Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 165742 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #930 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 22:12:59 »

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #931 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 23:26:07 »
Rozumiem do czego piją ludzie zarzucający podobieństwa do Nolana przez ten quasi realizm ale mi całość pachnie bardziej... Fincherem.

Film wygląda na dużo bardziej brudny, uliczny niż u Nolana. Wayne w stroju Batmana bez maski wygląda tutaj sam jak człowiek w jakiś sposób przerzuty przez życie, na wiecznej krucjacie.

Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale takie mam skojarzenia na obecną chwilę. Nie dziwne, że idą w takim kierunku bo jednak pseudo realizm zapewnił Batmanom Nolana sporą publikę i renomę nawet u ludzi, którzy zwyczajowo na co dzień za super-hero nie przepadają.

To, że są podobieństwa nie znaczy, że to musi być odtwórczy w stosunku do Nolanverse film. Jokera też można by było tak określić po zwiastunach, a sam film był skrajnie inny i do tego stopnia przyziemny, że trylogia Nolana jawiła się przy nim jak rozbuchana bajeczka.



sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #933 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 09:18:18 »
Dokladnie tak bylo :)



Offline Castiglione

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #935 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 22:36:12 »
Jeśli coś takiego by powstało to oglądam od razu. Tyle przerobiłem tych animacji DC, że taki crossover przyjąłbym z otwartymi ramionami.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #936 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 10:30:47 »
Batgirl Movie oficjalne zdjecie.

Trudno teraz dogodzic z dobrym strojem gdy widzialo sie setki cosplayow, nie jest zly ale widzialem lepsze. Glownie przeszkadza mi ten marszczacy sie material, mogli dac cos bardziej napietego/obcislego ale pewnie wtedy by znow sie srali ze za bardzo seksistowsko by bylo itp bzdury...


Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #937 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 11:00:27 »
up
Hmm to chyba takie Odrodzeniowe, nie urywa ale nie jest zle, nawet ta Lesli dobrze wyglada

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #938 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 11:15:04 »
W tej masce i z tymi ustami przypomina mi  Rosario Dawson :)


Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #940 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 12:08:48 »
  Ja bym z chęcią powiedział, że mi głównie przeszkadza kolor jej buzi i włosów, ale nie powiem bo zaraz ktoś tu stwierdzi, że jestem rasistą. Tandeta chyba może być, o ile dobrze pamiętam to ona zaczynała jako naśladowczyni Batmana z kostiumem z maszyny do szycia a to zdaje się jakiś origin miał być.

Online michał81

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #941 dnia: So, 15 Styczeń 2022, 13:08:12 »
Hmm to chyba takie Odrodzeniowe, nie urywa ale nie jest zle, nawet ta Lesli dobrze wyglada
Nie Odrodzeniowe. Ten kostium pojawił się jeszcze New52.

  Ja bym z chęcią powiedział, że mi głównie przeszkadza kolor jej buzi i włosów, ale nie powiem bo zaraz ktoś tu stwierdzi, że jestem rasistą.
Ma korzenie latynowskie, ale wg mnie większym problemem jest brak doświadczenia aktorskiego (zagrała tylko w In the Heights).
« Ostatnia zmiana: So, 15 Styczeń 2022, 13:20:07 wysłana przez michał81 »

Offline Adolf

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #942 dnia: Pt, 21 Styczeń 2022, 23:41:29 »
Panna ma świetną figurę. Nie rozumiem po co ją było upychać w śpiwór?

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #943 dnia: Nd, 23 Styczeń 2022, 12:11:39 »

Dużo bardziej subtelne od Zimmera, który w trylogii Nolana to już momentami wchodził w obszary dubsetpu muzyki filmowej.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #944 dnia: Nd, 30 Styczeń 2022, 14:50:43 »
Dla niektórych z nas kicz i wyciskanie ostatnich soków z możliwości marketingowych i promocyjnych Warner Bros, dla nadchodzącego mega hitu, "The Batman". Dla drugich z kolei to oznaka przemyślanej strategii marketingowej firmy, tak aby utrzymać część fanów komiksowych filmów czy ogólnie prawdziwych popkulturowych geeków, a drugą część, czyli dzieciaków, młodych smyków i zadurzonych w nostalgii dorosłych widzów przyciągnąć do kin i do zainteresowania się tym tematem w ogóle. W każdym razie, ja jestem kupiony!