Autor Wątek: Kapitan Marvel  (Przeczytany 69335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Łukasz

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #135 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 21:05:33 »
Popieram przedmówcę! Najlepiej iść do kina i ocenić samemu, a nie tylko opierać się na opiniach innych.

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #136 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 21:07:51 »
  Ale jak mam iść do kina skoro nie zostałem zaproszony?

John_

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #137 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 21:19:32 »
Kamil mógł mieć na myśli poprzednie filmy MCU.

Tysonek

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #138 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 21:54:02 »
Serio? Mam dać kasę Disneyowi, żeby mógł produkować więcej tego chlamu. Tak to nie działa, płace za co chcę, a nie za to co Disney chce. Moje zdanie na temat filmu będą mieć głeboko w d@#$ie jak na nim już zarobią.

A a propos recenzji:
https://www.metacritic.com/movie/captain-marvel


Ja dokładnie w tym miejscu mam twoje zdanie, pójdę w czwartek na film i wtedy będę oceniał.

Offline Szekak

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #139 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 07:15:27 »
Disney puszcza kolejnego gniotka trzepanego na jedno kopyto jak cala reszta, teraz nie mamy murzyna a kobiete, pomidorki juz sie zgadzaja jak zawsze z tego co widze, to teraz pozostaje tylko czekac na miliard+ zarobku w kinach i Oscary.
Piękno jest w oczach patrzącego.

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #140 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 07:28:38 »
Film na pewno zarobi, ale dużo poniżej oczekiwań. Teraz okazało się, że Disney kazał nakręcić 2 zakończenia Endgame. To które zobaczymy finalnie jest uzależnione od wyniku finansowego KM. Jeśli Kapitan nie osiągnie oczekiwanych wyników dadzą takie, w którym gra jedynie marginalną rolę. Jeśli zarobi tyle ile chcą zobaczymy jak zbawia całe MCU jednym ciosem. Także Disney jest w full damage control mode.
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2019, 11:47:29 wysłana przez admin »

Offline Gieferg

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #141 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 09:01:39 »
Cytuj
full damage mode

Co to niby znaczy?

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #142 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 09:53:48 »
Co to niby znaczy?
Miało być damage control mode.

Offline isteklistek

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #143 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:07:30 »
Jeżeli to nie jest plotka z dwoma zakończeniami Endgame, to szykuje się ciekawa sytuacja. Brzmi to ciekawie i wydźwięk ma taki, że Marvel ma wszystko rozpracowane, ale to raczej kosmetyka i PR lanie wody - po filmie będą wielkie akcje udostępnijcie zakończenie, dajcie alternatywne uniwersum, bo pewnie jest lepsze niż to, co zrobiliście - tak jest z  od JL Snydera. Wątpię, aby było tak, że istnieją dwa wielkie alternatywne scenariusze dla kolejnej fazy, które są diametralnie różne. Spodziewam się, że to kwestia tego, czy Kapitan Marvel będzie w drużynie, a jakaś inna postać w niej nie będzie, czyli istnieje ruchome miejsce w które może wskoczyć. Nie mam pojęcia o kogo może chodzić. Może też być sytuacja, że Kapitan Marvel będzie miała solowe filmy, które bardzo luźno będą związane z całą resztą, jeżeli wynik będzie przyzwoity, bo jeżeli zarabia, to po co to kończyć. Brie pewnie też podpisała kontrakt na kilka filmów, za pierwszy sporo dostała, więc za zerwanie kontraktu może też coś dostać. Nie wiem jaki jest odstęp czasu miedzy Kapitan Marvel, a pierwszym filmem Avengers, ale to kilka lat, więc jakby co postać Carol spokojnie może sobie egzystować w tych ramach i nic nie trzeba będzie ustalać, dopasowywać.
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2019, 10:11:02 wysłana przez isteklistek »

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #144 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:16:45 »
Zakończenie będzie takie samo - pokonali Thanosa. Chodzi raczej o kosmetykę, czy dokona tego jakiś konkretny członek obecnej drużyny czy wszystko załatwi jednym ciosem Kapitan M. Przypominam, że Marvel podobny myk już kiedyś zrobił w Civil War. Film ten był produkowany w czasie dogadywania umowy z Sony w kwestii Spider-Mana i Disney miał rozpisane dwa zakończenia filmu:
1) W którym T'Chala ogarnia całą sprawę na lotnisku,
2) Znane nam  ze Spider-Manem.
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Marzec 2019, 10:47:33 wysłana przez Mateusz »

Offline Gieferg

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #145 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:20:04 »
Akurat w zakończeniu CW Spider-Mana nie widziałem. Lotniska też nie.

Cytuj
Miało być damage control mode.
Ok.

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #146 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 10:26:10 »
Akurat w zakończeniu CW Spider-Mana nie widziałem. Lotniska też nie.
No ok, źle to ująłem, chodzi ogólnie o tą całą walkę na lotnisku. Mieli ją rozpisaną w dwóch wariantach: Ze Spider-Manem i z samym BP.

Offline nori

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #147 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 19:01:09 »
Panowie, parę stron bycia piany, nie róbcie tutaj syfu, który momentami naprawdę zniechęcał do śledzenia wątków na Gildii. Moderacjo, może czyścic takie wątki, wywalać posty nic nie wnoszące do tematu? Albo chociaż do śmietnika przenosić? Chętnie poczytam o samym filmie, o opiniach, a nie wylewanie żali, że film jest be bo jest be, i nawet nie oglądając go, już mam na jego temat negatywną opinię. Bo tak, bo Disney jest zły, Fox jest zły, aktorka jest zła itp.

Premiera za dwa dni, ja lubię oglądać MCU, ale nie traktuje tego ja nie wiadomo co, dla mnie to po prostu rozrywka. Na film wybieram się w przyszłym tygodniu. Po seansie będę miał uwagi, podzielę się chętnie nimi tutaj na forum, podyskutuję. Natomiast mam głęboko w dupie opinie ludzi, którzy hetuja film przed premierą dla samego czystego hejtu. Nie podoba się, nie lubisz, to nie oglądaj, ale daj innym obejrzeć i wyrazić swoje opinie!
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline misiokles

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #148 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 19:32:32 »
Uuuuuu, kogoś mocno szczypie?


Nie. Po prostu większość tu zapewne kładzie na wyniki finansowe i ocenę filmu przysłowiową lagę i trochę z politowaniem patrzą na ludzi, dla których każda informacja, że Kapitan Marvel nie jest dobrym filmem jest wydarzeniem dziesięciolecia.

Offline gabor2

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #149 dnia: Śr, 06 Marzec 2019, 19:59:58 »
Tylko takim komentarzem nakręcisz drugą stronę do jakieś gownoburzy. Raczej tekst w stylu nie zesraj się nie przekona nikogo do zmiany zdania ani nie wystawia Tobie najlepszego świadectwa ;)