Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #150 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 13:44:14 »
Moim zdaniem odejście Snydera od filmowych projektów DC to cios i niepowetowana strata. Snyder doskonale czuje komiksowe uniwersum DC. Widownia zachłyśnięta marvelowym stylem najzwyczajniej nie dojrzała do tego typu produkcji.  Stąd wyśmiewanie "Martha" czy innych kwestii. Filmy miały swoje mniejsze bądź większe minusy, ale całościowo i artystycznie mogło być co najmniej tak samo dobrze jak z MCU. O ile nie lepiej. Ale obawiam się, że tego już się nie dowiemy...
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Maj 2019, 13:49:24 wysłana przez Gazza »

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #151 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 14:31:55 »
Mi się wydaje, że niezależnie kogo by wzięli, to by nie wypaliło. Snyder od początku w swojej wizji był spójny i nic się nie gryzło

Zależy czego byśmy oczekiwali. Jeśli tego wszystkiego, co wymieniłeś - to oczywistym jest, że tylko Snyder potrafi osiągnąć poziom... Snydera. Jednak w dobie zalewu marvelozą, ja byłbym zadowolony po prostu z solidnego i poważnego filmu. Jako przykład takich solidnych twórców mogę tutaj podać Neila Blomkampa i Duncana Jonesa. Ich filmy (może z wyjątkiem Moon) nie są wybitne, artystyczne, czy wielowątkowe. Ale są świetnie zrealizowanym, porządnym sci-fi, doskonałym wizualnie, z dopasowaną muzyką, dźwiękiem i dobrze zrealizowanymi scenami akcji. Myślę, że Johnowi o takiego kogoś chodziło, gdy pisał o wyrobnikach. Zaliczyłbym do nich też Ayera - o ile jego Suicide Squad był zniszczonym przez studio clusterfuckiem, to wiele jego elementów prezentuje właśnie ten poziom, który chciałbym widzieć - charakteryzacja, relacje między postaciami (polecam obejrzeć wersję rozszerzoną), estetyka (w materiałach promocyjnych było pełno kolorków, zresztą polecam swój artykuł), zgranie z muzyką, a także dzięki mocnej stylizacji i przesadzonemu aktorstwu zrobienie z beztalencia (Cara Delavigne) całkiem niezłej kreacji aktorskiej. Ayer zrobił też mocny film "Sabotage" z Arnoldem.

Tę trójkę bym w ostateczności widział jako takich zastępników Snydera.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #152 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 15:11:39 »
Zgadzam się z Wami panowie, choć RQ lepiej zrozumiał o co mi chodziło. Odejście Zacka i klimat w WB po nagonce na BvS wykluczył szansę na kontynuowanie wizji Snydera z pierwszych dwóch filmów, ale gdyby wzięto do dokończenia JL kogoś kompetentnego, dostalibyśmy chociaż solidne poważniejsze superhero w stylu pierwszych X-Men Bryana Singera, a nie ten miszmasz który skleił Whedon (zapewne po wypiciu tych samych trunków, które pił przy psuciu postaci Ultrona w Avengers). Idealnym wyborem byłby Affleck, który nie tylko jest sprawnym reżyserem, ale i rozumiał i szanował pomysły Zacka, miał swój udział w kreowaniu tego świata. I kto wie, czy gdyby nie jego ówczesne problemy alkoholowe, nie dokończyłby filmu po Snyderze.

Offline Gascon200


John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #154 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 20:12:38 »
I dobrze. Świetny wybór. Hoult w plotkach mnie załamywał.

Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #155 dnia: So, 08 Czerwiec 2019, 22:23:18 »
Jaume Collet-Serra ma być reżyserem Black Adama. Może ten film w końcu powstanie :P


https://heroichollywood.com/jaume-collet-serra-dwayne-johnson-black-adam/


No i Margot Robbie coś tam mówi, że BoP ma mieć Rkę (może pokażą te słynne tortury Black Maska?), chociaż osobiście poczekam na oficjalne potwierdzenie (a po nowym Hellboy'u moje przekonanie, że kategoria wiekowa nie gwarantuje udanej produkcji się jeszcze bardziej potwierdziły, chociaż to już inny temat)

https://movieweb.com/birds-of-prey-movie-r-rating-margot-robbie-details/

« Ostatnia zmiana: So, 08 Czerwiec 2019, 22:26:49 wysłana przez Gascon200 »

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #156 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 14:28:08 »
Na szaleństwo i mrok Azylu Arkham! Jak tu nie być na solidne ,,zdecydowane tak" w kwestii roli Jona Hamma, jako Two Face w "The Batman" Reevesa, jeśli widzi się, mimo że wersję koncepcyjną, grafikę przedstawiającą teoretyczny wygląd aktora, jako ikonicznego, kontrowersyjnego adwersarza Mrocznego Rycerza? Surowy wzierunek Dwóch Twarzy, zatrzymany jakby w jednostajnej, gangsterskiej, zimnej szarości, taki jak widziny na modelu poniżej pasowałby, oj i to jak, do konceptu Reevesa, o którym się mówi.



John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #157 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 14:41:39 »
Jon Hamm byłby idealnym Batmanem lub Supermanem. Przyznam że sam o nim pomyślałem jako Dwie Twarze, podoba mi się koncept że Dent niczym Jigsaw z Punishera, przed oszpeceniem był przystojniaczkiem. Aktor ma dość typową ale skuteczną charyzmę a'la James Bond i jest sporo ról, w których sprawdziły się idealnie. Moje pierwsze skojarzenia - Batman, Two Face, Mr Sinister, Magneto.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #158 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 20:24:34 »
Na wszystkie alternatywne komiksowe rzeczywistości! Chciałbym, aby Jona Hamma, tak jak mówisz "John", i jego roli, jako Superman w DCEU - nie reboot, lecz opcja recastingowa - nie traktowano jako miałkie zapewnienia i niespełnione historie fanów typu ,,What if?" bądź ,,Co by było, gdyby...". Hamm sprawdziłby się idealnie, jako kontynuacja losów Kal-Ela w Kinowym Uniwersum DC z lat: 2013 - 2017, który będąc Supermanem mógłby być tą jego nieco starszą wersją, która ma syna Jona i, tak jak było to w przypadku komiksowych realiów na łamach "DC Odrodzenie" i "DC Droga do Odrodzenia", gdzie Kal-El trafił wraz z rodziną na równoległą Ziemię - bodajże przed "Flashpointem" (Nie do końca rozumiem aspekty wyłonienia się nowej głównej Ziemi, "The New 52" w Uniwersum DC, i tej późniejszej serii: "Convergence"), i przyjął nową tożsamość, ukrywając swoje moce i akceptując obecność tutejszego Supermana. To tylko jedna z moich fanowskich teorii, w przypadku teoretycznego obsadzenia nowego aktora w starej roli Supermana; bo ponoć "DCEU" planuje recasting dla sylwetki ,,Człowieka ze Stali", a nie daj Boże, aby był to reboot.



W "The Batman", krążą po ,,internetach", oj krążą hot ploty, ma rzekomo pojawić się aż 6 batmanowskich adwersarzy. Piątym i Szóstym złoczyńcą mieli być: Two Face i Kapelusznik. Robi się gorąco w świecie DCEU, aż nie potrzeba tych krutacznych upałów.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #159 dnia: Pt, 14 Czerwiec 2019, 21:08:21 »
Troche mnie ta ilosc przeraza chyba ze polowa to cameo.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #160 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 12:19:31 »
Na pewno większość z nich to będzie cameo, rola epizodyczna. Będą mieć rolę w stylu Gambita w X-Men Origins: Wolverine. Myślę że to może być ciekawe, i podoba mi się przede wszystkim że nic nie słychać o żadnym origin story któregoś z przeciwników, tylko dostaniemy jako tako już ukształtowany kryminalny ekosystem Gotham.

Offline Adolf

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #161 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 21:03:24 »
Skoro pakują tylu przeciwników na raz, to domyślam się, że pojawią się w... Arkham Asylum. Może nawet to tam będzie dziać się akcja filmu? Taka inspiracja grą to właśnie fajny temat do zekranizowania. Wtedy można upychać villainów na pęczki.

Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #162 dnia: Nd, 16 Czerwiec 2019, 21:55:20 »
Może to być tak jak nowym growym Spider-Manie czy filmie Into the Spider-Verse większą rolę będzie mieć 2, może 3 zloczyńców, a reszta pojawią się na chwilę, by Batman mógł skopać im tyłek czy wziąć ich na przesłuchanie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 16 Czerwiec 2019, 21:57:22 wysłana przez Gascon200 »

Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #163 dnia: So, 29 Czerwiec 2019, 22:20:10 »
Najnowsze newsy z filmów DC. Krzysztof Tymczyński pisze głównie o ciekawostkach filmu Batmana Burtona, nowościach z JL Snydercut i ogółem nadchodzących filmów DC.


http://dcmaniak.blogspot.com/2019/06/dc-movieverse-news-126.html?m=1

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #164 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 15:00:39 »
Joker nie jest częścią DCEU, proszę moderatorów o wydzielenie do osobnego wątku.

A tymczasem jak zapewne wiecie w San Diego zaraz odbywa się największy na świecie konwent fantastyki, na którym są wszystkie tuzy i:





https://www.supermanhomepage.com/release-the-snyder-cut-advertisements-spotted-in-san-diego/?fbclid=IwAR0mZHK8QgJW1TiU73y32ztJ_tzZ2geFhr6O95zOCugV498ct07jHFT09os