Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 165584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #90 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 21:15:33 »
Wydzieliłem kilka ostatnich postów do tematu o filmach Nolana: https://forum.komikspec.pl/filmy-i-seriale/filmy-christophera-nolana/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Szekak

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #91 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 11:57:55 »
Shazam! zbiera świetne recki i na rottentomatoes ma 93% pozytywnych opinii. Tak czułem, że będzie hit,bo trailery zapowiadają świetny i świeży film.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #92 dnia: Śr, 27 Marzec 2019, 19:45:42 »


Na śmiercionośność promieni Omega Darkseida! Potężny siewca chaosu, apokalipsy i zniszczenia, jako ważna część wersji "Snyder's Cut" Justice League! Czyżby, jednak, mimo usilnego trzymania się wersji, że całkowita, zamknięta koncepcja filmu Zacka Snydera nigdy nie powstanie - wersji podtrzymywanej przez włodarzy "WB" - zdecydowano by się na zrealizowanie ,,super edycji" Justice League? Nie mogę w żaden zdroworozsądkowy sposób tego wytłumaczyć, dlaczego Darkseid - jako potężne narzędzie ,,promocji" i filar, wokół którego w świecie Kina adaptacji historii obrazkowych DC można by zbudować dobrze prosperujące, poukładane, z świetnymi wynikami, "Kinowe Uniwersum DC"; który jako niesamowicie inteligentna, pragnąca boskiej potęgi, istota, potrafiąca w świecie komiksowym dorównać potędze i sprytowi Thanosa, nie został wykorzystany przez ,,białe kołnierzyki" "WB/DC"! I to w okresie, podczas akceptacji scenariuszy i pomysłów do filmów, przez szefostwo Studia, zaraz po premierze Man of Steel, w 2013 roku.

Redakcja "Flarrow" się postarała, a to co miałoby znaleźć się w finalnej edycji "Snyder's Cut" Justice League wygląda zachęcająco... Sam bym się chętnie podpisał pod petycją do "WB/DC", aby Studio zdecydowało się na jakieś dokrętki do Justice League i zmontowało w końcu tą ostateczną wersję produckji, jak widać, z Darkseidem w roli głównej.

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #93 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 09:59:59 »
Niezła mordownia by była. Mnie pomysł bardzo się podoba, ale rozumiem "białe kołnierzyki" z WB/DC - takie wydarzenia (śmierć Aquamana, WW, LL) na tak wczesnym etapie budowania (?) filmowego uniwersum. Trochę za szybko by to wszystko nastąpiło.

Offline LordDisneyland

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #94 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 17:37:27 »
Gdyby to była wersja "Aquaman ginie w wypadku z prasownicą", to i ja bym na to poszedł ;)
,, - Eeeeech.''

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #95 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 20:50:53 »
I taka wersja jest świetna, taka mroczną  ponurą rzeczywistość wg ZS obejrzałbym z wielka chęcią.
Ciekawi mnie tylko jak by wyglądał solowy Aquaman, bo Shazam chyba z założenia miał być bardziej w szatach MCU.

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #96 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 13:00:10 »
Redakcja "Flarrow" się postarała,

To nie jakaśtam redakcja się postarała, ale fani Zacka, którzy zapłacili po ponad 100 $ za każde z 3 spotkań z Zackiem, które odbyły się niedawno. Sam bym wziął kredyt i poszedł jakbym mieszkał w L.A. To właśnie tam Zack opowiedział o swoich pierwotnych planach.

I taka wersja jest świetna, taka mroczną  ponurą rzeczywistość wg ZS obejrzałbym z wielka chęcią.
Ciekawi mnie tylko jak by wyglądał solowy Aquaman, bo Shazam chyba z założenia miał być bardziej w szatach MCU.

Super, że reagujecie pozytywnie. Wiedzcie jednak, że na taką JL padłoby jeszcze więcej hejtu, niż padło na tę, która ostatecznie powstała. Przypomnijcie sobie jak tzw. fani zareagowali np. na młodego Luthora czy zabijającego Batmana. Ciekawe jak by pluli na Darkseida zabijającego Aquamana, Lois... i prawdziwie złego Supermana. Tzw. fani marudzili na Supermana z MoS, że niby "z zimną krwią zabija", ciekawe, co mówiliby o Supku we władzy Darkseida.

Ja oczywiście chętnie ujrzałbym taką JL a także MoS2, SS2 od Ayera itd... A przynajmniej Snyder Cut tej JL, która ostatecznie powstała. I to tylko na to można mieć nadzieję. Sam Snyder jest chętny, by dokończyć JL SC - ale prawa są w posiadaniu studia i to ono musiałoby podjąć decyzję.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #97 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 13:58:20 »
I taka wersja jest świetna, taka mroczną  ponurą rzeczywistość wg ZS obejrzałbym z wielka chęcią.
Ciekawi mnie tylko jak by wyglądał solowy Aquaman, bo Shazam chyba z założenia miał być bardziej w szatach MCU.

teraz to zobaczymy MROCZNY ponury finał Avengers, a w scenie po napisach kosmiczny hamburger u Janusza w Nowhere  :D

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #98 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:49:10 »
Uo
I wlasnie takcy Avengersi beda swietni te wydmuszki Whedona byly takie se :) Tymi ponurymi zwiastunami sa blizej DCEU niz MCU. Sytuacja jakby sie odwracala Shazami Aquaman  lekkie produkcje niczym kolejne serwowane przez Disneya smiechaweczki ;)
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:54:29 wysłana przez SawiK »

Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #99 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:54:42 »
Uo
I wlasnie takcy Avengersi beda swietni te wydmuszki Whedona byly takie se :)


Zgadzam się, i mówię to jako człowiek, który lubi MCU. No i mimo wszystko wolałbym zobaczyć pełną wizję Snydera, aniżeli "naprawioną" wersję Whedona, która była filmem w stylu Suicide Squad - zlepkiem conajmniej kilku różnych wizji.

Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #100 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 23:31:59 »
Idris Elba jednak nie zagra Deadshota, a inną postać. Sam Deadshot ma się nie pojawić w filmie Gunna.
W dodatku  podobno Amanda Waller i Rick Flag mają powrócić i to grani przez tych samych aktorów co w w poprzednim filmie SS.
https://variety.com/2019/film/news/suicide-squad-sequel-idris-elba-new-character-1203181518/
http://www.batcave.com.pl/2019/04/idris-elba-zagra-w-the-suicide-squad-ale-nie-bedzie-to-rola-deadshota/
« Ostatnia zmiana: So, 06 Kwiecień 2019, 01:07:08 wysłana przez Gascon200 »

John_

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #101 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 11:14:41 »
Elba to jeden z moich ulubionych aktorów więc podnosi to minimalnie moje zainteresowanie filmem, ale już powroty starej obsady nieszczególnie. Za to zaciekawiła mnie informacja o Szczurołapie w filmie - nasze pokolenie zna go z TM-Semic. Ratcatcher porywał sędziów z Gotham i karmił ich szczurami. W wersji filmowej ma być kobietą.

Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #102 dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 12:45:01 »
Mnie cieszy powrót starej obsady, bo mimo wszystko Davis bardzo dobrze pasowała do tej roli. Flag w sumie też był ok, a Courtney jako Boomerang... Powiedzmy, że był całkiem miłym zaskoczeniem, chociaż rekrutacja w pierwszym filmie niezbyt pasowała.
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Kwiecień 2019, 14:06:28 wysłana przez admin »

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #103 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 14:14:44 »
Wspaniałym byłaby kontynuacja "Suicide Squad" w wykonaniu Ayera. To trzeci pod względem jakości film DCEU.

John_

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #104 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 21:05:46 »
SS to film całkowicie zniszczony przez studio, podobnie jak JL. W obu tych filmach tkwił potencjał, zebrały bardzo dobrą obsadę, a jednak mieszanie na chybcika w produkcji zniszczyły oba te filmy, które miały potencjał na świetne kino superbohaterskie. W przypadku tego drugiego zawiniło też wzięcie do dokończenia filmu nieodpowiedniej osoby, czyli Jossa Whedona który nie stworzył nic dobrego poza serialem Firefly. Niekompetentny wyrobnik z klozetowym poczuciem humoru któremu jakimś cudem wyszedł jeden świetny serial.