Autor Wątek: Jupiter's Legacy (serial)  (Przeczytany 1996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubisz

Odp: Jupiter's Legacy (serial)
« Odpowiedź #15 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 09:00:32 »
https://naekranie.pl/aktualnosci/dziedzictwo-jowisza-skasowane-serial-spin-off-supercrooks-1622698713
Cytuj
Dziedzictwo Jowisza skasowane. Serial zastąpi spin-off Supercrooks

Offline eyesore

Odp: Jupiter's Legacy (serial)
« Odpowiedź #16 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 10:18:04 »
Jestem jak na razie na 4 odcinku, komiks tak sobie pamiętam ale praktycznie po za postaciami nie ma za wiele wspólnego z pierwowzorem.
Na tę chwilę tak sobie mi wchodzi, pierwsze 3 odcinki na raz poszły tydzień temu i wczoraj kolejny jeden. Za bardzo rozwleczone, wątek relacji dzieci-ojciec jakiś taki bez sensu, może te rozkminy bardziej pasują w USA bo w Polsce raczej mało dzieciaków ma takie problemy (i nie chodzi mi to że są super ludźmi). I mało tam superbohaterszczyzny  ;) myślę że dokończę serial ale nie będzie to priorytet na mojej liście.

Offline Pan M

Odp: Jupiter's Legacy (serial)
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 13:44:51 »
Kolejny argument na nie dla Netflixa. Mogliby ograniczyć liczbę produkcji oryginalnych tak o 30% mniej, zamiast tego inwestować w lepszy stan techniczny tych obrazów i marketing. Nie oszukujmy się większość ich produkcji wygląda i tak dość tanio jak na popularność tej platformy. "Wiedźmin" niczego nie urywał a to ich flagowa produkcja. Do tego niepokoi fakt , że Netflix zawarł przecież umowę z Millerem na więcej ekranizacji jego pozycji w ramach Millarworld. Kasa na pewno chłopu wpadnie do kieszeni i więcej laików komiksowych o nim usłyszy, ale tak poza tym? Jakość netflixowych produkcji to raczej bardzo dyskusyjna kwestia. Serialu szkoda, ale jak ktoś szuka superhero odchodzące od family friendly to w alternatywie czeka Invincible, Boys i Doom Patrol.