Autor Wątek: Joker [SPOILERY]  (Przeczytany 40775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:46:04 »
Nie było jeszcze żadnego oficjalnego wideo. Wszystkie materiały, które pojawiły się w sieci to fanowskie przeróbki z poprzednich filmów. Dzisiaj wiemy już, że pierwszy zwiastun pojawi się jutro. :D
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline OokamiG

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:49:07 »
Nie no Todd Philips wrzucił to: https://www.instagram.com/p/Bn_uihPAVhL/, ale tego nawet teaserem nazwać nie można, raczej prezentacją bohatera w formie video.

Offline Carnage

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:52:01 »
Najsłabszym Jokerem był bezapelacyjnie Leto - albo najsłabszym alfonsem wśród Jokerów? Nie wiem...
Zarówno Nicholson jak i Ledger spisali się rewelacyjnie, także nie widzę powodów aby aktor tej klasy co Phoenix miał się spisać gorzej (tym bardziej że ma doskonałe predyspozycje do ról łotrów).
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Itachi

  • Gość
Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:14:19 »
Nie było jeszcze żadnego oficjalnego wideo.

Aaa ok, to się zapędziłem. Byłem przekonany, że oficjalny krótki teaser się pojawił. Jak były te sceny z pociągiem czy jak biegł po ulicy. To mnie fani w konia zrobili!

Offline Gascon200

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 15:04:40 »
Pierwszy zwiastun Jokera (polskie napisy)


Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 15:11:40 »
wow, zapowiada się konkret. przyznam się że nie spodziewałem się tego.

Offline OokamiG

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 15:11:48 »
To się prezentuje i zapowiada świetnie, ten śmiech powoduje ciarki, klimat jest ponury i depresyjny, idea smutnego błazna wybrzmiewa z tego fragmentu bardzo mocno. Nie mogę się doczekać.

sum41

  • Gość
Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 15:13:58 »
Nieźle tylko czy ten film z Jokera nie zrobi "usprawiedliwionego psychopaty" ?

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 15:38:47 »
A dlaczego niby ma nie zrobić? Trailer wygląda czadowo, ale dla mnie to żadna niespodzianka.

Offline Antari

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 15:52:52 »
Aktorsko fajnie, stylistyka ciekawa, depresyjna atmosfera - na plus. Ale nie podoba mi się strój Jokera i makijaż. Jakoś tak totalnie out of place i zbyt komiksowo. Bardziej trafiała do mnie kreacja Ledgera. Aktorsko może być równie wysoko ale wizualnie tamten Joker bardziej mi odpowiadał, brudny, nieogarnięty, pocięty.

Offline robbirob

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 15:59:08 »
...ale wizualnie tamten Joker bardziej mi odpowiadał, brudny, nieogarnięty, pocięty.
Taki psychopata był z niego. Mi też wizualnie Ledger lepiej pasował.
No i Sum41 ma rację - trochę takie tłumaczenie tego antybohatera wyszło z tego trailera.

Offline jotkwadrat

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 16:09:40 »
Bo Ledger był psychopatą ubierającym się jak clown, a w tym filmie Joker po prostu jest klaunem, który zostaje z czasem psychopatą.

Offline Carnage

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 16:44:29 »
Tak szczerze, to Phoenix bardziej mi pasuje prywatnie na psychopatę. Z resztą Ledger po zagraniu Jokera nie wytrzymał mentalnie i walnął samobója - zbyt krucha psychika do tej roli.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Itachi

  • Gość
Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 19:00:08 »
A mnie ten Joker totalnie ziębi, słaby trailer w mojej opinii. Nie pasuje mi wizerunek głównego bohatera, nie widzę tam żadnego mroku o którym piszą na fb. Panuje jakiś huurraoptymizm jakby szykowało się zjawisko po którym nie będzie można zasnąć...


I doleję oliwy do ognia, dla mnie w zwiastunie sceny z klownem nie pasują do pozostałych. To jakby na siłę wpychano genezę Jokera do gościa, który zaczyna bzikować. Do aktora nic nie mam, obawiam się że to założenie producentów aby poznać ciamajdę życiową kopniętą w cztery litery przez zły los... Zaskakujące?

Offline Antari

Odp: Joker [SPOILERY]
« Odpowiedź #29 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 19:31:57 »
Coś w tym jest. Mnie też nie pasuje dorabianie na siłę powodu, dla którego Joker zwariował. Racjonalizowanie, doszukiwanie się w tym szaleństwie metody. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi, gdy jego origin jest owiany aurą tajemniczości, pozostawiony w sferze domysłów. A o wiele bardziej przerażające gdy pointuje się jego postać stwierdzeniem, że on zawsze taki był, że w jego działaniu nie ma sensu ani metody. Joker jest niczym naturalna, niepowstrzymana siła, to coś więcej niż człowiek. To idea. Czyste szaleństwo bez powodu. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że z tego trendu wymyka się Joker Ledgera. Bardziej by mi odpowiadała chyba ekranizacja Jokera Azzarello/Bermejo.