Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zombie001

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #300 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 09:16:09 »
Tak na dobrą sprawę, to brakuje jeszcze rozszerzonej wersji MoS do kompletu. :)
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Juby

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #301 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 09:21:51 »
A przydałaby się, bo MoS ma baaardzo szybkie tempo. Nawet zwykłe dodanie 10 minut spokojniejszych scen by się mu przysłużyło. :)

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #302 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 10:10:55 »
Brakuje też David Ayer's SS, 4-godzinnego BVS, Sucker Punch Snyder Cut, WW wg oryginalnej wizji... Ale teraz jako Fani pokazaliśmy siłę i wszyscy widzą, że możemy Wszystko.

Offline Antari

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #303 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 10:46:42 »
Ale to jakaś nowa moda, żeby domniemywać, że reżyserzy każdego filmu byli pod czyimś wpływem podczas kręcenia i trzeba walczyć o ich "cut"?

A kiedy Psycho Hitchcock's Cut? Jaws Spielberg's Cut? Incepcja Nolan's Cut?

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #304 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:15:03 »
Ale to jakaś nowa moda, żeby domniemywać, że reżyserzy każdego filmu byli pod czyimś wpływem podczas kręcenia i trzeba walczyć o ich "cut"?

A kiedy Psycho Hitchcock's Cut? Jaws Spielberg's Cut? Incepcja Nolan's Cut?
Nie, reżyserom nie każdego filmu odebrano/zmodyfikowano ich dzieło, a w żadnym moim poście na ten temat nie ma żadnych domniemań. Nie wiem, po co podajesz jakieś wymyślone przykłady.

Offline Cringer

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #305 dnia: Pt, 22 Maj 2020, 00:57:36 »
Ale teraz jako Fani pokazaliśmy siłę i wszyscy widzą, że możemy Wszystko.
raczej HBO pokazało że ma smykałkę do interesów ;)
Żeby nie było, z niecierpliwością czekam na wersję Snydera. Mam nadzieję że to będzie ta z rozmową Alfreda z Green Lanternem.

Online misiokles

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #306 dnia: Pt, 22 Maj 2020, 09:01:11 »
raczej HBO pokazało że ma smykałkę do interesów ;)
I jak każda smykałka może się okazać wielką wtopą. Jeśli wersja Snydera nie będzie wiele się różniła jakością (a coś tak czuję), to po pierwszych recenzjach ilość wykupionych abonamentów HBO Max nie pokryje milionów władowanych w tę wersję.

Offline Cringer

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #307 dnia: Pt, 22 Maj 2020, 11:08:32 »
We wtopę nie wierzę z prostego powodu. Już teraz ta informacja jest ogromną reklamą HBO MAX. Do tego wiadomo że samą Ligą HBOMAX nie będzie funkcjonowało. Jest też Justice League Dark i Przyjaciele :)
Jeśli wersja Snydera nie będzie wiele się różniła jakością (a coś tak czuję),
różniła jakością od wersji jaką dostaliśmy czy jakością od produkcji Snydera? Dla mnie nawet gdyby JL było papką ale zrobioną przez Snydera byłoby o punkt lepsze od wersji Whedona. Snyder miał swój styl i klimat i mieszanie przy tym nie wyszło filmowi na dobre. Co nie znaczy że film Snydera to byłoby dzieło sztuki. Co to to nie. Byłby to tylko średnia w Snyderowskich klimatach. Poza tym osobiście polubiłem tych aktorów w ich rolach i chętnie zobaczę cokolwiek co trochę uratuje ten film w moich oczach.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #308 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 10:55:36 »
Lubiłem ich oglądać, ale po tym materiale jestem mocno zniesmaczony. Określają fandom SnyderCut toksycznym - ten sam fandom, który organizował zbiórki pieniężne dla rodzin ofiar depresji i samobójstw (oddając hołd zmarłej córce Zacka Snydera). Nie mówiąc już o tej idiotycznej retoryce, że Warner daje to co krzykacze wykrzyczeli - 'krzykacze' którzy fundowali bannery reklamowe i transparenty na samolotach.

Potem jeszcze wszedłem na twittera Stelmacha, byłem w szoku że takie pierdoły i bol dupy tam się wylewał z niego odnośnie SnyderCut. Zawsze był hejterem Snydera, ale odnosiłem wrażenie że lekko kibicuje by SnyderCut wyszło i fani Snydera w końcu "przestali płakać". A tu awantura o to, że wychodzi wersja filmu której fani chcieli, i jeszcze część z nich dokładała z własnych portfeli na kampanię by ją wywalczyć.


Polscy Youtuberzy powinni odrobić w końcu lekcje i zdjąć klapki z oczu by dostrzec, że fandom SnyderCut to diametralnie inna grupa niż fandom Gwiezdnych Wojen. Nie rozumiem również ich personalnych pojazdów po samym Snyderze - człowiek pokazał że ma pasję i kochał to co robił z postaciami DC, wspominał o swoim filmie, a wciąż słyszę od YouTuberów płacz że jakiś reżyser pisze sobie co ma ochotę pisać i o czym na swoim prywatnym profilu Vero.

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #309 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 12:46:21 »
Zapewne boli ich że MCU Whedon pójdzie w odstawke na margines a to przecież on "ugasił pożar" w DCeU. Ja włączając ten materiał liczyłem na hejt i ich strony i się nie zdziwiłem. 10 minut wylewania szamba z ich gardzieli sprawiło że wyłączyłem tych dupkow z przerośniętym ego.
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Maj 2020, 13:25:53 wysłana przez SawiK »

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #310 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 14:04:12 »
Nie lubią Snydera jak większość tego forum, i nie dziwi mnie podejście do samego filmu, dziwi mnie za to bredzenie i ból dupy o środowisko SnyderCut które w niczym im życia nie uprzykrza, oburzenie o zachowanie Snydera - które jest bardzo sympatyczne i pasjonackie, ale ok, rozumiem że ktoś może postrzegać je diametralnie inaczej - nie zmienia to faktu, że po tym materiale zachowują się jakby sami nie wiedzieli o co im chodzi, piecze że fani dostaną wymarzoną produkcję. Fandom SnyderCut rzekomo toksyczny, a ja toksyczność tylko widzę w ich wypowiedziach o SnyderCut. Jak wyjdzie ich recenzja JLA wg. Zacka to nawet nie włączam, bo wiem że zamiast konstruktywnej dyskusji będzie hejt, jad, i ból zwieraczy.

Z newsów - Ray Potter który już kiedyś pojawiał się w plotkach jako odtwórca wyciętego Darkseida, pojawi się w filmie. Jego rola ma być mniejsza niż średni czas ekranowy dla członków JLA, Potter twierdzi jednak że nagrał coś więcej niż epizod.

« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Maj 2020, 14:14:54 wysłana przez John »

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #311 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 14:07:59 »
Nie lubią Snydera jak większość tego forum,(...)
Skąd ten wniosek? Była jakaś ankieta czy jak? :)
A tamtych ciuli od dawna również nie słucham. ;)

Offline OokamiG

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #312 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 14:56:36 »
Wartość merytoryczna ich materiałów obecnie waha się koło 0. Poczytają parę zagranicznych stron i mają się za znawców. Potem gadają sobie przez 1 h o swoich wrażeniach.  Ja tam wolę pogadać ze znajomymi przez 1 h o własnych wrażeniach, a nie słuchać przez godzinę innych, którzy Hollywood i jego kulisy widzieli na fotografiach. Najbardziej śmieszą mnie materiały o box office, gdzie internetowi znawcy jarają się kwotami, których swoją działalnością internetową nigdy nie zarobią.

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #313 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 15:00:17 »
Nie no nie powiedziałbym, że większość tego forum jest anty-Snyder. Oczywiście jest paru hejterów (skompromitowanych na maksa, polecam poczytać poprzednie strony tego tematu) ale max z 3-4, a za to osób przynajmniej przyjaźnie odnoszących się do Snyder Cut jest chyba nawet więcej. Nie ma się co dziwić, w końcu nie ma możliwości, żeby prawdziwy fan komiksów a takich jest tu większość hejtował wizję Snydera.

Offline Gieferg

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #314 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 07:38:39 »
Nie szkoda wam klawiatury na pisanie o tym blondi-spaślaku, który zazwyczaj nawet nie wie o czym mówi?
Posłuchałem kiedyś ich bełkotu na temat wiedźmina. Strata czasu.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Maj 2020, 07:44:37 wysłana przez Gieferg »