Autor Wątek: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela  (Przeczytany 187408 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline bogi1

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #135 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 12:28:15 »
Cytuj
Piata faza beda?: Black Panther2, Gotg3, Spiderek 3, CM2 i FF.

To raczej będzie kontynuacja 4 fazy  ;D

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #136 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 13:55:57 »
Blade ma byc PG-13 wtf!?


Bender

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #138 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 17:41:13 »
Przyjmij najszczersze wyrazy współczucia

John

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #139 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 17:43:03 »
:D Nawimar przecież już w Ragnaroku Tessa Thompson w tej roli ociekała "lesbijskością", potrzebowałeś oficjalnego ogłoszenia? Btw, smuci mnie, że nie było ani słowa o powrocie Daredevila w jakiejkolwiek formie. Eh...

Offline Nawimar III

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #140 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 17:44:43 »
Bender - przyjmuję i dziękuję za wsparcie w trudnej dla mnie chwili.
 
John - jakoś nie zauważyłem, ale ja starej daty jestem więc pewnie dlatego.

Bender

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #141 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 17:47:08 »
Czekamy tylko jeszcze festiwal spazmów KamilaM o Thor 4 ;)
Chyba, że zdał sobie sprawę jak się wygłupił przy Captain Marvel, który jednak nie było klapą a mężczyźni podczas projekcji, brew obawom, nie eksplodowali, w wyniku spisku mrocznych sił Disneya

Offline Nawimar III

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #142 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 18:05:56 »
Nie wnikając w merytoryczną ocenę Twoich twierdzeń Benderze pragnę tylko jedynie zauważyć, że nie doceniasz mroku czającego się w biurach, a nade wszystko umysłach zarządców Disneya...

John

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #143 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 18:31:59 »
Czekamy tylko jeszcze festiwal spazmów KamilaM o Thor 4 ;)
Chyba, że zdał sobie sprawę jak się wygłupił przy Captain Marvel, który jednak nie było klapą a mężczyźni podczas projekcji, brew obawom, nie eksplodowali, w wyniku spisku mrocznych sił Disneya

Myślę że nawet jeśli Jane Foster jako Thor będzie koncepcją na kilka filmów, to tak szybko Hemswortha nie odstawią w cień. Wyraża chęć by dalej wcielać się w rolę, Thor naprawdę odżył w Ragnarok i Infinity War. Oby film wyszedł porządnie, to zapomnimy o debilnym poprowadzeniu wątku Thora w Endgame. Pozytywnie zaskoczyła mnie zapowiedź Blade'a, i teraz trochę żałuje że Ghost Rider jednak powędruje na platformę streamingową, a nie projektory kinowe.

Bender

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #144 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 18:56:06 »
Nie wnikając w merytoryczną ocenę Twoich twierdzeń Benderze pragnę tylko jedynie zauważyć, że nie doceniasz mroku czającego się w biurach, a nade wszystko umysłach zarządców Disneya...

Przynajmniej nie tracę czasu, jak niektórzy.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #145 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 20:03:53 »
Skoro w drugiej odsłonie przygód Doctora Strange'a wystąpi Scarlet Witch, i jej angaż w tejże produkcji ma być powiązany wątkowo i fabularnie z serialem "WandaVision", to byłoby idealnie, gdyby potężna psjoniczna i ta związana z Kamieniami Nieskończoności moc Wandy (O tak, Wanda jest naprawdę potężna, toż to prawie że ,,produkt" Kamienia Umysłu) znalazłaby ,,zastosowanie" w Multiversum filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness".

P.S. Pozycja Blade'a na liście Fazy IV, to dla mnie jako entuzjastę MCU i popkultury iście dogłębnie paraliżujący szok! Tej produkcji się tu nie spodziewałem. Biorę ją w ciemno, na klatę! Konkretna rzecz... Jednak najdziwniejsze jest to, że Blade się po prostu pojawi, nie wiadomo w jakim filmie i kiedy; możliwe jest, że nie będzie to Faza IV filmów MCU. Ale Mahershala Ali, jako łowca wampirów - ,,chodzący za dnia"? Coś niesamowitego... Mało tego, niezwykłości ciąg dalszy! Angaż Ali'ego pobija rola pani Portman w "Thor 4", jako Lady Thor... I jak do tego wpasować konwencję humoru Taika Waititi? Kto nowy by się pojawił z postaci ,,domu pomysłów" Marvela? Pytanie za pytaniem, i tak w nieskończoność; tak działa ogłoszenie planów "Marvel Studios" na najbliższe lata! Hell yeah!


Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #146 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 20:19:02 »
Hawkeye chyba będzie się opieraj na runie Fractiona?

z tego co widziałem to na prezentacji była pokazana ta sama logówka co użyta w komiksach. jeśli dodać do tego wprowadzenie Kate Bishop, to uważam że to dobry trop.

John

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #147 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 20:52:17 »
Tylko ciekawe jak zmodyfikują historię ich poznania, skoro Clint nie jest w uniwersum filmowym wyrzutkiem, ma swój dom i swoją gromadkę dzieci. Oczywiście, że pewnie będzie na jakiejś misji, wynajmię ruderę w rosyjskiej kamienicy i zacznie działać, ale dynamika ich relacji moim zdaniem sporo straci względem komiksu. Ten Hawkeye to inna postać. Trochę szkoda.

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #148 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 21:10:22 »
Wielka szkoda bo lubiłem tę postać

https://paradoks.net.pl/read/38280-walkiria-oficjalnie-pierwsza-postacia-lgbtq-w-mcu
 


Jeszcze mozna to zaakceptowac bo w Malej Syrence dopiero sie odwala - ojciec bedzie bialy...

Offline death_bird

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #149 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 22:29:08 »
Kolejny powód do tego żeby zacząć się wypisywać z MCU.
Skoro idą w ideolo to znaczy, że fabuły będą pewnie coraz słabsze. A w razie czego narzekającym zawsze będą mogli przyklejać jakieś "fobie".
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".