Autor Wątek: Kapitan Marvel  (Przeczytany 69323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #255 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 21:09:12 »
No tak słabiutki ten film, ten end game to pięć minut będzie trwał, bo stworzyli bohaterkę, która wszystkich na hit'a bierze.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline SawiK

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #256 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 22:00:49 »
Cytuj
Musiałbym całkowicie ocipieć, albo ktoś by mi musiał dobrze zapłacić za tak totalną stratę czasu jaką jest oglądanie półtoragodzinnych recenzji czegokolwiek. Niczyja opinia mnie aż tak nie interesuje, szczególnie na temat ta tego średniaka.
Trafione w sedno, niestety takich YT recenzentów jest całkiem sporo. Poleca każda słabiznę, byle by było to z najlepiej MCU. Ich wiarygodność jest cienkimi nićmi szyta bo jak tu zawierzyć kolesiowi który za plecami ma regały pełne WKKM,SBM  itd itp Wiadomo ze tacy zawsze znajda plusy i będą naganiać towarzystwo: ,,Idzie bo wokanda ładna...'' ,,Idźcie bo wesoło...'' ,Idźcie bo nowy heros...'' i zwykle ,,Nie idźcie bo tam noc w DC''
Po kilku takich seansach kładę lachę na tego typu recenzentów i znafców, szkoda na nich czasu. Komiksy przecież do czytania czekają. A film tak czy siak się obejrzy, nie potrzeba rekomendacji żadnego icha Bloooba czy zasliniaczałego Maniaka :)

KamilM

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #257 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 22:24:15 »
Oni są z tzw. Access Media, powiedzą wszytko, żeby nie stracić dostępu do przedpremierowych seansów filmowych i innych tego typu bonusów. Także w ich przypadku to nawet trudno mówić o szczerych recenzjach, ich wypociny pełnią raczej cześć kampanii promocyjnej danego filmu.

Offline SawiK

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #258 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 22:34:16 »
Mi jakoś oni całkowicie obrzydli gdy zjechali Kinomaniaka bo nie podobał mu sie Czarna Pantera. I jego recenzja była jajcarska lecz nieprzychylna. Wtedy szala goryczy się przelała i powiedziałem im dość. Wole krótkie sensowne recki gościa który nie przepada za takim kinem, niż ludzi którzy tylko tym żyją i będą ględzić 3godziny jaki to zarabisty był ten kiciuś w Kapitance oooo bój sie Thansie ;)

sum41

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #259 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 20:04:58 »
Bylem na Cap Marvel i po wyjsciu z kina po wszystkich filmach Marvela (opuscilem tylko Wakande) w mojej glowie pojawilo sie pierwszy raz - nie warte tych 27zl... co sie stalo niewiem...


Online xanar

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #260 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 20:57:34 »
uu widzę, ze przepłaciłem, chyba ze 31 mnie kosztowało, tak jak wcześniejszy z tą Wakandą jeszcze był ok, tak tu prawie męczyłem się tak jak na Barman vs Superman.
Spoiler: PokażUkryj
Taka scena była pod koniec z tym Oskarżycielami na statku, ona tam chyba rozwaliła jeden statek, zatrzymała się na przeciwko nich, jeden z nich wtedy wypowiada trzy słowa takiego: a weapon, (a coś tam), a woman, wtedy to już w ogóle osłabłem.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online glutamiluta

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #261 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:05:07 »
ej ja za screenx dalam z 5 dyszek ;)

Online xanar

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #262 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:07:49 »
Widzę, że się powodzi w korpo Egmont  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #263 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:37:54 »
Widzę, że się powodzi w korpo Egmont  ;)

Ravelo chciałeś chyba powiedzieć.

sum41

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #264 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 22:16:09 »
uu widzę, ze przepłaciłem, chyba ze 31 mnie kosztowało, tak jak wcześniejszy z tą Wakandą jeszcze był ok, tak tu prawie męczyłem się tak jak na Barman vs Superman.
Spoiler: PokażUkryj
Taka scena była pod koniec z tym Oskarżycielami na statku, ona tam chyba rozwaliła jeden statek, zatrzymała się na przeciwko nich, jeden z nich wtedy wypowiada trzy słowa takiego: a weapon, (a coś tam), a woman, wtedy to już w ogóle osłabłem.


Też mnie ta scena rozwaliła niby najpotężniejszy heros a tu tylko małe fajerwerki (tak wiem uczy się) ale to jest film i to blockbuster wiec spodziewałem się więcej kosmosu i jakiejś potężnej bitwy w końcu to IMPERIUM KREE ;/

Offline Kalander

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #265 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 12:57:15 »
Tymczasem kilka dni temu film przekroczył granicę miliarda dolarów zarobionych w światowym box office. Ciekawe, jaki procent z tego to biletu kupione przez samego Disneya :D

Tysonek

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #266 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 13:29:13 »
Tymczasem kilka dni temu film przekroczył granicę miliarda dolarów zarobionych w światowym box office. Ciekawe, jaki procent z tego to biletu kupione przez samego Disneya :D

Zaraz Antari napisze że 120% :D

Offline R~Q

Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #267 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 14:08:23 »
Tymczasem kilka dni temu film przekroczył granicę miliarda dolarów zarobionych w światowym box office. Ciekawe, jaki procent z tego to biletu kupione przez samego Disneya :D

Przez samego Disneya? Żaden. Przez różne instytucje i NGO-sy działające na rzecz "empowermentu"? Spory.

John_

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #268 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 16:37:50 »
Piszecie o Ichabodzie, więc przypuszczam że za nie więcej niż parę dni screeny z Waszej dyskusji trafią na jego fanpage, wyśmiewane przez jego gawiedź. Jak za każdym razem :D

Tysonek

  • Gość
Odp: Kapitan Marvel
« Odpowiedź #269 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 08:22:42 »
Piszecie o Ichabodzie, więc przypuszczam że za nie więcej niż parę dni screeny z Waszej dyskusji trafią na jego fanpage, wyśmiewane przez jego gawiedź. Jak za każdym razem :D

No i ? Ktoś się tym przejmuje może ?