Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Necr09

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #990 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 18:58:49 »
Lady Gaga raczej potwierdza swój udział w Jokerze 2

https://twitter.com/ladygaga/status/1555222357882458114
FGO: 758,469,198

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #991 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 21:46:20 »

Ostatnie kupsztalowe i skaszaniałe decyzje ,,białych kołnierzyków" w Warner Bros, czyli słynne skasowanie filmu, który ,,już był prawie że skończony" (ale że co? WTF do kwadratu?!) - a chodzi o "Batgirl", i to z taką obsadą, która nie mogła po prostu sprawić, że rzekomo film ten według tych ,,ktosiów" z wytwórni był tak zły, że trzeba było go wyrzucić do kosza - świetnie podsumował w swym materiale na kanale YT, Łukasz Stelmach. Props i szacun, bo chłop powiedział sporo w tym względzie: prosto i konkretnie, bez wyżalania się na nie wiadomo co - czyli krytyka, która ma sens. Bo to, co Warnerek odpalił... Łej! Ciekawe jest to, że nikt (naprawdę chyba nikt) nic nie wie, co aktualnie się dzieje z Ezrą Millerem, ba!, Studio to nie zabiera w tej sprawie głosu; nie wiadomo też, co dalej z filmem "The Flash"... Na dzylion procent spotka go ten sam los co "Batgirl".

Offline Alexandrus888

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #992 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 22:58:53 »
No to czekam na przeciek materiału na torrenty >:( :'( ;D

Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #993 dnia: Pt, 05 Sierpień 2022, 07:59:34 »
No i jest konkretny plan. CEO ogłosił powołanie zespołu planującego uniwersum DC na najbliższe 10 lat dbając o dobro marki. Odpowiedź na MCU? Ciekawe czy obietnice spotkają się z oczekiwaną realizacją. Przy okazji potwierdzono, ze premiera "The Flash" jest niezagrożona.
https://www.facebook.com/UniwersumDCComics/posts/pfbid0tfAv6MWrqGBkrPFHppiLq7qq6kh8n9H2izJsKyAF2Kju2Wc6gtZgEkDZLnMY4ABhl


Online Castiglione

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #994 dnia: So, 06 Sierpień 2022, 15:25:13 »
Rola Keatona w Batgirl była znacznie większa. We dwójkę mieli walczyć z Firefly. Teraz to i tak pies ganiał. Mało istotnę jaki był jego udział skoro projekt anulowany.
W ostatnim czasie mówi się co innego:
https://dailynewsdot.com/nerds/michael-keatons-batgirl-role-involved-five-scenes-as-batman/

Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #995 dnia: So, 06 Sierpień 2022, 16:20:00 »
W ostatnim czasie mówi się co innego:
https://dailynewsdot.com/nerds/michael-keatons-batgirl-role-involved-five-scenes-as-batman/

Co jest już i tak nieistotne z racji skasowania projektu  :D Lepiej skupić się na przyszłości czyli planie na dekadę filmowego uniwersum DC.

Offline Cringer

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #996 dnia: So, 06 Sierpień 2022, 21:21:24 »
W ciągu ostatnich 11 lat to już z 4 raz się na tym skupiają. Może się teraz uda.

Offline Deg

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #997 dnia: So, 06 Sierpień 2022, 22:37:56 »
Lady Gaga raczej potwierdza swój udział w Jokerze 2

https://twitter.com/ladygaga/status/1555222357882458114
Podobno jako Harley. Jakoś tego nie widzę.
This is my truth, tell me yours.

Online Castiglione

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #998 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 11:15:25 »
Co jest już i tak nieistotne z racji skasowania projektu  :D Lepiej skupić się na przyszłości czyli planie na dekadę filmowego uniwersum DC.
Jest istotne. Mniej Keatona = mniejsza strata.

Offline death_bird

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #999 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 18:44:15 »
Podobno jako Harley. Jakoś tego nie widzę.

A ja to w sumie dostrzegam. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1000 dnia: Wt, 09 Sierpień 2022, 20:34:23 »
Graficy z ,,Bosslogic" pochwalili się taką oto wizualizacją tudzież wizją postaci Harley Quinn w zaplanowanym na 2024 roku sequelu "Joker" z 2019, w którą wcieli się Lady Gaga. Osobiście jestem ,,jak najbardziej za!" tego rodzaju estetyką i charakteryzacją tak nietuzinkowej postaci z DC Universe, ale... nie wyobrażam sobie w nadchodzącym filmie (który swoją drogą jest na bardzo wczesnym etapie produkcji) choćby ociupinki czegoś z gatunku musicalu. Jako ,,film muzyczny/muzykopodobny" etc., Joker: Folie à Deux niczym się nie obroni, nawet gdyby ta wstawka a'la musical była tu ,,wypaczeniem odmiennego umysłu Arthura Flecka" - czyli czymś, co rozgrywa się tylko i wyłącznie w głowie tego bohatera.  ::) ::)


Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1001 dnia: Śr, 10 Sierpień 2022, 17:03:48 »
Jestem bardzo ciekaw kreacji Gagi w "Joker 2". Lubię ją, nawet bardzo, i uważam, że dysponuje odpowiednim doświadczeniem aktorskim, żeby udźwignąć tę rolę. Pamiętajmy, że będzie to inna wersja Harley od Joker czy Robbie. Podobnie jak Joker. Ciężko ocenić jaka, ale po klimacie filmu spodziewam się bardziej stonowanej postaci, mniej przekoloryzowanej, realistyczniejszej. Przede wszystkim może być to ścieżka od zdrowej psychicznie postaci do obsesji psychicznej i tu nawet element muscialu może być dobrze wykorzystany. Sceptycznie podchodziłem do zapowiedzi pierwszej części, film zafascynował mnie. Wierzę, ze reżyser da radę.

Ostatnie dni dyktowały wszelkiego typu pogłoski o projektach DC. I pewnie dalej będą, póki DC/WB nie wywali konkretnego planu na te 10 lat. To mnie tylko zachęciło do wyrzucenia z siebie pewnych myśli, które zaczynam od odpowiedzi na pytanie "Czy DC powinno iść tym samym torem co MCU?".

Offline Frank_C

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1002 dnia: Pn, 22 Sierpień 2022, 08:21:30 »
Cytat: FikoFaryzmWsteczny_DC

Ostatnie kupsztalowe i skaszaniałe decyzje ,,białych kołnierzyków" w Warner Bros, czyli słynne skasowanie filmu, który ,,już był prawie że skończony" (ale że co? WTF do kwadratu?!) - a chodzi o "Batgirl", i to z taką obsadą, która nie mogła po prostu sprawić, że rzekomo film ten według tych ,,ktosiów" z wytwórni był tak zły, że trzeba było go wyrzucić do kosza
A bo ja wiem czy to taka zła decyzja. Na film praktycznie nikt nie czekał, a pod względem castingu też nie najlepiej. Główna bohaterka grana przez latynoskę czy coś. Łatwo się domyślić jaki byłby podtekst tego filmu. Jedynym wabikiem na ludzi miało być pojawienie się przez kilka minut Batmana Michaela Keatona i tyle. Nie zapominajmy też, że te 90 mln $ to najprawdopodobniej jedynie koszt produkcji samego filmu, drugie tyle jeśli nie więcej pochłonęły by koszty marketingu i promocji. Po klapie jaką był film Harley Quinn czy jak tam się on nazywał  raczej nie dziwi mnie ze szefostwo WB robi to co robi. Mają najwidoczniej świadomość, że ta cała tzw. sprawiedliwość społeczna, różnorodność, inkluzywnosc czy feminizmu dobrze się prezentuje jedynie na Twitterze a nie na ekranie kin czy telewizorów innymi słowy nie zarabia na siebie.
« Ostatnia zmiana: Pn, 22 Sierpień 2022, 08:37:12 wysłana przez Frank_C »

Offline Cringer

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1003 dnia: Pn, 22 Sierpień 2022, 23:33:39 »
drugie tyle jeśli nie więcej pochłonęły by koszty marketingu i promocji.
Nie wprzypadku filmu z przeznaczeniem na streaming.
Co do reszty to tylko gdybanie. Jak jednak jestesmy w strefie plotek to filmy Black Adam i Shazam 2 są ponoć gorsze od Batgirl.
W każdym razie to tylko plotki, faktem jest natomiast że kolejny raz DC nie wie co robi. A szkoda, bo ich ostatnia polityka bardzo mi odpowiadała. Mieliśmy filmy z universum I poza nim. Może ich było mało, ale teraz będzie ich jeszcze mniej.

Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1004 dnia: Wt, 23 Sierpień 2022, 00:06:54 »
Mam przeciwne zdanie. DC, a raczej WB, wie teraz co robi. Nowy zarząd obrał jakiś kierunek i sukcesywnie go robią. Szalone decyzje wpasowały się w politykę: najpierw zakopanie Arrowverse, potem Batgirl, reszta projektów niezagrożona. Kroki budzą obawy, ale i sygnalizują, że jakiś tam plan w głowach mają, czy też wizję, i realizują ją rygorystycznie. Najbliższe filmy pewnie zdefiniują dalszy kierunek. Do kolejnych ogłoszeń nie muszą się spieszyć - spokojnie mają czas do premiery Flasha