Autor Wątek: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela  (Przeczytany 14039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #255 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 09:49:54 »
Ja bym widział coś w tym stylu :D


Offline isteklistek

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #256 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 09:52:22 »
Materiał na film jest, ale powstanie głupawa komedyjka z mocną obsadą. Natasza wraca do domu i może nie jest to komunistyczna Rosja na papierze, ale niektórzy mogą pamiętać i nie wybaczyć, ze zdradziła ojczyznę na rzecz kapitalistycznego zgniłego zachodu. Można by fajnie pokazać polowanie na Wdowę wroga publicznego nr 1 na swoim terenie, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone. Czy sojusznik z USA wyciągnął by w jej stronę pomocną dłoń, czy może był by zdana na siebie, a może USA zagrałoby pod siebie pomagając w polowaniu jako gest pojednania?

Offline SawiK

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #257 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 10:42:30 »
BW to mógł być pierwszy film z eRka, cos na wzór Atomic Blondi w MCU. Film szpiegowski/akcji z mniejszym budżetem. Niestety dalej wola isc w czerstwe żarty i więcej trykotów dla zarabiania z zabawek, szkoda, rozczarowałem się. Dzis czekam chyba tylko na DrStrenga.Uni Marvela tak jakby wg się nie rozwijało ,wszystko musi iść wytyczona sterylna droga meh szkoda  :-[
Ps: Bat in the Sun jak zawsze robi robote!

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #258 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 18:01:31 »

Ach, życie jest takie przewrotne i zaskakujące! Kto z nas nie chciałby zobaczyć tak wysmakowanej, nostalgicznej, jak na grafice powyżej, z tak nietuzinkowymi bohaterami, adaptacji kinowego klasyku superbohaterskiego, "Avengers: Infinity War"? Pełnometrażowa kreskówka zrobiona w tym miękkim stylu rysunkowym jak w "Tom & Jerry", to by było coś!

Offline komiksowe_warianty

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #259 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 19:06:14 »
Doprawdy, ach, życie jest zaskakujące i przewrotne jak profesjonalny zawodnik wrestlingu zaskakujący przeciwnika i przewracający go. To by było coś niesamowitego i doprawdy bombastycznego, gdyby taka animacja, pełnometrażowa i jednocześnie, zaskakująco kreskówka, oglądałbym, gdyby powstała. Ach!

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #260 dnia: Wt, 04 Luty 2020, 11:11:18 »
Dobrze, że takie materiały w końcu wyciekają w eter internetów.Fatality jak w kultowej serii gier Mortal Kombat - niby zbyt brutalne, obsceniczne i obrazoburcze. Nic z tych rzeczy. Likwidujący w ten sposób przeciwnika Vision, widoczny w finalnej wersji "Avengers: Infinity War", byłby świetnym elementem dobrego, dynamicznego tempa fabuły filmu. Sam Vision podbiłby sobie znacznik potęgi - jeśli tak to można określić - na wiele pozycji w górę, podkreślając to, jak niesamowicie skuteczną i nieprzewidywalną jest postacią. Jednak wyszło jak wyszło. Familiada Disney'a musiała wybrać łagodniejszy ton pojedynku tej dwójki.

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #261 dnia: So, 22 Luty 2020, 14:05:57 »
"Captain Marvel 2"; Rogue vs Carol Danvers! Świetne typowanie, wręcz bardzo trafna spekulacja. Na taki film w nowo budowanym cyklu MCU jestem jak najbardziej na tak! Mało tego, to najbardziej logiczne spośród nietypowych możliwości wejścia rodziny mutantów do ciągu fabularnego filmów Kinowego Uniwersum Marvela!


Bombastyczna wiadomość! Poniżej wklejka z short artu z serwisu fanowskiego "flarrow.pl":

,,Film "Kapitan Marvel 2" ma być czymś więcej niż przeciętnym pojedynczym filmem MCU. Wszystko, co słyszeliśmy, wskazuje na to, że akcja może być podobna do produkcji "Captain America: Civil War" i występować gościnnie z innymi bohaterami. Pojawiły się plotki, że w filmie zagrają takie postacie jak: nowy Thor (Jane Foster), Spider-Man, jak i również szokujące doniesienia o Daredevilu i Jessice Jones!
Jednakże w ostatnich dniach pojawiła się kolejna plotka, że w filmie w roli głównego złoczyńcy ma zagrać ulubienica prezesa Marvel Studios. A dokładnie mowa o postaci Rogue z X-Menów, która ma być częścią grupy terrorystycznej złożonej z mutantów".