Autor Wątek: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela  (Przeczytany 187477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #240 dnia: Pt, 18 Październik 2019, 10:55:23 »

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #241 dnia: Cz, 31 Październik 2019, 17:47:13 »
Ktoś wie co wreszcie z tym trailerem Black Widow?

John

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #242 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 12:27:42 »

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #243 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 12:42:50 »
no tak średnio bym powiedział. poczekam aż to dadzą na Netflixie, HBOGO czy gdziekolwiek tam indziej.

John

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #244 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 12:52:48 »
Ja już chodze do kina tylko na najbardziej głośne filmy, lub te na które sam mocno czekam. Na Captain Marvel nie byłem w kinie, na Wdowę też nie pójdę. Obejrzy się na DisneyPlus. Analogicznie tak samo mam z filmami DC, do kina wybiorę się dopiero na Batmana Matta Reevesa, bo zapowiada się świetnie. Sam trailer wygląda jak jakiś sequel Rambo lub Rocky'ego, wraca stary weteran do domu rodzinnego dokończyć nierozwiązane sprawy. Captain Marvel była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, i lepszą rozrywką niż nudny i przeciętny Black Panther, więc jestem spokojny o film z Wdową. Zwłaszcza że mamy tu bohaterkę której nie trzeba już nikomu przedstawiać.

Może dla odmiany Natasha będzie ciekawa. Jak na razie Ona i Hawkeye byli najmniej interesującymi Avengerami.

Offline Gieferg

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #245 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 12:58:27 »
Zieeeeew...

Chyba zrobie sobie rok przerwy od MCU bo mam wrażenie, że po Endgame chwilowo nie ma sensu się w to dłużej bawić. W 2020 rok nie zanosi się na nic ciekawego w tym świecie, więc byłby to idealny moment na odpoczynek.

Cytuj
Marvel była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, i lepszą rozrywką niż nudny i przeciętny Black Panther
Są siebie warte, choć gdybym miał wybrać mniejsze zło, to faktycznie CM chyba trochę lepsza. Anyway, ostatnim dobrym filmem którego nie reżyserowali bracia Russo był Ragnarok.
« Ostatnia zmiana: Wt, 03 Grudzień 2019, 13:08:32 wysłana przez Gieferg »

Offline Koalar

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #246 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 13:50:19 »
Może dla odmiany Natasha będzie ciekawa. Jak na razie Ona i Hawkeye byli najmniej interesującymi Avengerami.

Dla mnie zawsze była ciekawa i jakoś intrygująca. Już w pierwszych Avengersach elegancko pokazane zostały jej umiejętności szpiegowskie (zdobywanie informacji), naparza się elegancko. Do tego ciekawe flashbacki z jej przeszłości (plus wspomnienia o akcji z Hawkeye'em gdzieś tam), dobry występ w Zimowym Żołnierzu. Relacja z Bannerem dziwna (skopana przez scenarzystów). Jak pisałem, podejrzewam, że Hulkowi
Spoiler: PokażUkryj
udało się przywrócić ją do życia
.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Cringer

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #247 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 15:01:57 »
Zainteresowali mnie tym trailerem. Fajnie po kosmicznych bojach wrócić do klimatów "Zimowego Żołnierza".

Offline Antari

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #248 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 19:30:24 »
No jednak Natasza nie ma tej charyzmy co Steve Rogers, więc ciężko widzę to, że uciągnie sama cały film. Myślę, że ciężko będzie im sprzedać ten film jako superhero, bo jednak jest to postać zupełnie bez mocy, ot zwykły dobrze przeszkolony agent jak Bourne z zabawkami rodem z Bonda. Stąd te głupawe kostiumy pod koniec, żeby pokazać "patrzcie, przecież rajtuzy są, więc to to samo uniwersum co Thor, Ironman i Człowiek-mrówka". W ogóle mega głupio to wygląda - szpieg w białym kostiumie żeby było go lepiej widać :D

Tradycyjnie w tych filmach będą lecieć na żartach związanych z rosyjskim akcentem, zawsze mnie to dobija, to już nic innego nie da się wymyślić :D

To już ci ruscy Avengers byli bardziej pomysłowi.



Offline misiokles

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #249 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 21:57:32 »
Udźwignie. Oczywiście, film nie zarobi oszałamiającej kwoty, ale raczej sam Disney też się tego nie spodziewa. Zresztą, powoli trzeba widownią zaznajamiać z inną niż sf-fantasy działką, którą eksplorują komiksy Marvela. Dostaniemy horror, tu dostaniemy akcyjniaka praktycznie bez elementów fantastyki, w kolejce film kung-fu. Idą w różnorodność, czas pokaże czy wszystkie elementy planu na nową fazę wypalą.

Offline Gieferg

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #250 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 22:17:38 »
Cytuj
Dostaniemy horror
Co konkretnie?

Cytuj
tu dostaniemy akcyjniaka praktycznie bez elementów fantastyki
Ta, jasne.


Offline death_bird

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #251 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 22:56:58 »
No jednak Natasza nie ma tej charyzmy co Steve Rogers, więc ciężko widzę to, że uciągnie sama cały film.

Steve Rogers ma charyzmę? Zieeew. :)
Wdówka to jedyny film od Marvela, który mnie interesuje w nadchodzącym roku. Po cichu co prawda liczyłem na coś w stylu "Zimowy żołnierz" (bo "R" jak w przypadku "lisowego" "Logan" było marzeniem ściętej głowy), ale pomimo tych durnych wstawek humorystycznych i tak się wybiorę. Postać lubię, aktorkę takoż, nie pozostaje nic innego jak dać obu szansę.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline misiokles

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #252 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 23:11:09 »
Co konkretnie?
Już dziś  Dr Strange Multiverse of Madness jest reklamowany jako pierwszy horror w MCU.

Offline jotkwadrat

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #253 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 00:04:01 »
Po fatalnej Czarnej Panterze i niewiele lepszej Kapitan Marvel, paradoksalnie, akurat co do tego filmu mam dobre przeczucia. Wdowa jest postacią z bogatą, tajemniczą przeszłością z której można czerpać.

Offline Gieferg

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #254 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 06:35:46 »
Cytuj
Już dziś  Dr Strange Multiverse of Madness jest reklamowany jako pierwszy horror w MCU.

Nie słyszałem, ale jeśli tak to jestem jeszcze mniej zainteresowany niż byłem, a byłem ledwo, ledwo.