Autor Wątek: Kajko i Kokosz - Netflix  (Przeczytany 1301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline U.F.O

Kajko i Kokosz - Netflix
« dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 23:39:03 »

Jak myślicie, wypali czy będzie lipa ? Sam nie wiem co o tym sądzić ...

Bender

  • Gość
Odp: Kajko i Kokosz - Netflix
« Odpowiedź #1 dnia: So, 06 Luty 2021, 11:06:53 »
Animacja nie wygląda dobrze. Trochę z Flasha.

Offline U.F.O

Odp: Kajko i Kokosz - Netflix
« Odpowiedź #2 dnia: So, 06 Luty 2021, 17:41:50 »

sum41

  • Gość
Odp: Kajko i Kokosz - Netflix
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 01 Marzec 2021, 17:16:32 »
W komentarzach widze glownie nazekania na krotki czss trwania odcinkow ☺

Offline Cringer

Odp: Kajko i Kokosz - Netflix
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 01 Marzec 2021, 19:24:42 »
Obejrzałem kilka odcinków i to całkiem przyjemna animacja. Graficznie bardzo ładne. Postacie wyglądają świetnie, tła są bardzo dopracowane. Widać że nad tym się napracowano. Sam styl "flashowego" animowania wypada ok. "Archer-em" to to nie jest, animacja trzyma jednak przyzwoity poziom i jak dla mnie bardzo ale to bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle wszechobecnych i wyglądających nudno animacji 3D. Scenariuszowo też jest ok. Takie krótkie przyjemne historyjki. Trudno mi to porównać do komiksowego pierwowzoru bo jego fanem nigdy nie byłem i to co czytałem było laaaata temu. Do animacji jednak z przyjemnością wracam.
Sumując całość "Kajko i Kokosz" to animacja którą warto obejrzeć i liczę że ukażą się kolejne sezony. I co najważniejsze, mojemu 6 letniemu synowi bardzo się podoba i już mamy w planach kupno komiksu i karcianki :)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Kajko i Kokosz - Netflix
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 01 Marzec 2021, 20:35:31 »
Jeszcze przed premierą, po trailerze, zastanawiałem się co nie pasuje niektórym forumowiczom w animacji. Ja uważałem, że wygląda to ok. Jestem pod dwóch odcinkach i naprawdę nie mam ochoty na następny. Finalnie te 12 minut jednego odcinka strasznie mnie wymęczyły. Animacja jest strasznie drewniana (w zapowiedzi tego nie widziałem, albo nie chciałem zobaczyć...), głosy są słąbo dobrane, wszystko wygląda jak źle spasowane i mocno chaotyczne. Nie mogłem się skupić i miałem wrażenie, że animacja sobie, a głosy sobie. Także użytnicy forum, którzy krytykowali od początku to coś, mieli rację. Jak dla mnie straszny niewypał.

Offline parsom

Odp: Kajko i Kokosz - Netflix
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 01 Marzec 2021, 21:44:08 »
Z głosami rzeczywiście tak sobie. Co do animacji - wręcz mnie męczy. Mała płynność, zwłaszcza w przypadku drugiego planu mam wrażenie, jakbym oglądał coś na te stroboskopu.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Kajko i Kokosz - Netflix
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 02 Marzec 2021, 21:24:20 »
To kreskówka dla dzieci. Dzieciom się podoba.