Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 165585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #465 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:00:05 »
No nie, ale może to wynikać z tego, że:
a) to wstępny etap prac
b) to jednak projekt inny niż wszystkie i może po prostu nie być pieniędzy na dopieszczenie efektów specjalnych na poziomie blockbusterów. Celem projektu jest przedstawienie wizji Snydera, a nie walka o Oscary za efekty specjalne, dlatego może być tak, że efekty będą raczej na poziomie miniserialu właśnie.

Ja po prostu bym wolał, żeby postać władcy Apokolips nie była kojarzona z tym czymś.

Sama inicjatywa "Snydercut" w wymiarze artystycznej wolności twórcy jest jak najbardziej  godna pochwały.
Co innego, że nie wiem co się tak niektórzy tutaj grzeją jakby Snyder miał udowodnić jakim Kubrickiem kina jest. Przecież "Man of steel" i "Batman v Superman" to była w pełni jego wizja, więc wiadomo czego się spodziewać.



Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #466 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:03:21 »
Cytuj
Obejrzeć Snydercut obejrzę jak tylko będzie dostępne w Polsce, ale takie obrazki to czysta lipa
Też tak mam, o ile można pochwalic Stepenwolfa to ten Darksaida wygląda lipnie jak Stepek od Whedona, zataczamy krąg 🤔

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #467 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:08:18 »
Ta scena z Uxasem to jedyna w trailerze (no może jeszcze wybuch auta Iris West trochę nienaturalny), która ma nienajlepsze CGI, nie katastrofizujcie już tak. Snyder nie wypuści do finalnego produktu czegoś, co nie będzie perfekcyjne wizualnie, a nawet jeśli będzie do tego zmuszony, to ogólny przebieg, nakręcenie i montaż tych scen sprawi, że będzie się je świetnie oglądać.

Offline Szekak

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #468 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:16:49 »
.
Co innego, że nie wiem co się tak niektórzy tutaj grzeją jakby Snyder miał udowodnić jakim Kubrickiem kina jest.
Co masz na myśli? Ja się mega grzeję na myśl o JL:SC. MOS to jest dla mnie jeden z najlepszych filmów superhero, BvS bardzo dobry, dlatego mam podstawy by liczyć na to, że JL:SC będzie czymś naprawdę zaje**** i godnie zwieńczy trylogię Syndera.


(jakbyś pisał zrozumiale, to nie byłoby problemu ze zrozumieniem).
No i masz odpowiedź dlaczego się powtarzasz na jakiś temat po dziesięć razy i dalej jojczysz, że inni cię nie rozumieją. :D
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:23:12 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #469 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:21:02 »
Upup
No na to chyba wszyscy liczymy.
Wyobraź sobie jaka pożywkę dostaną marveldrony i ekipa ichaboda gdy wizualnie będzie powtórka z rozrywki. Zresztą sam trzymam mocno kciuki, mimo iz mnie nie porwało.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #470 dnia: So, 26 Wrzesień 2020, 23:32:51 »
Obsadzono Hawkmana z DCEU, który zadebiutuje w filmie o Black Adamie. W rolę wcieli się Aldis Hodge. Oby postać nie została ograniczona do roli gościnnej w show The Rocka, bo Hawkman był również członkiem Justice League i Justice Society, a gdy dojdzie do kolejnego filmu o JLA, dobrze by było mieć znane już widowni postaci do przyłączenia.


Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #471 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 10:28:30 »
Ciekawi mnie ten film, spodziewam się czegoś w stylu Venoma Marvela, czyli filmu o villainie, z którego zrobią antybohatera. Będzie on oddzielony od głównego uniwersum, nawet bez nawiązań.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #472 dnia: Cz, 22 Październik 2020, 22:13:47 »
Hola, hola?! Plotka, zbyt wyolbrzymiony hot news, klasyczny irytujący clickbait? A może coś innego, wiarygodnego? Coś, co jeśli okaże się prawdą, będzie miało mega pozytywne ,,konsekwencje" dla fanów komiksowych adaptacji, czy popkultury a ogóle. A rzecz rozchodzi się o Jareda Leto, który, jak podają zagraniczne portale internetowe, został zauważony (rzekomo) na planie zdjęciowym dokrętek do snyderowskiej (tak naprawdę jedynej!) opcji filmu "Justice League" z 2017 roku. Pierwotnie postać Jokera nie brana była pod uwagę w żadnej z kinowych wersji tej produkcji. Jednak Zack Snyder był pod wrażeniem talentu Leto i jego interpretacji sylwetki Jokera w "Suicide Squad", która nie została tu w odpowiedni sposób wykorzystana. Wychodzi na to, że z "Justice League: The Snyder Cut" wyrasta, wręcz ewoluuje, coś o niewypowiedzianej niesamowitości! Jeśli tylko wszystko to okaże się prawdą... Jeśli tylko.

Hype: 1000000%! ;)


Offline Adolf

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #473 dnia: So, 24 Październik 2020, 00:51:47 »
A ostatnio i Deathstroke był na dokrętkach. I cieszę się. 4 godziny to masa czasu, więc nawet pomniejsze postacie się zmieszczą na małe cameo. A jak to czytam, to jestem przekonany, że nadchodzący film z Flashem sprawi, że JL SC okaże się kanoniczne, jako alternatywna linia czasu ku zagładzie, którą bohaterowie naprostowali na linię Whedona...

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #474 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 16:46:50 »
Dzisiaj o 9AM PST, czyli o 18:00 u nas, na Vero, Zack Snyder będzie robił breakdown trailera ZSJL. Nie wiadomo, czy jakiegoś nowego, czy tego starego (tymczasowo zdjętego z youtube'a z powodu jakichś hocków klocków z copyrightem), ale raczej tego dotychczasowego.

3 dni temu ukazał się nowy wywiad Grace Randolph z Zackiem:
Niestety nie miałem jeszcze czasu go obejrzeć. :(

Jakiś nieznany mi yotuber też zrobił wywiad, opublikowany wczoraj:

Juby

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #475 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 17:09:48 »
Obejrzałem większość wywiadu Grace, ale trudno go przebrnąć, bo Snyder jest mega irytujący w tym jak w ogóle nie umie się wysłowić (chyba pobił rekord w wypowiadaniu frazy "You know", robi z niej przecinek).

Zwiastun już wyszedł i... nic ciekawego, w 90% ten sam, tylko czarnobiały. Mogą bombardować nas kolejnymi zapowiedziami video i fotkami bohaterów z planu sprzed czterech lat, ale mnie to lata i powiewa, dopóki nie potwierdzą kiedy będzie można obejrzeć tę "bezkompromisową wizję Snydera" :P Dziś mijają dokładnie trzy lata od kinowej premiery JL, a za trzy dni mija pół roku od ogłoszenia wersji reżyserskiej - od tamtej pory interesuje mnie wyłącznie jedna informacja - data premiery, i tylko jej ciągle nie ma.

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #476 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 18:01:11 »
Jest nowe foto Steppenwolfa! (widać, że twarz jeszcze nieukończona)


Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #477 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 21:10:29 »
Dobra, zakończył się breakdown teasera ZSJL. Niestety strumień rozbił się pod koniec i nie było wiekiego ujawnienia (Zack zazwyczaj ujawnia pod koniec, a Fabian Wagner zapowiedział, że Zack zrzuci bombę).

Zack omawiał nowy trailer, lekko zaktualizowany (3 nowe sceny) względem poprzedniego.


Powiedział parę ciekawostek. Sorry, że czasami niedokładnie piszę i trochę po ang., ale przepisuje z szybkich notatek. Lekkie spoilery:

- ten teaser jest na razie pokolorowany przez Zacka amatorsko, gotowy film będzie profesjonalnie.

- zanim Zack odszedł z produkcji wersji kinowej, głównym złym w History Lesson (retrospekcja) był już Uxas - to Whedon zmienił na Steppenwolfa

- kształty z lawy na ziemi to fizyczna forma Równania Anty-Życia. Bohaterowie muszą je rozszyfrować, by dowiedzieć się, jak pokonać Równanie Anty-Życia.

- w zrujnowanej posiadłości leży portret Thomasa Wayne'a, który normalnie Zack trzyma u siebie na chacie

- Diana w kaplicy Amazonek wyjmuje z Ziemi strzałę Artemidy, w której są zaszyfrowane 2 informacje: jak może wrócić na Temiscirę i lokacja prawdziwej kaplicy Amazonek.

- JL w ogóle nie są w Batjaskini. Najpierw rozmawiają w Wayne Manor (czyli Bruce odbudował ją po BvS) i oglądają hologram Supka projektowany przez Cyborga. Poza tym przebywają często w dawnym hangarze Wayne Aerospace (nie ufa im jeszcze żeby ich zabierać do Batcave)

- Walijską (nowość, myślałem, że to Islandia) wioskę rybacką zbudowali na lotnisku w Anglii w skali 1/4. Domki, a nawet rowerki dzieci były w skali 1/4.

- na pomoście: wielkie zbiorniki wody zostały wystrzelone w Jasona i zostało to nagrane z użyciem "super high speed cameras" dla slo-mo.

- football match: choreografia futbolistów zaplanowana przez Eli Snydera.

- Victor patrzy z okna na dzieciaki grające w football i wspomina, jak sam grał w footbal (już jest cyborgiem). Nagrane w Anglii.

- Supek wychodzi ze scout ship w black suit. To te same drzwi, przez które wychodził w MoS

- W MoS oraz ZSJL widać otwarty hibernation pod i dziurę w statku (że ktoś się wybił na zwwnątrz). Co to? Zack powiedział, że to pozostaje tajemnicą do tego dnia. Czy do tego dnia (że w filmie się dowiemy)? Czy na zawsze tajemnicą?

- ZS nie lubi motywu, że Barry w swoim speed force porusza ludzi - to nie ma sensu bo by człowieka rozwalił. Dlatego on tak pomalutku i uważnie przemieszcza Iris ratując ją.
- jest bosy bo jego buty eksplodowały gdy wszedł do speed force. Nie ma jeszcze odpowiedniego stroju wtedy.
- nie zobaczymy początków mocy Barry'ego. ta historia jest wciąż dla kogoś innego by być opowiedziana.

- Cyborg kopie na cmentarzu. Zack nie powie po co, żebyśmy sami zgadywali. Statua anioła na cmentarzu jest z Watchmen.

- Vulko to strażnik trójzębu. Arthur czasami trenuje z nim (trójzębem). Np. w BvS to był taki moment. Arthur dopiero w JL nabywa zbroję.

- Mera strzeże miejsca, gdzie jest trzymany motherbox. Miejsce było zbudowane, gdy Atlantyda była ponad morzem, teraz jest zalana. Mera ma zaniepokojenie na twarzy bo motherbox zaczyna się trząść.

- Air bubbles w wodzie (w Aquamanie zrezygnowano z tego) - w JL atlantydzi normalnie żyją pod wodą i mówią do siebie po rybiemu/atlantydziemu. Ale gdy mówią po angielsku, to muszą mówić normalnie w powietrzu. Stąd air bubbles.

- Silas Stone: gdy się rozpada i ginie, to tak naprawdę ma plan i popełnia selfless act.

- Steppenwolf: spiky design is an original design, from bvs. Na etapie robienia kinowego JL wyszło że jest zbyt straszny (?!) więc zmieniono. Te kolce to jego armor ale beda sceny, gdzie jest goły i podobno goły też jest straszny.

- Barry biegnący w "wymiarze" speed force - Zack nie powie ocb bo to duży spoiler.

- W przyszłości Zack chce, by Ben był właśnie w stroju z BvS. W przyszłości???

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #478 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 09:01:43 »
Sory że post pod postem, ale nowy nius.

Wonder Woman 1984 będzie miała swoją premierę 25 grudnia tego roku równocześnie w kinach i na HBO MAX!

Oczywiście nius dotyczy Ameryki. Zapewne w innych krajach, gdzie kina będą czynne, można się spodziewać premiery w podobnym terminie. Jest prawdopodobne, że rząd zmniejszy obostrzenia dla Polaków na święta, więc może zobaczymy Dianę na dużym ekranie już w tym roku. Równocześnie, wciąż nie wiadomo, co z HBO MAX dla świata. Usługa jest dostępna tylko w USA i nie ma wieści o jej uruchomieniu w reszcie świata. Chyba najlepiej by było, jakby dało się to obejrzeć u nas na HBO GO (HBO Asia już zapowiedziała, że ZSJL w będzie w Indiach właśnie na HBO GO).

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #479 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 09:13:51 »
HBO MAX to odpowiednik naszego HBO GO (którego w USA nie było). Tak więc z grubsza HBO MAX=HBO GO.