Autor Wątek: Hellboy (seria filmowa)  (Przeczytany 8678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #15 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 16:53:52 »
Pojawił się nowy trailer:

Jak wrażenia?

Offline xanar

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #16 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 17:02:24 »
Te pierwsze były lepsze  :) Słabe wrażenia.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Koalar

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #17 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 17:19:14 »
Cały czas jestem w szoku, że w tym filmie maczał palce Mignola. Nie podoba mi się - nie na takie Hellboya liczyłem.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline LordDisneyland

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #18 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 17:40:42 »
,, - Eeeeech.''

Offline Gascon200

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #19 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 19:14:05 »
Pojawił się nowy trailer:

Jak wrażenia?

Super, już miniaturka zdradza, że będzie gore :P

Offline KubciO

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #20 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 19:41:25 »
Mnie też wcześniejszej trailery bardziej się podobały. Oglądam nowy i pierwsza myśl: horror klasy b lub gorzej. I ten Hellboy. Jaki on paskudny.

Online Lipa

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #21 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 19:43:53 »
Czy z tego powodu, że wygląda to na horror klasy B Cinema City zrezygnowało z puszczania filmu u siebie w kinach?

Online SawiK

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #22 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 20:22:53 »
Lipa na maxa nic ziwnego ze ten film ma prognoizy zapowiadajace mega klape finansowa ,nie mniej jednak dreptam do kina bo możemy bardzo długo czekać na kolejny film z Redem, a na poprzednich czesciach tez nie byłem :/

Offline jotkwadrat

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #23 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 22:55:43 »
 :o
Ależ to źle wygląda.
Szkoda że poprzednia wersja nie doczekała się kontynuacji. Była niezła. A Ron Perlman może grać Hellboy'a bez charakteryzacji.

Offline LordDisneyland

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #24 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 23:29:40 »
Na pocieszenie może przypomnę, że nadciąga w czerwcu nowy komiks z HBoyem-  one-shot Mignoli i Fegredo.

,, - Eeeeech.''

majkelus81

  • Gość
Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 08:46:21 »
Niestety chyba nie będzie dobrze

Tak czy inaczej idę sprawdzić sam, przez większą kichę w kinie już przebrnąłem. Mając niskie oczekiwania, może jednak zaskoczy pozytywnie.

Offline Gascon200

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 09:26:03 »
Wow, od dawna nie widziałem tak złego wyniku dla blockbustera. Ostatni raz tak było przy... Emoji Movie? Fant4stycznej?
Ja liczę, że będzie chociaż tak źle, że aż dobrze, bo tak się film w sumie prezentuje - humor niskich lotów, niezbyt dobre CGI, do bólu przesadne gore. No cóż, ja chyba pójdę na Shazama zamiast na Hellboy'a jak już.

majkelus81

  • Gość
Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 09:34:02 »
Jeśli ten film będzie pokroju tych z serii Resident Evil albo Underworld, to wiedząc, że to jest tak złe, myślę że i tak będzie można na tym się bawić nieźle, co nie znaczy, że to będzie doby film.

Offline Antari

Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 09:35:28 »
Recenzje nie zachęcają, trailery także, od samego początku było źle. Żadnej niespodzianki tu nie ma.

John_

  • Gość
Odp: Hellboy (seria filmowa)
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 11 Kwiecień 2019, 13:09:23 »
To było do przewidzenia. Zamiast nakręcić mrocznego, kameralnego Hellboy'a postanowiono zrobić to samo co wkyreował w swojej duologii Del Toro, tylko bez jego talentu. Widać że inspiracje brali z Deadpoola. Film od pierwszego trailera zapowiadał się na porażkę artystyczną na miarę dzisiejszego, kręconego pod schemat kina superhero. Jeśli nawet takie marki jak Hellboy kopiują denne schematy tworów MCU-podobnych, to naprawdę nie wiem już jakie komiksy można adaptować pod blockbustery żeby nie wychodził ciągle ten sam miszmasz z dodatkiem sporej ilości humoru. Dokładnie to samo zrobiono z Venonem, który miał być body horrorem a gdzieś w między czasie zmienił się w komedie romantyczną.