Autor Wątek: Kapitan Marvel  (Przeczytany 68813 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #150 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 01:57:36 »
Nie podoba się, nie lubisz, to nie oglądaj, ale daj innym obejrzeć i wyrazić swoje opinie!
No właśnie, daj innym wyrazić własną opinię i nie wprowadzaj cenzury.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Gieferg

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #151 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 06:55:03 »
Cytat: Nori
Nie podoba się, nie lubisz, to nie oglądaj, ale daj innym obejrzeć i wyrazić swoje opinie!

Jak na razie to głównie ty masz problem z tym, żeby dać ludziom wyrazić swoje zdanie na temat filmu i wszystkiego co się z nim wiąże.

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #152 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 07:34:45 »
Kłopotów ciąg dalszy. Okazuje się, że nawet obsada Avengers nie jest zachwycona wyborem Brie Larson na nową twarz MCU jako Kapitan Marvel i na zmiany jakie wprowadzono na statnią chwilę z jej przybyciem, które odbyły się kosztem części obsady:

https://cosmicbook.news/captain-marvel-mcu-doubt-avengers-unhappy
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Marzec 2019, 08:34:36 wysłana przez KamilM »

Offline nori

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #153 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 07:38:14 »
Gieferg ?
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

majkelus81

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #154 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 07:53:17 »
https://www.google.com/amp/s/cosmicbook.news/captain-marvel-disgrace-dc-comics-artist%3famp
Ten artykuł to jakaś ściema, nie są przytoczone w nim żadne wypowiedzi aktorów, sugerujące to co piszesz, zwykły clickbait.

Problemem tego filmu jest to, że nie jest niczym świeżym. Przez co wydaje się wtórny, stąd niskie oceny. Większość recenzji jakie czytałem o tym mówi. Nie wykorzystano potencjału jakim było usytuowania filmu w latach 90, a sam humor jest bardzo standardowy jak ma filmy z MCU. I to są problemy tego filmu, a nie aktorka, czy też jakieś przesłanie feministyczne, którego w filmie podobno nie ma. Więc możecie spokojnie odłożyć szabelki, widły, czy co tam jeszcze ściskaliście mocniej w swoich nerdowskich dłoniach słysząc Kapitan Marvel czy Brie Larson i po prostu na niego nie iść.

A jak już tak bardzo boicie się postaci kobiecych to tu macie listę heroin filmowych

https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/8580256/hermione-granger-emma-watson-harry-potter/

(zaskoczenie - nie ma na niej Kapitan Marvel).
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Marzec 2019, 08:29:56 wysłana przez majkelus81 »

Tysonek

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #155 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 08:25:49 »
Kłopotów ciąg dalszy. Okazuje się, że nawet obsada Avengers nie jest zachwycona wyborem Brie Larson na nową twarz MCU jako Kapitan Marvel i na zmiany jakie wprowadzono na statnią chwilę z jej przybyciem, które odbyły się kosztem części obsady:
https://www.google.com/amp/s/cosmicbook.news/captain-marvel-disgrace-dc-comics-artist%3famp

Przecież to zwykły clickbait, ogarnij się może gościu i zacznij sprawdzać co wrzucasz na forum, na razie wygląda to na tępe ctrl-c ctrl-v wszystkiego co ma negatywny wydźwięk w temacie tego filmu.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #156 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 11:02:56 »
Prawdopodobnie 12 marca w kinie Cinema City w Galerii Plaza w Krakowie, w formacie ,,IMAX 3D", obejrzę Kapitan Marvel, niezwykle istotny w kontekście wydarzeń, które rozegrają się w przestrzeni Avengers: Endgame, film.Mam świadomość, że od wczoraj aż przez kilka następnych dni będziemy poruszać się w strefie ,,spoiler time" tej produkcji, który zapewne nie dotyczy bezsensownego nagabywania w kierunku Kapitan Marvel, jakoby miał to być ,,feministyczny pokaz siły", który koniecznie muszą zaatakować zapyziałe, zdziadziałe trolle. Dla mnie to będzie dużo więcej niż jakiś tam zwykły film, który krytyk filmowy oceni, jako pełen akcji i dobrze dostosowanych (lub też nie) wizualizacji graficznych, ukazujący mocny zarys charakteru głównej postaci film, który spełnia warunek standardów MCU i blockbusterowego popcorniaka. To adaptacja komiksowego świata Uniwersum Marvela, która zyskuje podwójną moc, gdy w takim stylu, jak robi to Marvel Studios jest przenoszona ona na ekrany kin. Należę do tego typu oglądających dzieła MCU widzów, którzy kochają komiksy i wiernie śledzą różne wersje ich adaptacji, scalając się z bohaterami takich zaadaptowanych dzieł. Do Kapitan Marvel podejdębez żadnych osobistych i narzuconych oporów. Chcę, aby Carol Danvers, i jako bohaterka, i jako normalna osoba była zarówno oziębła, niczym jakaś rutyniara, bądź neutralna, ale i zadziorna oraz potrafiąca budować ciepłe relacje z ludźmi. Z perspektywy wydarzeń na Osi Czasu MCU byłbym niezmiernie zadowolony, gdyby Captain Marvel pokazała prawdziwą, bezgraniczną Moc, i gdybyśmy doświadczyli chociaż w lekkim stopniu, rozmachu Cosmic MCU.Czekajmy więc, czekajmy... Dla mnie będzie to tylko niecałe 4 dni do premiery Captain Marvel - uczty dla moich zmysłów i fanowskich upodobań.

Offline Nawimar III

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #157 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 11:05:00 »
Kolega podzielił się opinią o najnowszej odsłonie filmowego uniwersum Marvela:
 
https://paradoks.net.pl/read/37271-kapitan-marvel-recenzja

Offline nori

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #158 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 11:21:30 »
A jak już tak bardzo boicie się postaci kobiecych to tu macie listę heroin filmowych

Ależ Panowie. Może boimy się, może nie, ale zakładam, że spora część z nas, nie miała by nic przeciwko, ze spotkaniem z taką heroiną. Szczególnie przyodzianą w lateksowy / skórzany strój i z pejczem w reku. 

Tylko żeby nie zapomnieć o bezpiecznym słowie!

// tak, ten post jest spamem ;) Tak dla rozluźnienia.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline asx76

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #159 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 11:33:40 »

Ależ Panowie. Może boimy się, może nie, ale zakładam, że spora część z nas, nie miała by nic przeciwko, ze spotkaniem z taką heroiną.

Szczególnie przyodzianą w lateksowy / skórzany strój i z pejczem w reku. 

Tylko żeby nie zapomnieć o bezpiecznym słowie!


1. No ba! :)

2. Ja jednak wolę bez latexu. W zupełności wystarczą: mini i bikini + czarne kozaczki, oczywiście pejczyk też być musi ;)

3. E tam, prawdziwy knur... tfu, miałem na myśli - samczyk... nie bawi się w takie ceregiele: "jest ryzyko, jest zabawa!" ;)

Żeby nie było, iż uprawiam spamerstwo, pozwolę sobie zauważyć, iż obecność heroin (omal nie napisałem: heroiny) w filmach jest nad wyraz pożądana - o wiele przyjemniej się ogląda ich popisy na ekranie niż trykociarzy płci męskiej :P

sum41

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #160 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 16:25:18 »
Panowie spełniam wasze życzenie - latex.


Tysonek

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #161 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 08:19:45 »
Byłem. Obejrzałem. W filmie nic odkrywczego nie ma, ale nie jest też w żaden sposób straconym czasem. Solidna pozycja w MCU wprowadzająca postać Kapitan Marvel. Fanom film polecam jak najbardziej, tępawym internetowym hejterkom polecam z kolei pacnąć się w swoje puste czaszki  ;D

Offline Antari

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #162 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 10:06:04 »
Fanom film polecam jak najbardziej, tępawym internetowym hejterkom polecam z kolei pacnąć się w swoje puste czaszki  ;D

I to jest chyba ta TOLERANCJA, o której wspominał Gazza w innym wątku :)

Offline Cypher

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #163 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 10:47:45 »
Nie no, TOLERANCJA jest, bo przecież dał ci możliwość wyboru.
Możesz pójść do kina, by obejrzeć tę 'solidną pozycję' i poczuć się jak prawdziwy fan filmów MCU.
Możesz też pójść do kina, film może ci się nie spodobać, ale wtedy możesz okazać się tępawym internetowym hejterem.
A póżniej będzież już tylko polecał lub się pacał. Choose wisely!

Tysonek

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #164 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 11:01:11 »
I to jest chyba ta TOLERANCJA, o której wspominał Gazza w innym wątku :)

Przykro mi Antari że nie jestem tolerancyjny bo nie toleruję twojego szowinizmu

@Cypher przeczytaj ze zrozumieniem i nie dorabiaj jakichś nieistniejących teorii proszę