Autor Wątek: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela  (Przeczytany 192654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Pan M

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1050 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 04:44:10 »

Offline komiksowe_warianty

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1051 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 08:16:00 »
Nawet, nawet ten Gorr. Nie byłem przekonany po wycieku figurek, ale w trailerze wygląda mrocznie. W całości to nadal ta sama "hehe" stylistyka oparta o Thora głupka. A ten super śmieszny żart z Zeusem na koniec to mocne xD/10.

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1052 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 10:20:23 »
a mi się tak średnio podoba, może po prostu wystąpiło u mnie zmęczenie materiału. Z całym szacunkiem do Christiana Bale'a jako aktora, jego Gorr wygląda tutaj jak kolejny generyczny złol który stwierdził że zniszczy świat (wow).

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1053 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 11:14:10 »
Jak zwykle bedzie duzo "humorku komediowo marvelowskiego" ale co tam jest kosmos marvela a mnie to juz kupuje no iJane chodzi w helmie i wyglada kozacko :)

Glowny zlol troche mizernie wyglada ale zobaczymy w akcji, pewno bedzie duza bitka.

Offline SawiK

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1054 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 11:37:27 »
Ależ mam dziwne wrażenie że gdzieś już widziałem tego Gorra i nie mam na myśli kolejnego zlola MCU(zły bo tak). Przypomina mi pana Kostuche z przygód Teda i Billa 😁

Offline Gazza

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1055 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 12:00:38 »
a mi się tak średnio podoba, może po prostu wystąpiło u mnie zmęczenie materiału.(...)
Miałem takie "zmęczenie materiału" po średnich serialach i ostatnich filmach w MCU (Wdowa i Shang). Na szczęście nowy Strange przywrócił moją wiarę i radość płynącą z seansów.
Trochę ten Gorr mało obcy ale liczę, że najlepsze będzie niespodzianką i ta postać da popalić, a nie podzieli losu Malekitha.

Offline komiksowe_warianty

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1056 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 13:44:23 »
wiedziałem, że już tego Gorra widziałem
Spoiler: PokażUkryj

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1057 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 16:42:59 »
Bratu tez sie podoba zwiastun jedyne na co narzekal to ten Gorr, oby był przekozakiem.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1058 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 17:43:24 »
Ciekawość wzięła górę. Niedługo kończę 3 sezon serialu pt. "Daredevil" od Netflixa (rewatch - to cudenko mogę oglądać po wielokroć!): kreacja sięgających wszędzie wpływów Wilsona Fiska, jego paskudnych serdelkowatych paluchów, tego dziwnego psychopatycznego zła i zawiści, które z niego wyzierają, może i wprowadza cholernie dobry klimat i atmosferę do ostatniego sezonu serialu, to jest tak cholernie nielogiczne i niepasujące do współczesnego świata (aż dziwię się, że agencje takie jak FBI w USA nie wniosły pozwu o znieważenie, czy coś w tym stylu), że nie da się nie uśmiechnąć z poirytowania. Ogólnie rzecz ujmując, nie da się mieć tak gigantycznej sieci powiązań, tak rozległej, które miał Fisk (a to jest tylko jedna osoba!) większej niż amerykańska mafia w rządzie USA i jego agencjach w całej swej historii! Luki fabularne wołające o pomstę do nieba!
Spoiler: PokażUkryj
 Jednocześnie wkurwiające i zajebiaszczo dobre dla tempa rozwoju akcji trzeciego sezonu "Daredevil"!... ,,Jego imienia nie możemy tu wypowiadać... Fisk ma haka na wszystkich... Nie ma tu mikrofonów, ale nas obserwują... Od niego nie da się uciec. Fisk naznaczył cię rok temu"... Ajć... Tak lekko scyzoryk w kieszeni się otwiera.
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Maj 2022, 18:41:13 wysłana przez FikoFaryzmWsteczny_DC »

Offline HugoL3

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1059 dnia: Pn, 30 Maj 2022, 13:15:35 »
Kurczę jak to jest, że w Star Wars pokazują i krew, i narkotyki, a w MCU dalej męczymy sekwencje z suchymi, nieśmiesznymi żartami, zamiast wprowadzić nieco powagi do dialogów?

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1060 dnia: Pn, 30 Maj 2022, 13:33:59 »
Spokojnie MJ i Peter sie calowali a She-Hulk  umowila sie na Tinderze i niesie swojego chlopca do sypialni. Jeszcze kilkanascie lat i bedzie scena lozkowa a jak to juz sie pojawi wtedy Deadpool bedzie w Disneyu z kategoria R bez problemu :)

Online Pan M

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1061 dnia: Pn, 30 Maj 2022, 14:22:17 »
Kurczę jak to jest, że w Star Wars pokazują i krew, i narkotyki, a w MCU dalej męczymy sekwencje z suchymi, nieśmiesznymi żartami, zamiast wprowadzić nieco powagi do dialogów?
Bo ta  lekka formuła się sprzedaje. Jednak z drugiej strony bracia Russo odwalili kawał dobrej roboty wprowadzając swoimi filmami nieco powagi i dostaliśmy trochę horroru w Strange'u. Ostatecznie jednak nie spodziewałbym się, że MCU kiedykolwiek pójdzie w stronę takich produkcji jak Logan, Joker czy The Batman.

Nie ten model biznesowy. Jednak z drugiej strony troszkę szkoda olania potencjału na coś na dłużej serio, bo akurat Marvel oryginalnie, w komiksach potrafił od czasu do czasu zarzucić czymś cięższym choćby w X-menach- którzy też mają trafić do MCU- czy u Punishera.
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Maj 2022, 14:28:08 wysłana przez Pan M »

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1062 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 12:19:19 »
Jessic Jones tez wraca do Marvela do MCU ciekawe co z Punim pewno pazerny Disney ma zagwostke - kasa czy pseudo wartosci pod publiczke jak np bylo z Gunnem...

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1063 dnia: Pt, 03 Czerwiec 2022, 18:52:36 »
Taka rozkmina mnie naszla.

Dlaczego wszystkie postacie Marvela w rownoleglych swiatach wygladaja tak samo ale Peter Parker z dwoch innych rownoleglych wszechswiatow wygladal innaczej (chodzi mi o twarz)?

Dr Strange np w innych swiatach czy christine byli identyczni.

ukaszm84

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1064 dnia: Pt, 03 Czerwiec 2022, 18:53:48 »
Bo Marvel już ma dość tego mema