Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #945 dnia: Pn, 14 Luty 2022, 12:01:57 »
DC kupuje mnie coraz bardziej niz Marvel - Black Adam - wyglada to pieknie JARAM sie jak samochody w Paryzu ! ! !


FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #946 dnia: Pt, 04 Marzec 2022, 12:53:39 »
"Peacemaker" to - że tak to ujmę - złoto serialowej popkultury w całej swej multigatunkowej okazałości. Aż się dziwię, że tak mało o tym produkcie (wręcz tytule flagowym artysty!) Jamesa Gunna na tym forum rozmawiamy; serial powinien mieć swój własny wątek! Przecież to, moi drodzy, wyborne i smakowite serialowe coś! Akuratnio piszę o "Peacemakerze" (moja ocena całości pierwszych 8 epizodów: 10/10! Absurdalnie dobra rzecz!) w tym obszarze tematycznym, gdyż zastanawia mnie, jak plany WB i HBO Max na kolejne: 2 i 3 sezon. Czy trwa produkcja/preprodukcja drugiego cyklu odcinkowego, czy może wszystko już zakończono, a jedynie pozostaje praca zespołu Gunna nad efektami wizualnymi i praca w montażowni? Must see! ASAP!

Offline Cringer

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #947 dnia: Nd, 20 Marzec 2022, 15:42:59 »
Informacja sprzed kilku dni ale chyba nikt tego nie wrzucał to do dodaję.
DC zmieniło daty premier swoich produkcji:
DC Liga Super-Pets - 29 lipca 2022
Black Adam - 21 października 2022
Shazam! Fury of the Gods - 12 grudnia 2022
Aquaman i Zaginione Królestwo - 17 marca 2023
Flash - 23 czerwca 2023 roku


Większość pozycji ma przesunięte premiery, za to Shazam wylądował z wcześniejszą datą.
Trochę mnie to zaczyna martwić, ostatnim razem gdy DC zaczęło wprowadzać zmiany w premierach swoich filmów, posypało im się całe universum. Może te przesunięcia są po to aby dograć nowych Batmanów do Flasha? Po sukcesie Spidermana 3 nawet by mnie to nie zdziwiło. Nie zdziwił bym się też gdyby jednak Flash był słaby i zaczęto kręcić go od nowa.

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #948 dnia: Nd, 20 Marzec 2022, 17:33:37 »
Informacja sprzed kilku dni ale chyba nikt tego nie wrzucał to do dodaję.
DC zmieniło daty premier swoich produkcji:
DC Liga Super-Pets - 29 lipca 2022
Black Adam - 21 października 2022
Shazam! Fury of the Gods - 12 grudnia 2022
Aquaman i Zaginione Królestwo - 17 marca 2023
Flash - 23 czerwca 2023 roku


Większość pozycji ma przesunięte premiery, za to Shazam wylądował z wcześniejszą datą.
Trochę mnie to zaczyna martwić, ostatnim razem gdy DC zaczęło wprowadzać zmiany w premierach swoich filmów, posypało im się całe universum. Może te przesunięcia są po to aby dograć nowych Batmanów do Flasha? Po sukcesie Spidermana 3 nawet by mnie to nie zdziwiło. Nie zdziwił bym się też gdyby jednak Flash był słaby i zaczęto kręcić go od nowa.

Tylko, że filmowe uniwersum DC w praktyce to nie istnieje od dawien dawna, to co im się mam teraz sypać. Bo jak niby Joker czy najnowszy Batman pasują ze swoją estetyką do otoczki nowego Squadu i Shazama? No nijak. Co najwyżej można się martwić, żeby te nowe filmy były dobre. Ja mam wywalone na łączone uniwersum DC dopóki  robią dobrą robotę tworzą po prostu solidne filmy same w sobie. Jedyny wielki kupsztal  od czasu zawalenia się Snyderverse to była tam WW84, cała reszta to albo naprawdę fajne kino rozrywkowe jak Aquaman i Squad, albo kino, które miał tam jakieś ambicje przemycane pod płaszczykiem odniesienia do znanej postaci czyli Joker. 
« Ostatnia zmiana: Nd, 20 Marzec 2022, 17:37:06 wysłana przez Pan M »

Online Castiglione

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #949 dnia: Nd, 20 Marzec 2022, 21:59:33 »
Przecież "Joker" i "Batman" nie są częścią tego uniwersum, to po co się zastanawiać czy pasują estetyką?

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #950 dnia: Nd, 20 Marzec 2022, 22:39:53 »
Tylko, że filmowe uniwersum DC w praktyce to nie istnieje od dawien dawna, to co im się mam teraz sypać. Bo jak niby Joker czy najnowszy Batman pasują ze swoją estetyką do otoczki nowego Squadu i Shazama? No nijak. Co najwyżej można się martwić, żeby te nowe filmy były dobre. Ja mam wywalone na łączone uniwersum DC dopóki  robią dobrą robotę tworzą po prostu solidne filmy same w sobie. Jedyny wielki kupsztal  od czasu zawalenia się Snyderverse to była tam WW84, cała reszta to albo naprawdę fajne kino rozrywkowe jak Aquaman i Squad, albo kino, które miał tam jakieś ambicje przemycane pod płaszczykiem odniesienia do znanej postaci czyli Joker. 

  W praktyce (bardziej teorii) to właściwie cały czas istnieje, tylko zdaje się na zasadzie "tylko się nie pytajcie o sens, wogóle lepiej o nic nie pytajcie". Na tę chwilę wychodzi na to, że brakuje im Batmana i Supermana, żeby zrobić kolejną Ligę Sprawiedliwości co pewnie będą chcieli zrobić. Wcześniej hipnotyzować będą widzów, żeby zapomnieli o tej pierwszej bo gdzieś tam wyczytałem o ile to jest prawda, że restartu nie będzie, co zresztą widać bo kręcą filmy z tymi samymi postaciami.

Offline Adolf

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #951 dnia: Nd, 20 Marzec 2022, 23:54:21 »
DC goniło Marvela i wychodziły kupsztale. Teraz gdy dali sobie spokój z wrzucaniem kolejnej Ligi, mającej w teorii zdominować Avengers, robią sobie spokojnie filmy i nawet coś im wychodzi. Mają multiversum, więc mogą mieć 15 różnych Batmanów w jednym czasie i to jest nawet ok. Niespodziewanie czasem uda się stworzyć hiciora(widzę Joker), świetny film noir (widzę ostatni Batman), czy masę różnych seriali, także dla dorosłych (Harley i Peacemaker <3).

O tym, że Liga istnieje, wiemy z Peacemakera. I dobrze, można zbudować sobie świat wokół innych, mniejszych bohaterów. Inna perspektywa da coś świeżego. Nawet Marvel to wie i tworzy co raz różniejsze seriale.

Offline Cringer

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #952 dnia: Pn, 21 Marzec 2022, 00:15:05 »
Tylko, że filmowe uniwersum DC w praktyce to nie istnieje od dawien dawna, to co im się mam teraz sypać.
Sypie im się robienie filmów. Nie chodzi mi o to aby obecnie było jedno filmowe universum.
DC goniło Marvela i wychodziły kupsztale. Teraz gdy dali sobie spokój z wrzucaniem kolejnej Ligi, mającej w teorii zdominować Avengers, robią sobie spokojnie filmy i nawet coś im wychodzi.
i z tym się  w pełni zgadzam. Jedyne martwi mnie że nawet to co mamy obecnie zacznie się sypać, już nie mówiąc o tym że zwyczajnie tych filmów DC jest i będzie dalej mało. Ten rok nie będzie taki zły, jeśli nic się dalej nie zmieni bo skończymy z 3 filmami. Jednak rok temu to był tylko 1 film a na przyszły zapowiedziane są tylko 2 (nie liczę produkcji dla HBO Max). Niby ilość to nie jakość, jednak chciałbym jak najwięcej filmów z DC. A biorąc pod uwagę co DC planowało lata temu, to sami mi apetytu narobili.

Online Castiglione

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #953 dnia: Pn, 21 Marzec 2022, 10:47:35 »
No nie wiem, dla mnie filmy Marvela wydawały się dużo atrakcyjniejsze w czasach, gdy były maks. 2 na rok niż teraz, gdy produkcja leci taśmowo i co chwilę dostajemy kolejną produkcję.

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #954 dnia: Pn, 21 Marzec 2022, 19:39:34 »
Sypie im się robienie filmów. Nie chodzi mi o to aby obecnie było jedno filmowe universum.i z tym się  w pełni zgadzam. Jedyne martwi mnie że nawet to co mamy obecnie zacznie się sypać, już nie mówiąc o tym że zwyczajnie tych filmów DC jest i będzie dalej mało. Ten rok nie będzie taki zły, jeśli nic się dalej nie zmieni bo skończymy z 3 filmami. Jednak rok temu to był tylko 1 film a na przyszły zapowiedziane są tylko 2 (nie liczę produkcji dla HBO Max). Niby ilość to nie jakość, jednak chciałbym jak najwięcej filmów z DC. A biorąc pod uwagę co DC planowało lata temu, to sami mi apetytu narobili.

Sypie? Imo wnioski nad wyraz, w tym roku będą jeszcze 3 filmy, łączenie z Batmanem to 4 w jednym roku. No istna tragedia  ::) Może, Mcu też się kończy, bo Strange dostał dokrętki? Co do częstotliwości i co z tego tak właściwie? Dlatego właśnie, że te produkcje dzieją się  zupełnie w  innych światach, co pewnie Flash ustanowi już oficjalnie, to  nie mają czego gonić, bo nie ma spójnego szkieletu w postaci swiata ala MCU. Najważniejsze jest to, że pozostawiali za sobą okres "hitów" pokroju Squadu z  2016 i Batman v Superman. Jeżeli ceną nieklepania projektów w aż tak wielkiej ilości  jest  kolejny serial pokroju Peacemakera- Gunn potwierdził, ze powstanie serial o innym członku jego  Squadu- i kolejny Batman to mogę czekać i mam szczerze wywalone na to, że MCU dalej jedzie ostro ze swoją linią produkcyjną. Ba nie interesuje mnie ani Black Panther 2, Ms. Marvel, Marvels, Ironheart, Echo, Agatha: House of Harkness czyli z jakieś 40% zapowiedzianego na kolejną fazę contentu. Jestem świadom, że MCU ma ogromnego boosta w postaci łączonego uniwersum i ludzi jarają te crossy i nie zaprzeczę, że sam to lubię, ale ważne też jak te produkcje wychodzą indywidualnie a nie tylko ilość i kolejne sceny po napisach.


Online Castiglione

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #955 dnia: Pn, 21 Marzec 2022, 20:22:55 »
Ja jak na początku byłem zajarany łączonym uniwersum i tym, że postacie wzajemnie spotykają się w swoich filmach, tak teraz już mnie to męczy, bo te filmy wyglądają jak nakręcone tylko pod cameo, występy gościnne i jako zapowiedzi kolejnych, coraz mniej ciekawych produkcji.

Offline death_bird

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #956 dnia: Wt, 26 Kwiecień 2022, 21:35:01 »
Obejrzawszy ponownie, tym razem na małym ekranie, dochodzę do wniosku, że "Suicide Squad of the Galaxy" jest o połowę głupszy niż ten sam film oglądany w kinie. Proporcje jednak nie zagrały.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość


sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #959 dnia: Pn, 09 Maj 2022, 22:37:59 »
Batman: Broken Promise - Fan-made Animated Batman Film (2022)  8)