Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #285 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 14:07:31 »
Wszystko się zgadza, tylko mam prawo sobie napisać co sądzę o tej snyderowskiej Nibylandii. Za każdym razem jak on zaczyna zdanie od "Ja bym wam dał..." to dostaje odpowiedź od bardzo wielu osób brzmiącą "A ch...a prawda".
Snyder NIGDY nie powiedział ani nie napisał czegoś takiego, co cytujesz. Z pełną świadomością piszesz nieprawdę. Rozpowszechniasz fake news. A robisz to, bo jesteś hejterem.

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #286 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 14:24:17 »
No i w końcu ktoś odkrył moją przerażającą tajemnicę.

Offline FanEgmontu

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #287 dnia: Wt, 14 Kwiecień 2020, 23:59:59 »
W kontekście głupich plotek o mitycznej JL od snydera(Warto tu nadmienić że po fatalnym odbiorze BvS od razu zaczęło się przepisywanie scenariusza do JL więc synder wychodząc na plan zdjęciowy JL nawet przez jeden dzień nie kręcił filmu który mial pierwotnie w planach) to polecam wszystkim świeży artykuł na fandomwire pod tytułem EXCLUSIVE: Snyder Cut Is NOT Coming & Warner Bros Will Never Work with Zack Snyder Again ;)

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #288 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 22:06:58 »
#ReleaseSnyderCut

Po widowiskowej, pouczającej - będącej dobrą szkołą dla zwykłych ludzi - genezie i zarazem historii Supermana, nieprzeciętnego człowieka o nieprzeciętnej mocy, w wydaniu Zacka Snydera, przyszła kolej na "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości (2016)", film który obejrzę jeszcze dzisiaj na płycie Blu-Ray, na moim telewizorze o przekątnej matrycy ekranu 65 cali: LG OLED E8. Zwieńczeniem "Trylogii Snydera" Kinowego Uniwersum DC, która tylko i wyłącznie powinna być jego, do której w ogóle swych tłustych paluchów nie powinien przykładać Joss Whedon, będzie filmowa lektura "Justice League" w jakości obrazu i dźwięku UHD. Film, jak widać na fotografii załączonej do posta, obejrzę na dysku Blu-Ray 4K, w opcji wyboru: polskich napisów i oryginalnej ścieżki dźwiękowej. To będzie zniewalające fanowskie zmysły doznanie! A kubeł z tłoczeniami, który na zdjęciu tuż obok towarzyszy płycie jest częścią pamiątki / gadżetu kupionego w kinowej kawiarence Cinema City tuż przed seansem tego filmu w wybranej przeze mnie opcji formatu IMAX 3D z napisami, i to w dniu moich urodzin. Nie jestem w stanie prosto, bez żadnych skomplikowanych wywodów powiedzieć, dlaczego uważam "Justice League" za dość wyjątkowe, w jakiś sposób odrębne i wysublimowane oraz fantastycznie dobre z racji zawartej tu wizji Zacka Snydera, kino, adaptujące komiksowe Uniwersa.


#ReleaseSnyderCut


 

Offline Koalar

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #289 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 23:39:54 »
Filmy DCEU powinny iść dwoma nurtami - jeden to głębia i sztuka wysoka, jak u Goyera, Snydera, Ayera; a drugi to właśnie rozwałka typu Birds od Prey. BoP stoi o klasę wyżej od KAŻDEGO filmu Marvela.

Podział filmów DCEU:

1. sztuka wysoka, głębia, wgląd w duszę człowieka, psychologia, filozofia, religia, polityka
- Man of Steel
- Batman v Superman
- Zack's Snyder JL
- David Ayer's SS

W pamięci ledwo mi się rysuje BvS (pamiętam Batmana z palumboizmem i jego naciągane motywacje, żeby klepać Supermana, irytującego Lexa, słabo wyglądającego Doomsdaya i ogólnie średni film akcji). Pomyślałem - może coś źle pamiętam, bo te rzeczy wymienione pod jedynką to raczej "Joker", a nie BvS. No ale dziś obejrzałem SS, czyli film mający niby aspirować do tej jedyneczki. I co tu mamy? (spojlery) Znowu zwykły film rozrywkowy (i niestety raczej na tróję), który ratuje tylko Harley, dobra gra Smitha i postać Diablo. Najgorsze w tym filmie jest to, co powinno być jego atutem, czyli powstawanie grupy - tworzy się ni stąd, ni zowąd - pyk i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki grupa psychopatów staje się rodzinką (jak to się robi - patrz "Strażnicy Galaktyki"). Za dużo jest postaci (np. głupawy Bumerang), a za przedstawienie Killer Croca należy się osobna nagroda specjalna w Złotych Malinach - wygląd wkurzonego Shreka, czyli zbyt niski gość z wodogłowiem, jakieś ryki lwa i ogólnie spapranie osoby Waylona (w filmie przedstawiony po prostu jako brzydko wyglądający rąbnięty typ). Na jego tle nawet głupawy Joker nie wygląda aż tak źle. Dochodzą do tego za mocni przeciwnicy, którzy jednak bawią się z leszczami z SS i giną. Plus seria głupot, z których utkwiły mi w pamięci:
- Batman pływający pod wodą w pelerynie i nokautujący tamże Harley;
- śmigłowiec z SS zestrzelony przez nie wiadomo kogo;
- potworki (o głupkowatym wyglądzie), nieginące, kiedy biegły w stronę SS (od strzałów), ale już ginące z bliska (no tak, może wcześniej nikt nie trafił w głowę);
- i hit: listy do Deadshota od córki noszone przez cały czas przez Ricka Flagga.

Rozumiem, że Marvel może się komuś nie podobać, ale wywyższanie takich średniawek jak SS do filmów mających aspirować do obrazów poruszających (w odpowiedni sposób) takie aspekty jak "sztuka wysoka, głębia, wgląd w duszę człowieka, psychologia, filozofia, religia, polityka" to jest całkowite nieporozumienie.

Snyder (wiem, że SS to nie on) miał swoją ciekawą wizję w MoS i z chęcią bym zobaczył, jak to rozwiązuje, ale po średniaku BvS i braku zysków raczej nie kręcił swojej JL, bo nie wierzę, że trochę dokrętek mogło zmienić arcydzieło w taką JL, jaką dostaliśmy. No chyba że za arcydzieła uważa się BvS czy SS, to ja przepraszam. Sam Snyder pewnie jest spoko gościem, ale BvS było, jakie było (może on tam ugrał maksa, ale miał lipny scenariusz; w końcu przy Strażnikach i 300 bardzo dobrze oddał materiał wyjściowy).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #290 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 23:50:47 »
Piszesz o innym filmie niż ja.

Offline Koalar

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #291 dnia: So, 18 Kwiecień 2020, 00:37:39 »
OK, ale część mielizny najpewniej byłaby tam taka sama (np. fatalny wygląd Killer Croca), a część głupotek by się zwyczajnie powtórzyła.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #292 dnia: Wt, 19 Maj 2020, 21:32:13 »
Na chwilę obecną wszyscy hollywoodzcy insiderzy mówią, że oficjalny announcement jest już blisko!!!! Nawet ci niechętni Snyderowi. Jason Momoa szaleje (patrzcie na jego insta stories). Deborah i Zack sa zdeterminowani jak nigdy. Ponadto, zapowiedź JL theatrical zniknęła z zapowiedzi HBO Max. Poszlak jest dużo, dowodów na razie brak. Jest możliwe, że czegoś dowiemy się jutro. Jutro o 8 PDT (czyli o 17:00 u nas) watch party z Zackiem. Będzie oglądany Man of Steel, czyli jeden z najoptymistyczniejszych i przepełnionych nadzieją filmów superhero ever. Potem Zack odpowie na pytania. Jest oczywiste, że najczęściej zadawanym pytaniem jest to właśnie o to. Może jesteśmy już blisko końca tej drogi. Ale po Snyder Cut przyjdzie czas na Ayer Cut.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #293 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 10:58:03 »
Zack Snyder to jedna z najważniejszych osobistości dla ogólnego dziedzictwa Kinowego Uniwersum Komiksowego ostatnich lat, ba, w ogóle jedna z najznakomitszych postaci tej specjalności i zasług w dziejach kina rozrywkowego. Wiem, jest to z goła kontrowersyjne myślenie tudzież założenie, jednak co by się o Zacku nie mówiło, niepotrzebne moim zdaniem jest usilne spychanie go gdzieś na boczne tory! Przeszedł w życiu nie mało, momentami krwawił tylko dla siebie, niczym Daredevil. Wizja wyłaniająca się w jego filmach z Kinowego Uniwersum DC Comics emanowała świeżością, odwagą myśli i idei; Snyder prowadził w nich dialog ze społeczeństwem, przemawiał do oglądającego, a nie po prostu tylko adaptował określone realia komiksów z tego Uniwersum, na, obraz kina. Czy nie byłoby może i kontrowersyjnym, ale jednak dość odważnym działaniem wypuszczenie do kin w okresie ich ponownego ,,popandemicznego" otwarcia "Justice League: Zack Snyder Cut"? Warner Bros ostatecznie nie straciłby na procesie prowadzacym do emisji tego filmu, a tym bardziej na samej jego emisji. Większe szanse "Snyder Cut" ma bardziej na ukazanie się na platformie streamingowej "DC Universe" albo w formacie zapisu: na płytach DVD, Blu-Ray, Blu-Ray 4K. Jeśli chodzi o takowy snyderowski ,,realaseing", nie ma to tamto, jestem ,,ostrożnym, patrzącym pozytywno-neutralnie w przód optymistą". Można się wszystkiego spodziewać, wszystkiego można oczekiwać.

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #294 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 12:49:57 »
DC Universe jest wygaszane, teraz rozwijane jest HBO Max

Offline OokamiG

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #295 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 20:46:53 »

Offline Mateusz

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #296 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 21:07:02 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #297 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 21:17:33 »
2,5 roku walki. 2,5 roku walki z wielkimi pieniędzmi, wielkimi wpływami i wielką nienawiścią, głównie ze strony youtuberów i marveloidów. Jednak udało się. Wspólnym wysiłkiem milionów fanów na całym świecie, od Ameryki po Afrykę i Indie, udało się dokonać niemożliwego. Kamienny moloch Warner Bros uległ. Snyder Cut wyjdzie. Dlaczego dopiero w 2021? Odpowiedź jest prosta. Otóż Snyder Cut jest już nakręcony i po paru łatwych czynnościach mógłby wyjść już teraz. Oto mój post, który mówi o Snyder Cut, który jest nakręcony już teraz. Jednak czekanie do 2021 każe oczekiwać czegoś innego. Otóż, Zack, który dzięki sile milionów fanów (ale także, nie ukrywajmy, kompromitacji poprzedniego kierownictwa WB oraz aktualnej słabości Disneya) ma obecnie pozycję, dzięki której mogło mu się udać wynegocjować realizację jego Wizji. Wizji, którą w skrócie opisałem tutaj. Na to wszyscy liczymy. Już teraz docierają do mnie pogłoski, że Zack Snyder's Justice League będzie podzielone na części o łącznym czasie trwania 4-6 h. Oby tak było. Jeśli tak się stanie, to Warner Bros ostatecznie odkupi swe winy. Ale nawet jeśli wyjdzie ta "standardowa" Snyder Cut, to i tak będziemy mieli możliwość obcowania ze sztuką z najwyższej półki.

Pamiętajmy, by nie zapominać o wszystkich naszych przyjaciołach, którzy uczestniczyli w tej akcji. Nie zapominajmy o Ayerze, który został skrzywdzony prawie tak mocno, jak Snyder. Kolejną naszą walkę jest Ayer Cut. Ale to w swoim czasie. Teraz cieszmy się tym, co mamy. Te parę miesięcy to odpowiedni czas, by po raz dziesiąty obejrzeć wszystkie filmy Snydera.


Online Szekak

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #298 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 07:52:36 »
OMFG!!!!!!!!! Jaram się niemiłosiernie, bo bardzo zależało mi na tym by zobaczyć wizję Zacka i podokańczane wątki z BvS, a jednocześnie byłem pewny w 200%, że wizji tej nie zobaczę. Mega!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Juby

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #299 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 09:06:03 »
W kontekście głupich plotek o mitycznej JL od snydera(Warto tu nadmienić że po fatalnym odbiorze BvS od razu zaczęło się przepisywanie scenariusza do JL więc synder wychodząc na plan zdjęciowy JL nawet przez jeden dzień nie kręcił filmu który mial pierwotnie w planach) to polecam wszystkim świeży artykuł na fandomwire pod tytułem EXCLUSIVE: Snyder Cut Is NOT Coming & Warner Bros Will Never Work with Zack Snyder Again ;)

Przeczytałem. I co teras? 8)

Pamiętajmy, by nie zapominać

Może następnym razem pisz, gdy już trochę ochłoniesz? ;D