Autor Wątek: Kapitan Marvel  (Przeczytany 68785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #165 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:16:49 »
Oceniasz pomysł na film jako słaby (niczym nie wyróżniający się origin wprowadzony na siłę jako podbudowa pod IW) = jesteś szowinistą. Gratuluję podejścia.

https://www.metacritic.com/movie/captain-marvel/user-reviews

https://www.rottentomatoes.com/m/captain_marvel/

Fajne Audience/User score :)

Offline misiokles

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #166 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:18:33 »
A te oceny pochodzą od osób które widziały film czy to sytuacja podobna jak z naszym Klerem?

Offline Antari

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #167 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:20:02 »
A te oceny pochodzą od osób które widziały film czy to sytuacja podobna jak z naszym Klerem?

Za granicą premiera była 2 dni temu. Nie ma podstaw, że pochodzą od osób, które filmu nie widziały.

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #168 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:39:30 »

Tysonek

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #169 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:40:41 »
A te oceny pochodzą od osób które widziały film czy to sytuacja podobna jak z naszym Klerem?

Nie da się tego w żaden sposób stwierdzić na 100%, jednakże patrząc na psychopatyczne zachowania trolli odnośnie tego filmu wnioski można wysnuć samemu.

Offline Antari

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #170 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 16:29:53 »
Bzdura, przyjmij do wiadomości, że tym, którzy dali niskie oceny film nie podobał i nie dorabiaj teorii tam gdzie jej nie ma.

Od ładnych paru dni już jest wyświetlany w kinach, u nas już dzisiaj była premiera. Z nielegalnych źródeł też jest. Sporo osób już widziało i wyraziło opinię w postaci recenzji. Zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Nie ma nawet 1% podstaw na obecnym etapie do zakładania, że recenzje były pisane przez osoby, które nie widziały filmu.

To co próbujesz insynuować to klasyczne teorie spiskowe.
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 16:34:25 wysłana przez Antari »

Offline Szekak

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #171 dnia: So, 09 Marzec 2019, 07:51:33 »
Nie da się tego w żaden sposób stwierdzić na 100%, jednakże patrząc na psychopatyczne zachowania trolli odnośnie tego filmu wnioski można wysnuć samemu.
Ja tam widze jedynie psychopatycznych fanboyow doszukujacych sie teorii sspiskowych i jadacych wszystkich ktorym film sie nie podobal, jakos psychopatyczne trolle sie pochowaly...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline glutamiluta

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #172 dnia: So, 09 Marzec 2019, 17:40:42 »
Byłam, widziałam
screenex zdecydowanie nie jest wart swojej ceny

btw. nie droczcie się tu, ze bleee i fujka, 99% męskiej widowni 30-40 rechotała jak małe świnki ;)

Offline Gascon200

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #173 dnia: So, 09 Marzec 2019, 18:07:53 »
Również byłem - mimo wszystko pozytywnie się zaskoczyłem, może to dlatego, bo nic nie oczekiwałem.

A humor - cóż, na pewno kot był uroczy, tak samo jak Nick Fury. Reszta w najgorszym wypadku po prostu mnie nie śmieszyła. O filmie więcej napiszę potem.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #174 dnia: So, 09 Marzec 2019, 18:55:46 »
Z naszych fanowskich serc jątrzy się ropa, gniew i jad. Nie mogę tego pojąć, jak bardzo trzeba być jakoś w tym wszystkim zagubionym, słuchać tego co mówią media, niczym obłe kierowanie się prawem tłumu i przekonywanie się do prawa zbiorowej decyzji, aby zrozumiećCaptain Marvel przez pryzmat feministyczni-babochłopsko-niewiadomojaki - piekielnie istotny film dla finału III-ej fazy MCU, który swą soczystą, wręcz cudowną premierę będzie miał pod koniec kwietnia 2019 roku. Na Captain Marvel wybieram się dopiero w poniedziałek na seans w technologii IMAX 3D, do krakowskiej Plazy. Osobiście trzymam za Carol kciuki; chciałbym, aby główna bohaterka wypadła dobrze, i jako Carol Danvers i jako Captain Marvel. W przeciwieństwie do wielu fanów, a zapewne są tacy miłośnicy MCU, którzy są tego zdania co ja, nastawiam się do tego dzieła bardzo, ale to bardzo pozytywnie. Internetom i pseudo-januszo-trollom mówię zdecydowane nie! Nie daję się porwać stereotypom na sterydach!

Offline VooDoo-79

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #175 dnia: So, 09 Marzec 2019, 20:20:26 »
Również byłem i widziałem, po ostatnich komentarzach jakie się przewijały i które nie ukrywam mnie zaniepokoiły że ten film może się nie udać powiem szczerze że jestem pozytywnie zaskoczony  :) Początek trochę słabszy ale z czasem się rozkręciło a ostanie 30 min. filmu nie ukrywam miałem momentami ciarki jak ta Carol latała i tłukła te stateczki Kree  ;) Strzał w 10 w tej historii to Fury, fajne texty rzucał, film ogólnie ciekawy i standardowo jak na Disneya momentami śmieszny więc jestem na TAK ( aczkolwiek ze wszystkich filmów Marvela jakie się ukazały to najsłabszy ale daje mu 6-7/10 ) Oczywiście mojej 8 letniej córce którą zabrałem na seans najbardziej podobał się.... kot  ;D

Offline wonap

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #176 dnia: So, 09 Marzec 2019, 20:40:30 »
"Rotten Tomatoes Deletes 45,000 Captain Marvel Reviews After Jack Posobiec Launches “Alita Challenge”"
https://culttture.com/2019/captain-marvel-jack-posobiec-alita-challenge/

Offline Gieferg

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #177 dnia: So, 09 Marzec 2019, 21:20:39 »
Nie jest tak źle. Co prawda początek zasysał niemiłosiernie, a moje zaangażowanie w film było zerowe do czasu aż akcja przeniosła sie na Ziemie, ale z chwilą wejścia Fury'ego nastąpiła wyraźna poprawa. Klimacik 90s mozna było zarysować lepiej, ale i tak wyszło sympatycznie
Spoiler: PokażUkryj
-Na co czekamy?
- Ładuje się.
<LOL>

Do Brie jestem zniechęcony poza-filmowo, ale nie jest taka zła.  Gorzej, że jej bohaterka nie staje w tym filmie przed żadnym prawdziwym wyzwaniem, z drugiej strony dobrze że
Spoiler: PokażUkryj
finałową konfrontację z Lawem rozegrali jak rozegrali
. Motyw z kotem jakoś do mnie nie trafił, a skoro już przy tym to rzućmy okiem na nieścisłości-
Spoiler: PokażUkryj
z Winter Soldiera wynika, że Fury gałki ocznej nie stracil, więc na cholerę mu te sztuczne oczy do wyboru? No i zero reakcji Fury'ego na stratę/uszkodzenie oka, brakowąło tylko żeby powiedział: "A chuj tam, mam drugie".
Głos Mendehlsonna też jakby nie miał sensu - gadał swoim gdy się podszywał, gadał chyba tym samym gdy był w swej prawdziwej formie...
.

Niech będzie (trochę naciągane) 7/10. Na pewno lepsze niż Black Panther, Strange, IM2, drugi Thor czy obie części Ant-Mana.

sum41

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #178 dnia: So, 09 Marzec 2019, 21:22:41 »
Pytanie ile czasu proentowo akcja dzieje sie w kosmosie?

Dwie sceny po napisach?

Offline Gieferg

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #179 dnia: So, 09 Marzec 2019, 21:27:04 »
Dwie.

Co do pierwszego pytania:
Spoiler: PokażUkryj

Pewnie coś koło 45 minut poza Ziemią, w tym z 15 minut daleko poza Ziemią, a reszta na orbicie
« Ostatnia zmiana: So, 09 Marzec 2019, 21:28:56 wysłana przez Gieferg »