Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John_

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #75 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 20:52:22 »
Nowe newsy z filmowego obozu DC:

- Realizacja Flasha może zacząć się w listopadzie, dzięki zwolnieniu terminów Ezry Millera.
- Do filmu o Black Adamie ponoć poszukują aktorów do ról; Stargirl, Atom Smashera, i Hawkmana (!)
- Scenariusz do Batmana jest w fazie końcowej a wszelkie plotki castingowe są nieprawdziwe.
- W filmie o rasie Trench nie pojawi się Aquaman.

Nie obraziłbym się o wyrzucenie Flasha do kosza i kontynuację wątku Cyborga z JL :(

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #76 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 21:00:57 »
Maly wystep Aquaman powinien miec bo by tym mogli podreklamowac film, troche blad.


Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #77 dnia: So, 16 Marzec 2019, 00:45:33 »
Jeżeli zaczną robić Flasha w listopadzie, to film może się ukazać w 2021, podobnie jak THE Suicide Squad, Batman i DC Super Pets.
Ja wiem, że znajdą się tacy, co powiedzą, że przesyt - ale patrząc na wyniki finansowe filmów z postaciami Marvela w 2018 (a było ich aż 6) dla widowni 4 filmy DC to będzie pestka (tak, wiem że inna korporacja itd).

No i samo DC Superpets nie będzie aż tak popularne,  a zapewne z tego forum mniej osób pójdzie na to niż na nowego Gacka.



EDIT: https://link.hollywoodreporter.com/view/518d53f9191b2a646dbcdf4d9pbj3.1ht/0e0dcddd

Wychodzi na to, że Ezra Miller będzie pisał scenariusz wraz z... Grantem Morrisonem. A film ma mieć poważniejszy ton.

« Ostatnia zmiana: So, 16 Marzec 2019, 01:37:57 wysłana przez Gascon200 »

Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #78 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 14:51:07 »
http://www.batcave.com.pl/2019/03/j-k-simmons-nie-chce-zegnac-sie-z-rola-gordona/


J.K. Simmons, który w filmie “Justice League” zagrał komisarza Jima Gordona, cały czas ma nadzieje, że będzie mu dane ponownie wcielić się w szefa policji Gotham City, o czym powiedział podczas wywiadu dla Entertainment Tonight.

„Chciałbym mieć coś do powiedzenia, ale w rzeczywistości, gdybym wiedział więcej, nie sądzę… prawdopodobnie zastrzeliliby mnie, gdybym ci powiedział. Nic nie wiem, wiem, że podpisałem kontrakt na trzy filmy i mam nadzieję, że będą jeszcze dwa. Nie istotne, czy będzie to Batman, Liga Sprawiedliwości, Suicide Squad, czy inny film gdzie komisarz Gordon może się ponownie pojawić, jestem na to otwarty. Nie siedzę w domu czekając, aż telefon zadzwoni w międzyczasie, ale mam nadzieję, że w przyszłości będzie tego więcej.”



Wiadomo, że w “The Batman” Matta Reevesa zobaczymy młodego Batmana i prawdopodobnie reżyser będzie chciał także oprócz odtwórcy roli Bruce’a Wayne’a wybrać swojego Alfreda.

Zainteresowany rolą Alfreda jest również Ralph Fiennes, który użyczył głosu tej postaci w „LEGO Batman: Film” i “Lego: Przygoda 2”.

„O tak. Chciałbym zagrać w Alfreda! Wielu dobrych ludzi zrobiło to przede mną, byłbym bardzo zadowolony, idąc w ich ślady.”


Osobiście mam nadzieję, że Gordon raczej się pojawi w filmie z Batmanem. Nie po to tyle ćwiczył by to poszło na marne, a 5 minut w Justice League to za mało :P

Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #79 dnia: Nd, 17 Marzec 2019, 21:01:10 »
Ray Fisher już nie powróci jako Cyborg w DCEU, a jego film zostaje anulowany. Mam trochę mieszane uczucia, ale z 2 strony może to i dobrze - Cyborg nie powinien być w JL od razu, zawsze mi pasował w składzie Tytanów.

https://wegotthiscovered.com/movies/ray-fisher-return-cyborg-solo-movie-happening/?fbclid=IwAR1OPhyFd3syLEvhoTAvLvceff2vKKa7la4jxXksv8GWlS4qd3-br2h2O_o

John_

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #80 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 08:13:28 »
Cyborg był w filmowym JL bo pojawił się w komiksowym reboocie Johnsa. Zresztą nieważne, bo nawet Startfire mogła tam się pojawić, jeśli by ją odopowiednio wprowadzili. Szkoda, polubiłem Fishera w tej roli, był lepszy niż głupkowaty Ezra Miller. Liczyłem też na film o nim, bo postać jest interesująca. Teraz z kolei trwa batalia o Flasha, Ezra pisze z Grantem Morrisonem nowy scenariusz który ma być mroczniejszy od dotychczasowego skryptu. Nie wiadomo który przejdzie, ten komediowy a'la Spider-Man: Homecoming od Goldsteina, lub coś pokręconego od Ezry i Morrisona. Chyba nie muszę mówić którą opcję bym wolał... Komediowych filmów do niedzielnego obiadu dostaliśmy już pod dostatkiem...
« Ostatnia zmiana: Nd, 09 Czerwiec 2019, 13:38:29 wysłana przez John »

Offline pawlis

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #81 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 10:56:12 »
Ray Fisher już nie powróci jako Cyborg w DCEU, a jego film zostaje anulowany.

No kto by się tego spodziewał ???...


Offline death_bird

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #83 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 09:13:37 »
A szkoda, bo na ekranie ten cyborgowy outfit wyglądał koszmarnie. Jak jakiś podrasowany kostium z filmu s-f klasy B z lat 80-tych. Nie każdy koncept komiksowy wygląda równie korzystnie po przeniesieniu na ekran. Musieliby mu całkowicie przemodelować rynsztunek żeby to się jakoś sprawdzało.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #84 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 09:19:57 »
A szkoda, bo na ekranie ten cyborgowy outfit wyglądał koszmarnie. Jak jakiś podrasowany kostium z filmu s-f klasy B z lat 80-tych. Nie każdy koncept komiksowy wygląda równie korzystnie po przeniesieniu na ekran. Musieliby mu całkowicie przemodelować rynsztunek żeby to się jakoś sprawdzało.
Nie wiem jak w serialach to wygląda, ale w JL prezentował się moim zdaniem przednio. Nie rozumiem skąd ten "koszmar"...

Offline death_bird

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #85 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 09:21:34 »
Jak dla mnie wyglądał jakby się urwał z kreskówki. Albo tychże lat 80-tych.
Jakiś czas temu myślałem, że Cud Kobitka po przeniesieniu na ekran może wyglądać kiczowato, ale zrobili ją w całkiem stonowany sposób. Tutaj mi tego zabrakło.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Szekak

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #86 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 10:21:01 »
Mi filmowy Cyborg rowniez sie podobal wizualnie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Gieferg

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #87 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 11:32:38 »
Cyborg wyglądał dennie i był ogólnie denny (najgorsza postać w JL).
Robienie filmu o tej postaci jak dla mnie jest strzałem w stopę i flop-pewniakiem, no ale jak chcą się przekonać, niech próbują.

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #88 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 18:14:34 »
Tytanow kinowych z Cyborgiem to bym zobaczyl. Solowka byla by droga a hajsu nie koniecznie by wiele zarobil, to tez dobrze sie stalo :) Chyba ze rzucą sie na JL 2, to tam moze dalej sobie sieciowac ;)

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #89 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 12:34:00 »
Cyborg wyglądał dennie i był ogólnie denny (najgorsza postać w JL).
Robienie filmu o tej postaci jak dla mnie jest strzałem w stopę i flop-pewniakiem, no ale jak chcą się przekonać, niech próbują.

Było tak tylko dlatego, że 90% jego arc zostało wycięte. Backstory, geneza, motywacje, wszystko zostało wycięte w wersji Whedona.