Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163767 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #915 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 12:43:24 »
Mdły jak dla mnie to był Batman Nolana bo byl to zwykly akcyjniak z  "fanatastycznymi" elementami.

Tutaj sama kolorystyka filmu, operowanie czernia i subtelnymi kolorami juz sie wyróżna, u Nolana było realistyczne swiatlo bez zadnego budowania klimatu/mroku ale co kto lubi.

Pattinson robi robote, samo jego poruszanie i wyrazy twarzy juz mnie kupily :)

Offline Chmielu

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #916 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 13:03:13 »
fajne nazwiska w filmach z batmanem to niestety nie zawsze jest gwarancja sukcesu np uma thurman jako ivy.

No, tu się nie dało niczego zrobić, bo nie było nic ciekawego do zagrania, można było tylko wyglądać. ;)

Sam Roberto mi jakoś nie pasuje, nie lubię gościa, chociaż doceniam grę (mam tak z kilkoma aktorkami i aktorami). Niemniej zdaję się tu na Reevesa, który coś w nim zobaczył. I w odróżnieniu od uwielbianego przeze mnie Keatona, czy też Bale'a, to nie jest gość z przypadku. Jest prawdziwym fanem postaci i walczył o rolę. W tym kontekście szkoda mi Paula Waltera Hausera, który robił kampanię żeby zagrać Cobblepota. Facet urodził się żeby zagrać tę postać. Aczkolwiek Colin też będzie znakomity.
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Online OokamiG

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #917 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 13:11:54 »
Nolan w porównaniu z tym co widziałem na zwiastunie jest bardziej sterylny. Miasto wydaje się mieć bardziej ponury klimat, kiedy u Nolana była to bezpłciowa metropolia.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #918 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 13:24:39 »
Nolan w porównaniu z tym co widziałem na zwiastunie jest bardziej sterylny. Miasto wydaje się mieć bardziej ponury klimat, kiedy u Nolana była to bezpłciowa metropolia.

Dobrze napisane, po prostu bylo to od tak "zwykle" miasto bez tego klimatu i mroku :)

Offline freshmaker

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #919 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 13:25:20 »
na tym zwiastunie są może z 3 ujęcia z miasta wiec nie wiem jaki wy klimat wyczuwacie. nolan chciał robić film hiperrealistycznie, wiec gotham to była zwykła metropolia z wysoka przestępczością.

alfred tez mi średnio leży - podpakowany serkis ze stylowka ironsa z bvs. jednak kreacja michaela caine-a jest ciężka do przebicia.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #920 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 13:30:00 »
Nolan przychodzil na miejscowke, ustawiali wszystko, dawali zwykle oswietlenie potem raczej w kompach tego nie poprawiali i tyle, dobrze nakrecona scena.

Tutaj mamy duzo celowych zabiegow - nierealistycznych (raczej tego typu obrazkow nie widzimy wieczorami czy noca na codzien) ale za to klimatycznych, po prostu ciekawe kolory z wszech obecnym mrokiem lub ponura stylistyka. Oby tylko nie bylo narzekan jak na Snydera.

Offline Chmielu

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #921 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 13:54:35 »
alfred tez mi średnio leży - podpakowany serkis ze stylowka ironsa z bvs. jednak kreacja michaela caine-a jest ciężka do przebicia.

Ależ wodzu, co wódz? Serkis to najbardziej niedoceniony aktor ever. Ten facet powinien mieć już z trzy Oscary. Choć nie ukrywam, że Antonio Hopkinsa też bym chętnie zobaczył w tej roli. W ogóle - w świecie alternatywnym powstał "Batman" do mojego scenariusza z Jimem Caviezel'em w roli Batsa, Hopkinsem jako Alfredem, James'em Puryfoy'em - Gordonem i Farrellem jako Dentem.  ;D
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline freshmaker

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #922 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 14:00:33 »
ale te oscary to chyba za cgi golluma i king konga? zagrał coś fajnego co specjalnie się wyróżniało? ja go kojarzę tylko z jakiejś drugoplanowej popeliny.

Offline Chmielu

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #923 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 14:19:48 »
Za samego Golluma trzy mu się należą. :D A poza tym kapitalne role w: "Sex & Drugs & Rock & Roll", "Deathwatch", "Inkheart" (cudowna scena z duct tape).
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline death_bird

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #924 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 16:54:58 »
Obejrzawszy ten zwiastun obawiam się, że będzie ciemniej, brutalniej, ale niekoniecznie sensownie.
Tymczasem skoro jest Riddler to lepiej żeby fabuła była przemyślana, bo inaczej zaserwują nam kolejnego hamburgera, tyle że z ekstra papryczką.

P.S. Jestem rasista - po Michelle ta kruszyna Kravitz zupełnie mi nie leży (zwł., że jak dla mnie to zwyczajnie przeciętna aktorka jest).
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #925 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 17:18:37 »
Tez balem sie o kravitz ale  wyglada oblednie przynajmniej na tym co pokazali - Cat czesto jest rysowana jako bardzo smukla kobieta, wkoncu musiala sie przez rozne malenkie otwory przeciskac :)

Offline freshmaker

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #926 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 17:33:34 »
w year one catwoman tez była czarnoskóra wiec nic w tym zdrożnego

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #927 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 17:38:20 »
O tak, Michelle w roli Cat była przeseksowna.  :P
Córka nieślubnego syna Krzysztofa Krawczyka jest tycia, ale Pattinson też bykiem nie jest więc skala zachowana.  ;)

Offline death_bird

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #928 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 17:46:25 »
A dajcie spokój. Po cichu tak sobie dumałem, że jakby Cobie Smulders skrócić fryzurę to laska w roli Kotki by wymiatała.
Tymczasem dali tego wróbla z porażeniem mimicznym. Jak jej się przyglądałem w "Big Little Lies" to w głowę zachodziłem jakim cudem ona tam rolę dostała i mimo, że dociera do mnie, że "Batman" to nie jest produkcja oscarowa no to niemniej jednak...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #929 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 18:15:08 »
O tak, Michelle w roli Cat była przeseksowna.  :P
Córka nieślubnego syna Krzysztofa Krawczyka jest tycia, ale Pattinson też bykiem nie jest więc skala zachowana.  ;)

To drugi rok dzialalnosci dopiero wyrabia sobie muskuly na kolejnych zbirach :)

Michelle zawsze w moim sercu w moim ulubionym Batman Returns :)