oczywiście, że rozmowa bardzo ciekawa, można się z niej dowiedzieć, że w Ameryce nie powstała żadna kultura, i że jedyne co tam powstało to komiksy (które przecież nie są elementem kultury  ;D ), jak również, że „czarni” jedyne co stworzyli to kilka gatunków muzycznych, ale zrobili to na (europejskich?) instrumentach skonstruowanych przez białych.
Obejrzeć, zapamiętać, wypunktować bzdury przy najbliższej okazji.

sum41

  • Gość
Odp: Ogólnie o filmach.
« Odpowiedź #209 dnia: Cz, 08 Lipiec 2021, 13:44:32 »
Czegos mi brakuje w tym trailerze - kto zgadnie czego? :)