Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 165588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #330 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 15:37:22 »
Fani Zacka Snydera za rok mogą jeszcze być traktowani jako 'anty-przykłady' ;)

Oceny SnyderCut (już dziś można założyć że Ci którzy krytykowali i hejtowali BvS, będą to samo wypluwać z siebie po premierze jedynej słusznej wersji JLA) nie zmienią tego ile pozytywnych akcji ten fandom uczynił, ze zbiórką pieniędzy na fundację zapobiegającą samobojstwom na czele. Nie ważne ilu naganiaczy będzie kłamać i podjudzać nazywając fandom Snydera "toksycznym", nie zmieni tego jakie są fakty.

Gdybym został kiedyś twórcą, popłakałbym się ze wzruszenia mając takich fanów jak Zack Snyder.

ramirez82

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #331 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 15:43:10 »
Szkoda, że fani Spider-Mana w Polsce nie są jak fani Zacka Snydera...

Ale o co chodzi z tymi fanami Zacka Snydera, bo chyba nie jestem na bieżąco? W sensie, że to dzięki nim dojdzie do tej wersji reżyserskiej? Kojarzę też, że krótko po premierze Batman vs Superman, oceny na imdb.com były niebotycznie wysokie. To on faktycznie ma tak liczne grono wielbicieli?

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #332 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 15:49:54 »
Poczytaj w temacie o Filmowym Uniwersum DC.

Cytuj
To on faktycznie ma tak liczne grono wielbicieli?

Tak, chociaż pewne grono osób w sieci próbuje przekłamywać rzeczywistość która nie pasuje do ich tez, sugerując że fani filmów Snydera to jakieś cztery losowe nerdy z Texasu robiące spam i zawyżające oceny MoS i BvS na portalach filmowych. Wszystko byleby tylko ukryć niewygodną i rozsadzającą im głowy prawdę - że Snyder ma ogromną rzeszę fanów i zwolenników, których część przez żałosną nagonkę woli się nie udzielać, bo w moment przybiegnie 30 osób które będą chciały ich "wyprowadzać" z błędu, oczywiście używając identycznych argumentów i konstrukcji słownych co ich idole z internetu. Innej części nie chciało dalej użerać się z impertynentami wciskającymi im swoją opinie, i zajęło się pracą w ruchu na rzecz SnyderCut.

ramirez82

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #333 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 15:52:05 »
Przyznam, że jestem zaskoczony. Zawsze myślałem, że te zawyżone oceny BvS, to zmasowany trolling.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #334 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 15:55:58 »
Na pewno był jakiś gdzieś tam jakiś trolling, tak jak z akcją wystawiania zaniżonych ocen Czarnej Panterze. Ja omijam takie pierdoły - mówię o prawdziwych fanach i akcjach za które odpowiadają, w które wkładali również swoje własne pieniądze i nieodpłatną pracę. Poczytaj o ruchu SnyderCut z innych źródeł niż bełkot naganiaczy z bólem jelit, gdy tylko usłyszą nazwisko "Snyder", to również to dostrzeżesz.

ramirez82

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #335 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 16:01:51 »
Poczytaj o ruchu SnyderCut...

Już sam fakt, że istnieje taki ruch, nieźle mną wstrząsnął ;)

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #336 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 17:23:27 »
Przyznam, że jestem zaskoczony. Zawsze myślałem, że te zawyżone oceny BvS, to zmasowany trolling.
Trolling to zaniżone oceny, ogólnie już przed premierą BvS rozpoczęła się kampania pomówień na twitterze, potem paru tzw. krytyków się obraziło, że nie było pokazów przedpremierowych dla nich, a potem już poszło.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #337 dnia: So, 30 Maj 2020, 12:54:15 »
Nie ważne ilu naganiaczy będzie kłamać i podjudzać nazywając fandom Snydera "toksycznym", nie zmieni tego jakie są fakty.

Gdybym został kiedyś twórcą, popłakałbym się ze wzruszenia mając takich fanów jak Zack Snyder.

Może i przejrzałem w końcu na oczy, a może dostrzegłem pewną subtelną różnicę; może sam w końcu nie wiem, jak to jest, ale doszedłem do wniosku, że miłośnicy, entuzjaści czy też fani - jak kto woli - MCU a fani Kinowego Uniwersum DC Comics, to dwa różne bieguny, jakby istniały ,,plusy dodatnie i plusy ujemne" tego samego problemu. Nerdzi oddani sprawie MCU sympatyzują z wizją, ideą tego Uniwersum, i tym co i w jakim stylu prezentuje 23 filmy z jego Kanonu. Fani Kina Uniwersum DC Comics, to przeważnie fani filmów zapoczątkowanych w 2013 roku wzwyż, obrazem "Man of Steel"; Bracia Nolan ze swoją przenikliwą trylogią Mrocznego Rycerza sytuują się gdzieś poza Kanonem kina adaptującego realia, wydarzenia i wątki DC Comics, tak sądzę, gdyż uważam ich filmy za eksperyment i swego rodzaju studium psychologiczno-społeczne przypadku Batmana. Tak to już jest, stąd ta dychotomia. Sympatycy Kinowego Uniwersum czy też Kanonu DC, to sympatycy Zacka Snydera. I jest to nic innego jak przykład siły jednostki, oddziaływania jej talentu, specyfiki twórczości na wszystkich fanów, na całe Uniwersum! Geek uwielbiający MCU to geek uwielbiający... MCU, jego aktorów, dokładność procesu realizacji filmu - tę jego ,,pompatyczną blockbusterowość", a nie pojedynczego reżysera, scenarzystę, którego dla danego z kilkudziesięciu dzieł MCU - oprócz braci Russo - przeciętny fan, ba, doświadczony chyba też, po prostu nie zna.

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #338 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 09:10:05 »
(...) Bracia Nolan ze swoją przenikliwą trylogią Mrocznego Rycerza sytuują się gdzieś poza Kanonem kina adaptującego realia, wydarzenia i wątki DC Comics, tak sądzę, gdyż uważam ich filmy za eksperyment i swego rodzaju studium psychologiczno-społeczne przypadku Batmana.(...)
To wnikliwiej przejrzyj "listę płac" filmów DCU, a zobaczysz, że bracia Nolan nadal w nim się sytuują.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #339 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 10:50:08 »
Tak jak da się wyjść z określeniem tego, kto jest ,,najlepszym", najbardziej wydajnym, charyzmatycznym Batmanem w dziejach kinowych adaptacji "Uniwersum DC", bo jest nim - tak osobiście uważam - Batman affleckowski, tak zdecydowanie ciężej jest stwierdzić, który Superman jest tym najznakomitszym Człowiekiem ze Stali w dziejach obrazu kina DC Comics. Czy aby na pewno jest to Cavil? I tak i nie; monumentalna, zapadając w pamięć kreacja tej postaci to zasługa Zacka Snydera. Jednak, gdybyśmy wzięli pod uwagę Christophera Reeve'a i jego angaż Syna Kryptona w filmie z 1978 roku i pozostałych kolejnych sequelach, z tymże cały film wraz realizacją przenieśli do czasów współczesnych, myślę, że przynajmniej fizycznie, na płaszczyźnie sylwetki, mógłby on z Cavillem konkurować. Reeve miał godną mitu Supermana, mocarnie atletyczną do tej roli budowę ciała. Dodajmy do tego ten smagły loczek włosów opadających mu na czoło i najbardziej supermanową twarz w historii kinowych i serialowych adaptacji realiów komiksowych "Uniwersum DC", która go w tej roli tak podkreśla. Następnie wsadźmy go w kostiumy przygotowane dla Cavilla na przestrzeni filmów z lat 2013-2017, a kto wie, być może Henry mógłby pakować walizki.


Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #340 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 12:00:59 »
Zapadająca w pamięć kreacja Cavilla to zasługa reżysera Snydera? Hmmmm.....

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #341 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 18:26:04 »
Zapadająca w pamięć kreacja Cavilla to zasługa reżysera Snydera? Hmmmm.....

Czytanie między wierszami? Wyraziłem się prosto: Cavill odegrał dla roli Supermana swoje, i fakt, zrobił to znakomicie. Jednak dużo do powiedzenia w tym względzie miał Zack Snyder, który jako reżyser, w punkt potrafił pokierować ,,ruchem aktora w całej przestrzeni filmu". Nakładając to wszystko na siebie, dodając do tego piękne kreacje kostiumów i scenografię, summa summarum ekipa Snydera - głównie chodzi o "Man of Steel" - definitywnie przypieczętowała, sfinalizowała całą kreację w tym obrazie: wyjątkowo dobrą, ba, fenomenalną rolę Cavilla jako Supermana.

Offline Cringer

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #342 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 09:53:44 »
no i mamy teaser Snyder Cut. Fajna muza. Junkie XL chyba wraca z soundtrackiem do tego filmu?

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #343 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 10:21:21 »
Fascynujące. To będzie zupełnie inny film!!!

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #344 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 12:15:59 »
Muzyka z BvS i fajnie by było gdyby ścieżka dźwiękowa była od Junkie XL. Około 40sekund a ciary i mega zaciekawienie.