Autor Wątek: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela  (Przeczytany 191790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan M

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1035 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 18:05:06 »
Na ten moment to dla mnie wygląda bardziej jak postac z gry wideo niż naturalny element tego swiata i tyle.  Na plus powrót do postaci granej przez Tima Rotha. Fajnie, że w mcu po tylu latach potrafi wrócić postać sprzed lat.
« Ostatnia zmiana: Śr, 18 Maj 2022, 18:08:26 wysłana przez Pan M »

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1036 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 18:27:09 »
Czyli jednak mozna sobie ponarzekac :)

Offline Gazza

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1037 dnia: Cz, 19 Maj 2022, 10:21:12 »
CGI słabuje momentami i też tego nie rozumiem jak u takiego producenta jak Disney i budżetach liczonych w milionach $ takie babole wypuszczają. Z drugiej strony - nie przeszkadza mi to w odbiorze, ale taniocha i tandeta w produkcjach "tv" to już przeszłość.

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1038 dnia: Cz, 19 Maj 2022, 12:30:40 »
No fani to usprawiedliwiaja tym ze premiera w sierpniu to jeszcze dopracuje, jeszcze inni sie pytaja dlaczego jej poprostu nie pomalowano :)

Peterowi i MJ Marvel pozwalal tylko sie trzymac za rece i jakis calus a tutaj mamy tinderka i przedmiotowe traktowanie facetow.

Super ze Marvel mial odwage i dal jej  ladny kostium, bo juz myslalem ze znow wlaza kolejna bohaterke w spandeks od stop az po szyje zeby feministki nie darly japy. Oby tak dalej, serial chyba bedzie czyms w rodzaju serialu Hawkeye.

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1039 dnia: So, 21 Maj 2022, 11:23:19 »
może kogoś zainteresuje, Daredevil wraca oficjalnie z (prawdopodobnie) czwartym sezonem w ramach Disney+:

https://variety.com/2022/tv/news/daredevil-disney-plus-series-matt-corman-chris-ord-1235272299/

jestem tylko ciekaw w jakim stopniu serial zachowa ducha oryginału, a na ile zrobi się z tego MCU-papka w 6 odcinkach.

Offline Rodrigues

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1040 dnia: So, 21 Maj 2022, 12:26:52 »

Offline Dracos

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1041 dnia: So, 21 Maj 2022, 12:35:27 »
może kogoś zainteresuje, Daredevil wraca oficjalnie z (prawdopodobnie) czwartym sezonem w ramach Disney+:

https://variety.com/2022/tv/news/daredevil-disney-plus-series-matt-corman-chris-ord-1235272299/

jestem tylko ciekaw w jakim stopniu serial zachowa ducha oryginału, a na ile zrobi się z tego MCU-papka w 6 odcinkach.

Daredevill śrerdnio mnie interesuje, ale to dobra wiadomość może jest szansa na Punishera z Bernthalem.

Offline Pan M

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1042 dnia: So, 21 Maj 2022, 13:24:06 »
może kogoś zainteresuje, Daredevil wraca oficjalnie z (prawdopodobnie) czwartym sezonem w ramach Disney+:

https://variety.com/2022/tv/news/daredevil-disney-plus-series-matt-corman-chris-ord-1235272299/

jestem tylko ciekaw w jakim stopniu serial zachowa ducha oryginału, a na ile zrobi się z tego MCU-papka w 6 odcinkach.
  Dali wolna rękę Raimemu, Russo i Gunnowi- oczywiście w pewnych granicach-to tutaj też mogą poluzowac Disneyowskie ramy. Tym bardziej jeżeli taki Deadpool zachował Rke w momencie kiedy ogłoszono, że kolejny będzie umieszczony w Mcu.
« Ostatnia zmiana: So, 21 Maj 2022, 13:30:55 wysłana przez Pan M »

Offline misiokles

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1043 dnia: So, 21 Maj 2022, 13:58:41 »
  Dali wolna rękę Raimemu, Russo i Gunnowi- oczywiście w pewnych granicach-to tutaj też mogą poluzowac Disneyowskie ramy.

Nie mogą. Pro-wychowawcze organizacje w USA będą pisać zbyt wiele skarg na niewłaściwe treści w familijnym streamingu, jakim jest Disney+.

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1044 dnia: So, 21 Maj 2022, 14:26:46 »
no to jeśli dostaniemy DD z głupimi żarcikami i pretekstową fabułą pisaną w celu wepchnięcia postaci w ramy MCU to mój entuzjazm trochę spadnie. póki co jestem dobrej myśli.

Offline Pan M

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1045 dnia: So, 21 Maj 2022, 14:56:33 »
Nie mogą. Pro-wychowawcze organizacje w USA będą pisać zbyt wiele skarg na niewłaściwe treści w familijnym streamingu, jakim jest Disney+.
Jesli w Winter Soldier przeszedl wątek inwigilacji  w Strangeu dostaliśmy delikatny pomak horrou, to nie ma sensu wyrokować na ten moment. Jasne to na pewno nie bedzie produkcja do postawienia w jednym rzedzie ze Squadem Gunna, Peacemakearem, Loganem czy Jokerem ale tez Marvel Studios nie jest aż na takim pilocie autocenzury.

Offline Marvelek

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1046 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 07:45:26 »
Jesli w Winter Soldier przeszedl wątek inwigilacji  w Strangeu dostaliśmy delikatny pomak horrou, to nie ma sensu wyrokować na ten moment. Jasne to na pewno nie bedzie produkcja do postawienia w jednym rzedzie ze Squadem Gunna, Peacemakearem, Loganem czy Jokerem ale tez Marvel Studios nie jest aż na takim pilocie autocenzury.

Jeśli ktoś uważa, że po tym jak Disney w Hawkeyeu przemielił rewelacyjną  postać Fiska na mocno nieświeżego tatara ich Daredevil będzie czymś wartym oglądania jest moim zdaniem naiwny.

Offline freshmaker

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1047 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 11:46:03 »
czy w ds2 pojawił się nowy wolverine? czytałem gdzieś takie plotki w necie.

Offline Rodrigues

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1048 dnia: Nd, 22 Maj 2022, 12:27:52 »
Nie widziałem Logana w tym filmie (no chyba, że pojawiał się w odbiciu lusterka samochodowego, które z kolei odbijało się na szklanej elewacji budynku widocznego w źrenicy jednego z bohaterów przez sekundę ::) ::) ::) )

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #1049 dnia: Pn, 23 Maj 2022, 14:24:03 »
Serialowa "She-Hulk", która niedługo zadebiutuje na Disney+, prezentuje się całkiem całkiem - i odnosi się to do mojej oceny i opinii sfery wizualnej zarówno serialu, jak i sylwetki superbohaterki: VFX (CGI jest częścią tego rodzaju efektów wizualnych), efekty specjalne, dobór pleneru/obszaru do realizacji materiału scenariusza. Nie narzekam, bo nie ma po co. Disney/Marvel Studios musiało by wydać około 40mln. dol. amerykańskich na każdy odcinek przy tym serialu, żeby to wyszło wizualnie, tak jak np. w idealnym pod tym względem "Avengers: Endgame". Może się obejrzy ten tytuł, tak dla rozrywki tylko, ale jeśli dubling będzie w nim dobry.

Anna Apostolakis-Gluzińska, jeśli się nie mylę, podkładała głos pod dublarz postaci She-Hulk/Jennifer właśnie w serialu animowanym pt. "The Incredible Hulk" z drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Liczę, że w dublarzu do live action o postaci Jennifer, też pani Anna się pojawi głosowo. A jeśli nie, to mam nadzieję na dobrą polską ekipę.
« Ostatnia zmiana: Pn, 23 Maj 2022, 14:26:12 wysłana przez FikoFaryzmWsteczny_DC »