Autor Wątek: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela  (Przeczytany 191864 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #120 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 08:51:34 »
Ten Galactus to nie fake?!

Sylwetka Galatusa przedstawiona na plakacie, to zapewne typowy, prosty ,,fake", jednak jest to logiczny i konsekwentny ,,fake". Na ten moment, jak pisałem wyżej, trzy potężne wyładowania energetyczne Rękawicami Nieskończoności, które widzieliśmy w "Avengers: Infinity War & Endgame", powinny na tyle zepsuć jądro Multiversum MCU, aby np. uwolnić pożeracza planet ze Strefy Negatywnej. Samo jego wyłonienie się z tej strefy, ot fuksiarska ucieczka, zmusiłaby herosów do uformowania się w skład "New Avengers". 8)

 

sum41

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 09:49:09 »
Ten obrazek to był fake od Evansa czy ktoś z netu przerobił jego grafike na fake dodając Galactusa?

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #122 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 09:51:56 »
fake, to jakiś fotoszopowy ulep wrzucony na losowego fanpejdża na instagramie.

Offline Mateusz

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #123 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 00:06:12 »
No i stało się. Millie Bobby Brown dołącza do Marvela i zagra w filmie „The Eternals”.

http://filmozercy.com/wpis/millie-bobby-brown-dolacza-do-marvela-aktorka-zagra-w-filmie-the-eternals
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Bender

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #124 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 07:47:05 »
A Kot? W końcu ktoś to potwierdził/zdementował?

Co do Millie mam mieszane uczucia.  W Godzilli mnie nie przekonała (choć może to efekt ogólnej beznadziei tego filmu). W trzecim sezonie ST też tak sobie.

Offline Mateusz

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 09:10:10 »
W przypadku Kota była to tylko plotka, której nikt nie potwierdził. Biorąc pod uwagę, że jesienią ma wejść na plan filmu, w którym gra Teslę, to raczej wątpliwe, żeby zagrał w filmie Marvela, bo jakoś w tym samym czasie powinny ruszyć prace na planie The Eternals.

Co do Millie, to jej zaangażowanie w MCU było tylko kwestią czasu. W Godzilli faktycznie wypadła kiepsko, ale w Stranger Things nadal trzyma dobry poziom. Ciekawe, kogo zagra u Marvela.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #126 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 11:33:21 »
Cholibka! Niedługo "San Diego Comic-Con"! I to na dniach! To bardzo ważne popkulturowe globalne wydarzenie, ot swoista mekka dla geeków, nerdów, komiksomaniaków i entuzjastów kultury popularnej najróżniejszego sortu. Panel konferencyjny "Marvel Studios/ Disney", o ile będzie on wspólny, a nie pojedynczy dla każdej z marek, na "SDCC" wygląda najbardziej kusząco. W grę wchodzi ujawnienie przyszłości działalności "Marvel Studios" i zdradzenie planów filmowych MCU na najbliższe lata. Miłym akcentem ze strony Kevina Feige'a, ba, w ogóle ze strony włodarzy "Marvela", czy "Disney'a" na takowej konferencji byłoby zaprezentowanie aktorów wcielających się w poszczególne postacie w nadchodzących w Fazie IV filmach. W związku z tym osobiście liczyłbym na jakieś niespodzianki w tym względzie: rewelacje w obsadzie jakiejś produkcji mile widziane. Giga-szokiem byłoby przykładowo zaprezentowanie przez Feige'a aktora (jako model fizyczny i głosowy) w roli... Galactusa. Ach, marzenie ściętej głowy.

Bender

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #127 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 07:59:53 »
Thor 4 potwierdzony. Reż Taika Waititi. Niestety kosztem Akiry live action, która idzie do szuflady na jakiś czas. Szczerze mówiąc wolałbym Akirę niż Thora 4, ale jako że będziemy mieli sequel Akiry od samego Otomo to jakoś przeżyję.

Offline Gazza

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #128 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 08:21:29 »
T4 - dobry news!

Akira live action - może i lepiej, że znów grzeje szufladę. To ciężki materiał, a jak pokazał dużo lżejszy Ghost in the Shell - nie wszystko warto konwertować na live action. Mnie osobiście się podobał jako adaptacja, ale widownia masowa nadal (albo nawet bardziej niż kiedyś) woli lżejsze tematy (vide BR2049, który również nie był spektakularnym sukcesem). Może gra CD projektu nakręci jakiś rehype na cyberpunk w popkulturze, ale słabo to widzę w czasach gdy w boxoffice rządzą filmy Vegi, "Szybcy i wściekli" i inne głupawki.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #129 dnia: So, 20 Lipiec 2019, 09:29:08 »
Od kiedy dowiedziałem się, że w ,,domu pomysłów" Marvela istnieje taka postać jak Throg, poczułem jakby moje fanowskie serce zostało skradzione na nowo. Throg, Cosmo pies i dziewczyna Rocketa, Lylla - tyle do szczęścia potrzeba mi w "Thor 4". Nie zapominajmy o ,,Bro Thorze". Niech Bóg Piorunów w takiej specyficznej formie zabłyśnie w tej produkcji, i jeszcze raz w "Guardians of the Galaxy vol. 3" ( z podtytułem, który wymyśliłem: "Asgardians of the Galaxy"), i będzie wtedy dużo lepiej niż bombastycznie. Bo rzeczywiście coś w tym jest, że "Thor 4" mógłby być tą perłą wśród korony filmów IV Fazy MCU, ze względu na inteligentny, ponoć genialny humor, który pojawiłby się w produkcji; skoro Taika Waititi napisze scenariusz i wyreżyseruje "Thora 4", to wszystko jasne. Potrzeba tylko odpowiedniego pomysłu, gościnnego występu Strażników Galaktyki i nowych postaci wpasowujących się w humorystyczną konwencję kolejnej części Thora.  ;D

Bender

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #130 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 07:39:39 »
OK, Faza 4 wygląda nadzwyczaj rozczarowująco. Czekam chyba tylko na Eternals i może Doktora Strange.

John

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #131 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 08:58:00 »
Ja na Blade'a i Fantastic Four.

Casting na Blade'a idealny, choć szkoda że już oficjalnie olali seriale Netflixa.

Offline death_bird

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #132 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 10:40:36 »
Wdówka i Strażnicy.
Plus może jeszcze Vision, ale to już tak 50/50.
Na razie sprawia to wrażenie jakby nie było żadnego motywu przewodniego tylko jak najwięcej w możliwie krótkim czasie. Pytanie kiedy ludziom to się przeje.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline SawiK

Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #133 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 12:06:00 »
Thor 4 kobietą no nie wiem zwłaszcza ze Portman zbytnio sie tam nie spisywała. ALe ciekawi DrStrenge i Blade oby mu ząbków nie przycięli.Piata faza beda?: Black Panther2, Gotg3, Spiderek 3, CM2 i FF.

JanT

  • Gość
Odp: MCU a.k.a. Kinowe Uniwersum Marvela
« Odpowiedź #134 dnia: Nd, 21 Lipiec 2019, 12:26:06 »
Mnie tam bardziej ciekawią seriale:

Falcon & Winter Soldier
Wanda & Vision
Loki
What If...?
Hawkeye

Hawkeye chyba będzie się opieraj na runie Fractiona?