Autor Wątek: Kapitan Marvel  (Przeczytany 69314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #90 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 13:07:28 »
Mnie to w sumie nie interesowało, ale dyskusja była spoko. Nie było jakiś wyzwisk itp, a argumenty w obie strony i też zacząłem czytać z zainteresowaniem, a dotyczy jednak filmu i nie leciały jakieś ogólniki (prawie :) )

Offline death_bird

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #91 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 13:30:59 »
Nie dramatyzuje tylko stwierdzam fakt, wątek o filmie Kapitan Marvel a natrzaskane trzy strony szowinistycznego bełkotu nie na temat.

Faktycznie. Po takich tekstach należałoby posprzątać.
Jesteśmy na forum. Wnieś może jakąś wartość dodaną do dyskusji i przedstaw Swój punkt widzenia. Wszyscy się ucieszą. Nawrzucać innym jest łatwo. Zaprezentować własne zdanie i bronić go jest już trudniej*. ???

*Tak, ten post w zasadzie byłby do wycięcia (wraz z kilkoma innymi bez wartości merytorycznej).
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline wonap

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #92 dnia: Cz, 21 Luty 2019, 13:26:28 »
Poprawności mówię nie. Ciężko już to trawic.

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #93 dnia: Cz, 21 Luty 2019, 19:16:56 »

No dzięki temu video już wiem na jaki film o kobiecej protagonistce dam swoją ciężko zrobioną kasę. Nie będę się już narzucać Brie Larson moim białym męskim przywilejem.
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Luty 2019, 19:28:56 wysłana przez KamilM »

sum41

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #94 dnia: Cz, 21 Luty 2019, 20:21:46 »
Ktore video masz na mysli?😉

Offline Red Fury

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #95 dnia: Cz, 21 Luty 2019, 20:53:25 »

To ja dorzucę coś od siebie.

A tak na marginesie śmieszą mnie ci wszyscy krzykacze co wrzeszczą naokoło że Cap. Marvel to sjw, propagana, feminizm, biali mężczyźni tętniący testosteronem to zło, a zaraz polecą do kina by się samemu przekonać i dadzą zarobić Disneyowi podbijając statystyki w box office. Ja nie dam zarobić tej nieciekawej jak dla mnie singielce z rudym kotem. Kompletnie mnie ta postać nie obchodzi. Trailery dla mnie to dno, kampania marketingowa nie przekonała mnie bym wybrał się na ten film. Wieje straszną nudą. A od tego wszystkiego tyle negatywnego szumu nagromadziło się na temat tej produkcji, aż chce mi się wymiotować. Jak słyszę Cap Marvel od Disneya to mam tylko negatywne odczucia i nic więcej. Całe szczęście, że drugi Cap Marvel z konkurencyjnego studia zapowiada się fenomenalnie. Już na starcie pierwszy trailer mnie kupił. Byle do kwietnia !
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

KamilM

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Luty 2019, 21:21:57 wysłana przez KamilM »

Offline death_bird

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #97 dnia: Cz, 21 Luty 2019, 22:53:44 »
No ale jak tak Panowie szlachta? :o Rozmawiamy przy użyciu własnych argumentów czy przerzucamy się filmikami z cudzymi? ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

majkelus81

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #98 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 08:35:50 »
No ale jak tak Panowie szlachta? :o Rozmawiamy przy użyciu własnych argumentów czy przerzucamy się filmikami z cudzymi? ::)
Piękne podsumowanie, tej dyskusji. Takie toczycie pianę, dla samej piane. LOL
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Luty 2019, 13:22:43 wysłana przez majkelus81 »

Offline Gascon200

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #99 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 11:38:10 »

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #100 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 11:43:20 »
Jedno ale, z biletów które kupiono w preorderze nie można zrezygnować. Nie ma możliwości anulowania rezerwacji i zwrotu pieniędzy.

Offline R~Q

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #101 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 12:17:24 »
Tymczasem Captain Marvel nieźle wychodzi sprzedaż biletów https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/captain-marvel-passes-up-aquaman-wonder-woman-presales-1188788

Mmm, pojawiają się ulubione przez współczesne media argumenty - "wpływy" z "box office". Ciekawe kiedy ktoś odwoła się do "ratingu" na Rottentomatoes? :)

Offline Kalander

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #102 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 12:29:38 »
A jak inaczej chcesz oceniać sukces filmu, którego JEDYNYM celem jest zarobienie kupy kasy dla wielkiego korpo, inaczej niż przez osiągane wpływy i sprzedaż biletów?

Offline Mateusz

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #103 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 12:38:12 »
Ktoś ma wątpliwośći jaki będzie wynik na Rottentomatoes? Co do tych wyników od Fandango, to trzeba je brać z przymrużeniem oka. ;)
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Bender

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #104 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 13:27:22 »
Nie ma się co niezdrowo podniecać, to będzie zwykły popflick MCU klasy B, jak AntMan czy inne tego typu. Idę na to tylko dlatego, że Avengers, normalnie bym nie poszedł. Jak na wszytskie inne MCU poza IW. Przypuszczam, ze nie jestem jedyną osobą z taką strategią