Pozostałe > Filmy i seriale

Jupiter's Legacy (serial)

(1/4) > >>

michał81:
Jest pierwsza zapowiedź Jupiter's Legacy serialu na podstawie komiksu Marka Millara

//www.youtube.com/watch?v=gdr8M7yLi6g
Komiks Jupiter's Legacy (Dziedzictwo Jowisza) oraz jego prequel Jupiter's Circle (Orbita Jowisza) zostały wydane u nas przez Wydawnictwo Mucha

Premiera 7 maja 2021.

Gazza:
Po seansie pierwszych 4 odcinków jestem na TAK!
Ogląda się przyjemnie, fajnie dobrani aktorzy, sprawnie zrealizowany i chce się więcej.
Dziś ciąg dalszy...

Chmurny:

--- Cytat: Gazza w Pn, 10 Maj 2021, 11:12:48 ---Po seansie pierwszych 4 odcinków jestem na TAK!
Ogląda się przyjemnie, fajnie dobrani aktorzy, sprawnie zrealizowany i chce się więcej.
Dziś ciąg dalszy...

--- Koniec cytatu ---
Dobrze Ci z oczu patrzy  ;)
Namówiłeś!

Takesh:
Też po 4 odcinkach. Serial spoko. Ale widać mały budżet. I czasem scenariusz jakoś mnie nie porywa. W sensie trochę przynudza czasem, albo jakiś taki miałki. Ale tylko czasem.

 Ogólnie moja ocenia poczeka aż zobaczę całość. Zobaczymy jak to się skończy....

Sparnage:
Obejrzałem całość i uważam że jest średnie. Kilka lat temu to byłoby czymś nowym, ale niedawno mieliśmy tyle lepszych dekonstrukcji superbohaterskich, że Dziedzictwo Jowisza wypada przy nich blado. Bardzo lubiłem wątek rodzinny, relacje między ojcem a synem, a poza początkiem i finałem serialu bardzo mało tego było.
Za to połowę serialu zajmowała geneza drużyny, która działa głównie jako budowa relacji między starszymi bohaterami, ale mnie jakoś mocno wynudziła.
Czy obejrzę następny sezon? Raczej nie, no chyba że oceny względem pierwszego polecą mocno w górę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej