Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163672 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #975 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 00:34:49 »
Przypominam, że choć Affleck odwiesił pelerynę to powtórzy jeszcze rolę w "The Flash" modyfikującym świat filmowy i obierający nowy kierunek wszystkiego :)
Może już było tutaj o tym ale zakłada pelerynę ponownie również w drugim Aquamanie zdaje się. 😎

Offline Cringer

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #976 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 09:56:04 »
Pamiętacie o filmowej "Batgirl". No to podobno projekt, ukończony już film, trafił do kosza...
https://www.thewrap.com/batgirl-movie-dead-warner-bros-discovery-has-no-plans-to-release-nearly-finished-90-million-film/
już się nauczyłem aby nie brać na poważnie zapowiedzi filmowych DC, ale żeby nie brać na poważnie prawie gotowych filmów, to dla mnie nowość.

Online isteklistek

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #977 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 10:21:15 »
A co jeżeli to chwyt marketingowy? Aby się mówiło, aby fani się domagali i podgrzewali atmosferę i naglę wspaniałomyślnie studio wypuści film do kin wybranych. Wszyscy teraz będą nagle zainteresowani i mnożyli filmiki i artykuły na temat filmu, na temat Batgirl. Nie wydaje mi się, aby film przepadł, jeżeli nie wyjdzie teraz do kin, to wyjdzie na płyty. 90 mln. to duże pieniądze i wątpię, aby ktoś kto wyłożył te pieniądze po prostu machnął ręką i nie dopytywał ludzi, dlaczego jego inwestycja idzie do kosza.

Offline Tymon Nadany

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #978 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 11:36:47 »
Nie oglądam już od 2017 ani mcu ani dccu, ale coś powątpiewam że Discovery będzie robić rzeczy lepsze. Przypominam sobie jak po przejęciu zniszczyli moje ukochana stację animal planet. Premiery to są tam najwyżej 2 na rok a tak w kółko powtarzanie tego samego na okrągło do tego sporo beznadziejnego contentu typu reality show w stylu w poszukiwaniu yeti czy innej Wielkiej stopy. Ba na tym kanale niema już nawet zapowiedzi programów a jedyne spoty jakie są to jakiegoś ścierwa z TVN czy playera. Myślałem że to może problem tylko w Polsce ale nie ramówka jest taka sama w całej Europie.

Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #979 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 12:37:59 »
już się nauczyłem aby nie brać na poważnie zapowiedzi filmowych DC, ale żeby nie brać na poważnie prawie gotowych filmów, to dla mnie nowość.

Dobrze, ale tu jest inna sytuacja. To nie z cyklu "zapowiadamy projekt i po latach anulujemy, bo nic się z nim nie działo" tylko "skończyliśmy film, wywaliśmy $90mln, ale idzie do kosza"


Cytuj
A co jeżeli to chwyt marketingowy? Aby się mówiło, aby fani się domagali i podgrzewali atmosferę i naglę wspaniałomyślnie studio wypuści film do kin wybranych. Wszyscy teraz będą nagle zainteresowani i mnożyli filmiki i artykuły na temat filmu, na temat Batgirl. Nie wydaje mi się, aby film przepadł, jeżeli nie wyjdzie teraz do kin, to wyjdzie na płyty. 90 mln. to duże pieniądze i wątpię, aby ktoś kto wyłożył te pieniądze po prostu machnął ręką i nie dopytywał ludzi, dlaczego jego inwestycja idzie do kosza.

Czy nowy zarząd WB słynie z takich praktych? Nie przypominam sobie. Nie wydaje mi się, aby tak chcieli promować film, o którym wcale nie było cicho tylko się mówiło choćby wystepem Keatona czy Frasera.

Offline Cringer

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #980 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 14:40:25 »
Dobrze, ale tu jest inna sytuacja. To nie z cyklu "zapowiadamy projekt i po latach anulujemy, bo nic się z nim nie działo" tylko "skończyliśmy film, wywaliśmy $90mln, ale idzie do kosza"
To naprawdę są dwie inne sytuacje? Pisząc komentarz ...
już się nauczyłem aby nie brać na poważnie zapowiedzi filmowych DC, ale żeby nie brać na poważnie prawie gotowych filmów, to dla mnie nowość.
nawet się tego nie spodziewałem.

Offline Tymon Nadany

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #981 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 17:30:09 »
Ponoć z powodów podatkowych lepiej opłaca im się spisać ten film na straty niż go wypuszczać.

Offline Castiglione

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #982 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 17:56:27 »
To sobie Keaton powrócił xD W Fleshu ponoć podmienili go Affleckiem, Batgirl do kosza... Chociaż w przypadku tego drugiego projektu, to poza jego rolą nie widziałem niczego zachęcającego, więc w sumie jakoś mi nie żal.

Offline zombie001

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #983 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 19:59:09 »
W Aquamanie go podmienili. We Flashu jego rola jest chyba zbyt duża, żeby wyciąć, choć kto wie, kto wie...
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline Castiglione

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #984 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 20:08:41 »
A faktycznie, pomieszałem. Czyli może być tak, że te zmiany są wynikiem zamiany premier, bo to chyba we Flashu miało być wyjaśnione jak doszło do podmiany Batmana.

Offline zombie001

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #985 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 20:14:07 »
Niby takie wyjaśnienie pojawia się w Internecie tylko że... no właśnie. Równie dobrze można było przerzucić premierę Aquamana na jesień 2023, dać ekipie od efektów więcej czasu na dopracowywanie filmu i darować sobie reshooty z Affleckiem.

:D
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #986 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 20:18:09 »
Barbi Arbi i Fallah Allah, dwóch znanych aczkolwiek pozbawionych talentu twórców kręci film o wciśniętej w kostium skradziony z planu któregoś z seriali CW bohaterce, która nie przypomina samej siebie. Świetna robota.

Offline Castiglione

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #987 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 20:27:01 »
Niby takie wyjaśnienie pojawia się w Internecie tylko że... no właśnie. Równie dobrze można było przerzucić premierę Aquamana na jesień 2023, dać ekipie od efektów więcej czasu na dopracowywanie filmu i darować sobie reshooty z Affleckiem.

:D
Niby z tego co piszą, to w "Batgirl" miało być tylko 5 scenek z Batmanem Keatona, w Aquamanie pewnie też tylko cameo, więc w sumie nie ma czego żałować ani pewnie koszt tych ostatnich dokrętek niewielki.

Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #988 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 23:19:09 »
Rola Keatona w Batgirl była znacznie większa. We dwójkę mieli walczyć z Firefly. Teraz to i tak pies ganiał. Mało istotnę jaki był jego udział skoro projekt anulowany.

No... ale problemy WB są znacznie większe jak się okazuje
https://www.facebook.com/ImmersjaPortal/posts/pfbid0VtVXXnazYQYWmibgAfSUv1VCoQZdcWHHy5CNNpc8LTpx8j77zvjatyawyjK6eGpnl

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #989 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 09:02:59 »
Te dzbany skasowali już skończony świąteczny film o sCooby