Autor Wątek: Sweet Tooth Netflix  (Przeczytany 2043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negaido

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #15 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 18:09:56 »
Obejrzałem już z 5 odcinków i serial mi się podoba. Choć zaznaczam, że nie czytałem komiksu, więc nie mam porównania. Realizacyjnie wygląda fajnie, opowieść wciąga, ale ja to traktuję jako serial familijny, bo chyba taką pełni rolę i zdaję sobie sprawę, że to inny profil niż komiks Jeffa Lemire. Jeśli ktoś nie oczekuje wiernej adaptacji, a szuka fajnego serialu, który można obejrzeć z dziećmi to polecam. Mojej córce też się podoba ;)

Offline Pawel.M

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #16 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 18:25:11 »
Jeśli ktoś nie oczekuje wiernej adaptacji, a szuka fajnego serialu
Nie oczekiwałem wiernej adaptacji, oczekiwałem fajnego serialu - zobaczyłem potworne gufno.

Offline Negaido

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #17 dnia: So, 12 Czerwiec 2021, 19:22:27 »
Nie oczekiwałem wiernej adaptacji, oczekiwałem fajnego serialu - zobaczyłem potworne gufno.
No i będziesz się tak licytować i powtarzać, że to gówno?  ;D Rzecz gustu  ;)

Offline szybkilester

Odp: Sweet Tooth Netflix
« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 10:30:56 »
Również obawiałem się tego serialu, bo trailer wydał mi się strasznie familijny w infantylnym tego słowa znaczeniu. Tymczasem już po pierwszym odcinku uznałem, że należy dać mu szansą, a drugi kupił mnie sceną z pułapkami na niedźwiedzie ;) Rzecz jasna ta produkcja nawet nie umywa się do komiksu Lemire’a, ale ogląda się ją stosunkowo przyjemnie i bez zażenowania, więc jeśli komuś nie przeszkadzają współczesne trendy w kinematografii, to spokojnie można polecić „Łasucha” każdemu miłośnikowi komiksów czy postapo.