Autor Wątek: Morbius (2020)  (Przeczytany 5187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: Morbius (2020)
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 23 Marzec 2022, 22:34:45 »
Pacjent powyżej bardzo się stara, żeby wszyscy mieli na niego tak samo wywalone jak on ma na wszystkich.

Offline Pan M

Odp: Morbius (2020)
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 25 Marzec 2022, 16:55:53 »
https://comicbook.com/movies/news/morbius-movie-spoiler-free-first-reactions-reviews-post-credits-scenes-jared-leto-sony/

Well, #Morbius is about as bad as you were expecting.

Tego można było się spodziewać. Sony nie zawodzi jeżeli chodzi o robienie filmów superhero rodem z wczesnych lat 2000 i to nie tych pokroju X-menów a bardziej Ghost Ridera  ;D

Odp: Morbius (2020)
« Odpowiedź #32 dnia: So, 26 Marzec 2022, 22:14:36 »
zasadniczo oglądałem oba Venomy i sprawiły mi dużo frajdy, ale tam za 90% sukcesu odpowiadał Tom Hardy do którego mam słabość. no i nie jestem jakimś specjalnym fanobjem samego Venoma, więc wszystkie te rewolucje fabularne nie wzbudziły we mnie większych emocji.

tutaj jest trochę inaczej. Morbiusa nie kojarzę specjalnie z komiksów, a Leto uważam za jednego z gorszych aktorów obecnego Hollywood. trailer nie porwał, także poczekam aż produkcja wjedzie na HBO GO za miesiąc i sobie obejrzę bez spiny do piątkowego piwka.

aha a recenzjami to bym się nie przejmował. jak wychodzili Eternals to z recenzji dowiedziałem się że to będzie film który wywróci do góry nogami wszystko co wiemy o kinematografii i w ogóle. nie wywrócił niczego, trochę za to wynudził i w sumie niespecjalnie angażował.

Offline Pan M

Odp: Morbius (2020)
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 01 Kwiecień 2022, 13:23:22 »
https://www.rottentomatoes.com/m/morbius

No i film przebił poziomem % u krytyków ocierającego o dno Suicide Squad z 2016.

« Ostatnia zmiana: Pt, 01 Kwiecień 2022, 13:37:44 wysłana przez Pan M »

Offline Pan M

Odp: Morbius (2020)
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 06 Maj 2022, 10:16:35 »
https://www.boxofficemojo.com/title/tt5108870/?ref_=bo_se_r_1 Ciekawe czy Sony po takich genialnych wynikach swojego dzieła przemyśli tego Kravena czy dalej będzie brnąć w shit rodem z kina sh wczesnych lat 2000. W sumie mnie to cieszy bo jednak nie sprzeda się każde byleco, które jest podpięte pod sh w kinie. Sony chyba tylko mogłyby uratować Spidery z Garfieldem, ale dobrze zrobione. Wydaje się że dzbany tego nie rozumieją bo takiego filmu nawet nie ma w planach. Poza tym czekam aż Leto odpuści sobie kino komiksowe a po jego roli w Gucci to fajnie by było jakby w ogóle przestał grać.

Offline Pan M

Odp: Morbius (2020)
« Odpowiedź #35 dnia: So, 28 Maj 2022, 13:39:54 »
"Sony Pictures Entertainment dopiero co opublikowało na swoim oficjalnym profilu pierwsze 10 minut filmu i jeśli spodziewaliście się tam pod filmem fali negatywnych komentarzy, to muszę was rozczarować. Atmosfera wśród internautów jest doprawdy szampańska. Wszyscy wydają się w dobrym nastroju, gdy szydzą jak tylko można z "Morbiusa". Spójrzcie sobie na kilka szczególnie popularnych komentarzy:

Morbius jest filmem i zarobił morbimiliardy dolarów w box office. To dowodzi, że Morbius naprawdę jest jednym z filmów w całej historii kina.

Mam opinie na temat Morbiusa. Postacie zostały napisane, CGI wygenerowane, historia opowiedziana i cały film zrobiony. Moją ulubioną częścią było, jak bohater mówi: "It's Morbin' Time".

To jest zdecydowanie 10 minut z każdego filmu wszech czasów. Nic dziwnego, że zarobiło 999 morbimiliardów dolarów.

Ten film ma wszystkie elementy współczesnego arcydzieła - postacie, lokacje, ścieżkę muzyczną, efekty specjalne, nakręcono go za pomocą kamer. Naprawdę wierzę, że mamy tutaj do czynienia z czymś specjalnym.

To naprawdę najbardziej intensywne, szalone i inspirujące 10 minut w historii. Znajdowałem się na krawędzi fotela przez cały czas i teraz próbuję powstrzymać się przed erekcją. Doktor Michael Morbius jest najbardziej cool gościem i przypomina mi samego boga (...)"


Mem nie film. Gratulacje Sony  ;D