Autor Wątek: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela  (Przeczytany 187462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #105 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2019, 20:50:27 »
Na mocarne pięści smoka! Zaległości komiksowe Marvela, w których Shang-Chi gra pierwsze skrzypce, w moim przypadku, jako wielbiciel ,,domu pomysłów" od strony komiksowego Uniwersum, są całkiem spore. Dlatego nie wiem, jak stricte wojowniczy, pompatyczny, brutalny i naznaczony niezwykłymi sekwencjami sztuk walki, a na ile mający w sobie umiarkowane ilości humoru, czy tej nie aż tak mrocznej, konwencji typowego budowania genezy herosa w MCU, będzie film o Shang-Chi. Po prostu nie znam od strony behawioralnej tego niezwykłego mistrza sztuk walki; pierwszy i jedyny raz widziałem go w komiksie "Wolverine. Trzy miesiące do śmierci, Tom 2", wpółpracującego z Iron Fistem, którzy razem pomagali w pewnej kwestii Loganowi. Jeśli "Shang-Chi" będzie filmem w otwartym, lekko humorystycznym tonie, jak w obrazach kinowych z Jackiem Chanem, to, jako tytułowy bohater tej produkcji sprawdziłby się Ross Butler. Jako młody aktor, w "Shazam!" Ross sprawdził się dużo lepiej niż tylko ,,bardzo dobrze". Do marvelowskiej kinowej produkcji, Butler dostosowałby się wyśmienicie. Trwam przy tym, wyborze; inni kandydaci też niczego sobie.



A Wy, jak obstawiacie forumowicze? Kto, zostanie Shang-Chi w filmie MCU o tym bohaterze? A może zamiast Butlera rolę tę dostanie ktoś z obsady serialu "Warrior"?

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #106 dnia: Pt, 21 Czerwiec 2019, 22:26:55 »
Kevin Feige zaskoczony sukcesami Keanu Reevesa na różnym polu - nie tylko aktorskim (ponoć Keanu został nominowany do kategorii "Człowieka Roku"), wraz ze współpracownikami z "Disney'a" i "Marvel Studios" nad wyraz intensywnie szuka rozwiązań dla postaci, w którą Reeves mógłby, dzięki tej charakterystycznej aparycji i inteligencji w prowadzeniu swych postaci, które gra w filmach, się wcielić. "D23 Expo 2019", a może "San Diego Comic - Con 2019"? Kto wie, może na którymś z tych, albo na obu tak istotnych dla popkultury wydarzeniach poznamy rolę przygotowaną przez "Marvel Studios" dla Keanu Reevesa?  8)


Offline Adolf

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #107 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 02:09:44 »
Kevin Feige zaskoczony sukcesami Keanu Reevesa na różnym polu - nie tylko aktorskim (ponoć Keanu został nominowany do kategorii "Człowieka Roku"), wraz ze współpracownikami z "Disney'a" i "Marvel Studios" nad wyraz intensywnie szuka rozwiązań dla postaci, w którą Reeves mógłby, dzięki tej charakterystycznej aparycji i inteligencji w prowadzeniu swych postaci, które gra w filmach, się wcielić. "D23 Expo 2019", a może "San Diego Comic - Con 2019"? Kto wie, może na którymś z tych, albo na obu tak istotnych dla popkultury wydarzeniach poznamy rolę przygotowaną przez "Marvel Studios" dla Keanu Reevesa?  8)

Rozumiem, że to czas na swoje propozycje:
 - Norman Osborn (prawdziwa petarda)
 - Taskmaster
 - Reed Richards

John

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #108 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 05:28:19 »
Ja zaproponowałbym mu rolę Galactusa.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #109 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 11:00:14 »
Rozumiem, że to czas na swoje propozycje:
 - Norman Osborn (prawdziwa petarda)
 - Taskmaster
 - Reed Richards

Keanu Reeves, to człowiek złoto - zupełnie inny typ osobowości, inny aktor, po prostu inny człowiek. To taka nienaturalnie naturalna osobistość, która w przypadku pojawienia się w realiach kinowych MCU, przyciągnie ona przed ekrany nowych fanów, ale i nowy typ widza. Przedstawione wyżej propozycje angażu Keanu do jakiejś roli w MCU wyglądają soczyście intrygująco; to rzeczywiście ,,role petardy"! Jednak do tych sugestii dodałbym jeszcze jedną przymiarkę spośród multum marvelowskich postaci - nieważne czy łotrów, czy herosów lub postaci neutralnych -  dla Keanu Reevesa, do odegrania w MCU. Mają na uwadze tę jego charakterystyczną aurę psychiczną i charyzmę, jako aktora, Reeves nad wyraz umiejętnie zaangażowałby się w rolę Moon Knighta!

Offline Gazza

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #110 dnia: Pn, 24 Czerwiec 2019, 11:11:09 »
Ja zaproponowałbym mu rolę Galactusa.
a ja Surfera! :)

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #111 dnia: Pn, 24 Czerwiec 2019, 15:03:39 »
Bill Sienkiewicz widziałby go jako Moon Knight :)

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #112 dnia: Pn, 24 Czerwiec 2019, 22:03:16 »
Przez swoją rolę, wypisz wymaluj podobną do proponowanego angażu w MCU: Silver Surfera, czyli za zagranie Klaatu w filmie "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" z 2008r., Keanu pokazał, że w samym segmencie filmów sci-fi jest w stanie wcielać się w różne charakterologicznie postacie. Klaatu Reevesa przypomina mentalność, nastawienie do świata, prezentowane ideologię, będące cechą Silver Surfera, dlatego drugi raz podobnej postaci Reeves raczej nie odtworzy na wielkim ekranie; sądzę więc, że Keanu nie odegra w MCU roli Norrina Radda, są na to małe szanse. Aktorowi wytypowałem dwie najbardziej prawdopodobne postacie, w które w swoim stylumu wcieliłby się w obrazach kinowych MCU; trzecie typowanie jest rezerwowe, ale nie niemożliwe. Oto wyniki mojej selekcji najbardziej wartościowych dla Keanu Reevesa roli w MCU:

1) Moon Knight
2) Shang-Chi
Rezerwa: Wolverine, Michael Korvac, Ghost Rider, Mephisto, Dracula

John

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #113 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 21:03:00 »
Zdjęcie z planu Black Widow. Ludzie widzą w tej postaci Taskmastera, ja nie wiem z której strony.
Macie pomysły kto to może być?

Offline Adolf

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #114 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 06:15:55 »
Zdjęcie z planu Black Widow. Ludzie widzą w tej postaci Taskmastera, ja nie wiem z której strony.
Macie pomysły kto to może być?

Widzę inspirację Power Rangers. Spojrzałem na komentarze pod zdjęciem i okazało się, że nie tylko ja widzę podobieństwo. Nie spodziewam się, że film o Czarnej Wdowie będzie czymś innym niż komedią familijną, więc taki design dla Masówkarzy nawet mnie nie zaskakuje.

Offline Gazza

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #115 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 12:03:37 »
Myślę, że po dodaniu fx i wszelkich filtrów będzie to w ruchu wyglądało dobrze. Kimkolwiek jest ta postać. Downey Jr na zdjęciach z planu również nie wyglądał w większości na Iron Mana. Spokojnie.

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #116 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 13:23:33 »
Podobny na Darkhawk ale to kosmos marvela.

John

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #117 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 13:24:36 »
Racja! On bardzo przypomina Darkhawka.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #118 dnia: Pn, 08 Lipiec 2019, 19:15:00 »
Zdjęcie mocno sugestywne, w mocno pozytywną stronę! Sugestywne, i to na dodatek przez jaką osobę! Czyżby Chris Evans wiedział coś o czym fani Kinowego Uniwersum Marvela i popkulturowi nerdzi zainteresowani tematyką komiksowych adaptacji nie mają pojęcia? "New Avengers", "Uncanny Avengers", All-New Avengers", nieważne z jaką nazwą wystartowałaby ,,nowa" wersja Mścicieli w MCU w tym sugerowanym na grafice tematycznej składzie. Najistotniejsze jest to, by był to ten team i ten super-łotr co na zdjęciu; jest to jedno z najlogiczniejszych rozwiązań na budowę dużej fabuły IV i V Fazy MCU. Nie oglądałem jeszcze "Spider-Man: Far From Home", więc jestem zielony jak rozwścieczony Hulke pod względem tego, co i czy w ogóle cokolwiek wyjaśniło się w tym filmie głównie w kontekście wydarzeń z "Infinity Saga" (Infinity War + Endgame). Jednakże biorąc pod uwagę 3 potężne pstryknięcia Rękawicami Nieskończoności w tych dwóch filmach, nie wyobrażałbym sobie aby jądro Multiversum MCU nie odczuło reperkusji tak potężnych aktów eskalacji mocy. Uwolnienie Galactusa ze Strefy Negatywnej byłoby jednym z takich następstw, i zmusiłoby powyższy skład "New Avengers" do działania; tak w skrócie prezentowałoby się główne założenie fabularne na jakiś film zbiorczy w IV bądź V Fazie MCU... Pozostaje tylko czekać do San Diego Comic-Con i panelu tudzież konferencji Disney/Marvel Studios.


sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #119 dnia: Pn, 08 Lipiec 2019, 21:18:13 »
Ten Galactus to nie fake?!