Autor Wątek: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela  (Przeczytany 192428 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #75 dnia: So, 16 Marzec 2019, 13:39:32 »
Przeniosłem. Na razie nie ma potrzeby zakładania nowego tematu dla filmu, który wejdzie do kin pewnie gdzieś w 2022 roku. Co do samego Gunna to fajnie, że wrócił, ale po co była ta cała szopka? Mówi się, że zaraz po jego wyrzuceniu Disney już prowadził rozmowy z Gunnem na temat jego powrotu.

Bo nikt się nie spodziewał, że wrócił, a jeszcze parę tygodni temu był news o tym, że w najbliższych latach Disney nie wyda Gotg Vol 3, było cicho dosyć o samym projekcie, więc sporo osób jest tym zaskoczonych. Dla mnie to jeden z największych plot-twistów popkulturowych w tym roku :D

Online nori

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #76 dnia: So, 16 Marzec 2019, 14:57:25 »
Biorąc pod uwagę cała otoczkę związana z usunięciem Gunna z MCU, i jakie były na to reakcje, oraz sama postawa głównego zainteresowanego i Disneya, ogłoszenie o powrocie jest wręcz niesamowite i bardziej zaskakujące niż hiszpańska inkwizycja. I pewnie można na ten temat długo spekulować, ale w sumie wiadomo, o co chodzi. To nazwisko wypromowało i sprzedało Strażników, i praktycznie nie było osoby, która mogłaby go zastąpić. Ciekawie, jak wypadnie współpraca Gunna z DC, wszak Legion Samobójców ma powstać z jego reki, tak więc będzie odpowiadał za dwie specyficzne, ale niezwykle rokujące marki z dwóch uniwersów. I w sumie, chyba dobrze.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #77 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 08:23:22 »
To od zasad są ważniejsze pieniądze jak to Disneyu ?

Uczucia tych wszystkich zranionych przez wpisy Gunna - to straszne jak oni biedaczki się teraz poczują  :-\ :'( :'( :'(

Offline Szekak

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #78 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 14:57:25 »
Po co drwisz z tych co poczuli sie urazeni jego wpisami?
Piękno jest w oczach patrzącego.

John_

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #79 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 15:08:46 »
Po co rozmawiacie o drwieniu w temacie o filmach?

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #80 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 17:00:32 »
Bo to dotyczy Gunna i urażonych żyjących z traumą ludzi oraz Disneya który o zgrozo postawił sie poprawności politycznej?

Offline Szekak

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #81 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 20:24:32 »
Postawił się poprawności zwalniając Gunna? xD O naiwności, po prostu hajs przeważył szale gdy aferka trochę ucichła.
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #82 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 20:41:11 »
Przeciez wiem ze zielone najwarzniejsz. Tylko po co cala ta szopka.

Offline bogi1

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #83 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 22:11:45 »
Chyba nikt nie pisał, że wybrali reżysera Shang-Chi. Jaram się, bo kina kopanego w MCU jeszcze nie było.

Ciekawi mnie czy będzie jakieś wielkie ogłoszenie planów na kolejne lata czy raczej tym razem będziemy poznawać tytuły bardziej na bieżąco. Znamy w sumie już 6 kolejnych filmów tylko daty są tajemnicą. 

Na pierwszy ogień w 2020 pewnie Eternals i Black Widow idą

Do tej szóstki pewnie wrzucą Captain Marvel 2 niedługo ;)

Offline Mateusz

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #84 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 22:21:51 »
Fajnie jakby wrócili do ogłaszania planów na najbliższe lata. Zwłaszcza że po przejęciu Foxa powinni jakoś wyjaśnić, co planują z mutantami i innymi postaciami, do których odzyskali prawa.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline death_bird

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #85 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 23:06:21 »
Z mutantami pewnie czekają jak się "Sansa Stark Saga" sprzeda. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline SawiK

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #86 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 20:20:58 »
Moim zdaniem po EndGame bedzie bardzo prosto wprowadzic X&4. Wystarczy popatrzec choćby na X-men Dofp,gdzie odswierzono mutantow. Gdy odpstrykaja MCU spokojnie moga sie tam naradzac metaludzie i dopelniac te uniwersum ;)

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #87 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 20:34:31 »
Fajnie jakby wrócili do ogłaszania planów na najbliższe lata. Zwłaszcza że po przejęciu Foxa powinni jakoś wyjaśnić, co planują z mutantami i innymi postaciami, do których odzyskali prawa.

trzecia faza MCU dobiega końca  i jestem przekonany że niedługo dostaniemy ładną rozpiskę na kolejne lata. Póki co zapowiedzi wyglądają jak totalny bigos z kapustą i brak dalszych planów. Czarna Wdowa, Shang-Chi, Eternals, Strażnicy Galaktyki 3 i Spider-Man. Osobiście totalnie nie widzę opcji jak to połączyć z sensem, ale z drugiej strony mam duże zaufanie do filmowej ekipy - więc zakładam że ukręcą z tego coś grubszego.

no i cieszy przypieczętowanie dealu z FOX. wystarczy mi już tego oglądania Sansy Stark :D

Offline bogi1

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #88 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 20:45:18 »
Cytuj
Póki co zapowiedzi wyglądają jak totalny bigos z kapustą i brak dalszych planów. Czarna Wdowa, Shang-Chi, Eternals, Strażnicy Galaktyki 3 i Spider-Man

Jeszcze Doctor Strange 2 i Black Panther 2 są potwierdzone.

Szkoda, że pierwotny plan z kinówką Inhumans poszedł do kosza i wyszedł ten straszny gniot w postaci serialu. W komiksach ta rasa też ma teraz pod górkę więc raczej małe szanse na Black Bolta w MCU

Wprowadzenia Namora się też nie mogę doczekać. Chyba coś było z prawami i solowego filmu jak z Hulkiem nie zrobią ale w takiej F4 mógłby się pojawić
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Marzec 2019, 20:51:48 wysłana przez bogi1 »

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #89 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 21:23:48 »
Inhumans? jakiego serialu? ;)

Namor byłby hitem, ta postać ma niesamowity potencjał do przeniesienia na ekran. Black Panther 2 wydaje się być znakomitą okazją żeby dać mu szansę. Myślę że jest to bardziej interesujące niż motyw >brata króla, któremu wydaje się że może rządzić lepiej niż on sam<. Swoją drogą ten sam motyw Marvel przemaglował zarówno w BP jak i Inhumans.