Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 165992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #825 dnia: Cz, 24 Czerwiec 2021, 23:55:14 »
Przerzucając kanały trafiłem na końcówkę (tak z 40 min) Wonder Woman'84. Ale to jest kaszanka. Nuda, zero emocji i ta końcowa "walka" meh.
I teraz najlepsze. Na tą końcówkę w bazie wojskowej weszła moja małżonka, chwilę popatrzyła i się mnie pyta: "To jest coś w stylu jak Rekinado?"  :) Nie chciała mi uwierzyć, że to blockbuster za miliony dolarów. Może lekko przesadziła, ale fakt, że efekty specjalne to tam też słabizna. I żeby nie było nie jest ona anty-SH. Tacy serialowi The Boys czy Invincible to jej się chyba bardziej niż mnie podobały (bo nie znała pierwowzorów komiksowych).

Rzeczy pokroju "Boys" przez konwencje to  akurat chyba trafiają dwa razy mocniej do ludzi, którzy tego gatunku nie znoszą, niezależnie od jakości tych wszystkich filmów. Znam ludzi, którzy uważają, ze Boys to rzecz nawet lepsza od Batmanów Nolana i  Logana. Co do Wonderki istotnie koszmar. Cały czas myślałem "jak oni to tak spieprzyli". Film wali po oczach naprawdę beznadziejnym cgi w scenach z Cheetah. Tym dziwniej to wygląda, jak spojrzy się na  jedynke, która  była przyzwoita chociaż miała sporo problemów. Straszne zajechanie potencjału na zrobienie dobrego sequalu ok filmu. Oby Aquaman, Shazam nie podzieli tego losu. No i mam nadzieję, zę Squad to będzie odwrotność WW na zasadzie tragiczna część pierwsza i dobra kontynuacja. Reżyser dwójki daje takie nadzieje.

Offline Gieferg

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #826 dnia: Pt, 25 Czerwiec 2021, 00:34:01 »
Jak na razie to po zwiastunach zapowiada się nawet gorzej niż jedynka.

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #827 dnia: Pt, 25 Czerwiec 2021, 04:00:44 »
Wiem, że temat flame ale muszę

https://www.instagram.com/p/CQTflgABEGi/?utm_source=ig_embed


Na różne kontrowersyjne rzeczy potrafię przymknąć oko, ale przy tym już odpadam. Gdyby Amber Heard była facetem a  Johnny Depp kobietą to ta pierwsza osoba  została by już dawno wyrzucona poza nawias Hollywod a przy tym sponiewierana. Mnie jej osoba to teraz tylko już brzydzi. Dla mnie to jest najcięższy kaliber  kręcenia na siebie bata w przemyśle rozrywkowym  i żadne dyskusyjne kwestie wpychania światopoglądowych agend nie mają do tego na km podejścia.  Na kontynuacje się nie wybiorę. Ostatecznie jedynka to dość zamknięta historia.

Offline Gieferg

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #828 dnia: Pt, 25 Czerwiec 2021, 04:40:06 »
Nie przepadam za Heard ale takie rzeczy są dla mnie nieistotne gdy chcę zobaczyć jakiś film.
Nie pójdę do kina na kolejnego Shazama, Suicide Squad czy czarnego Supermana, ale na Aquamana 2 jak najbardziej.
« Ostatnia zmiana: Pt, 25 Czerwiec 2021, 04:42:05 wysłana przez Gieferg »

Offline xetras

  • Wiadomości: 207
  • Polubień: 108
  • Apriori z zasady jak hiperboliczny z niczego świat
    • Zobacz profil
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #829 dnia: Pt, 25 Czerwiec 2021, 16:38:36 »
Jest afera !
Cytuj
Afera o seks oralny Batmana i Catwoman
https://naekranie.pl/aktualnosci/zack-snyder-batman-catwoman-petycja-1624609904
"Dziaberlak zgłowion? Strupion? Padł?
Pójdź w me ramiona, boś ty chwat!
O, świętny dzień! Hurra! Hip hip!
Tralala bum cyk cyk!" (Jolanta Kozak, tł. "Jabberwocky")
Źródło:https://home.agh.edu.pl/~szymon/jabberwocky.shtml

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #830 dnia: Pt, 25 Czerwiec 2021, 19:18:26 »
Snyder to zaczyna co raz mocniej zachowywać się jak jakiś memolog. Ciekawe czy to jest autentycznie z jakiegokolwiek komiksu czy to tylko fanart. Smith brzmi jak Smith. Co do samych kontrowersji nie wiem czy kogokolwiek to dziwi po aferze z penisem Batmana w "Batman damned". To już nie są te lata gdzie zachodnie komiksy miały aż taką wolność.

Taka lista co potrafili kiedyś odwalać w kwestiach seksualnych nawet i ci więksi wydawcy

https://www.ranker.com/list/most-deviant-superheroes/brent-sprecher

Koleś, który uprawiał seks z dinozaurami samemu się w takiego zmieniając rozwalił stawkę  ???


http://nowiknow.com/action-comics/

W odmętach sieci można też trafić na takie  rewelacje. Jeden z najbardziej rąbniętych pomysłów seksualnych w mainstreamie komiksowym z wykorzystaniem do tego jeszcze samego Supermana. Nawet jak weźmie się pod uwagę, że do niczego tam finalnie nie doszło to i tak sam pomysł pewnie zrobiłby traumę dzieciakom.

Dzisiaj chyba chcą uniknąć afery, bo jeszcze dzieciaki się dowiedzą, że Batman uprawiał kiedyś tam seks oralny i zostaną  zgorszone... Mimo wszystko dość to głupie, bo w tym serialu nigdy nie stroniono od przemocy, czy właśnie seksualnych żarcików, więc to nigdy nie była rzecz targowana do dzieciaków. Ot chyba musimy się z tym liczyć, ze superhero będzie miało czasem zakładaną smycz ze względu na dzieci, które też są tam sporym targetem. Pewnie by huczało w sieci, że Batman robił brzydkie rzeczy i odbiło by się na sprzedaży gadżetów dla dzieciaków ¯\_(ツ)_/¯



« Ostatnia zmiana: Pt, 25 Czerwiec 2021, 20:19:01 wysłana przez Pan M »

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #831 dnia: Pt, 25 Czerwiec 2021, 19:30:18 »
Dziwne to bo z jednej strony coraz mlodszych chca uswiadamiac na temat seksu, 57 plci, lgbt xzy a z takimi rzeczami maja problem, przestaje kumac...

Offline death_bird

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #832 dnia: Pt, 25 Czerwiec 2021, 22:13:28 »
Problem zapewne polega na tym, że to nie jest scena między Batmanem a Robinem.
A poza tym jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gieferg

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #833 dnia: Nd, 04 Lipiec 2021, 10:25:42 »
Recenzja Blu-raY:  https://filmozercy.com/wpis/liga-sprawiedliwosci-zacka-snydera-recenzja-filmu-i-wydania-blu-ray-opinia-wrazenia-labedzi-spiew-dceu

I jeszcze takie coś:

Nieprawidłowy link vimeoNieprawidłowy link vimeoNieprawidłowy link vimeo
(pierwszy filmik to osobny projekt niż dwa kolejne)


Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #835 dnia: Cz, 22 Lipiec 2021, 22:03:19 »
  Idealne podobieństwo. I jakie ogromne doświadczenie przed kamerą. Wybór doskonały.

Offline Interloper

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #836 dnia: Pt, 23 Lipiec 2021, 00:35:28 »
Oni tak na serio?

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #837 dnia: Pt, 23 Lipiec 2021, 00:52:05 »
Po czarnej Batwoman specjalnie już to nie dziwi.

W ogóle widzę zabawną zależność. Kolejna ruda postać, która nie będzie  ruda.

Starfire, MJ, Arielka, James Gordon, Wally West. Mera się uchowała, ale to Amber Heard, a ona po wiadomej aferze jest totalnie meh.

Oj Holly chyba propaguje pogląd, że rudzi nie mają duszy  :P Jakby dziś robiono filmowego Pottera, to na pewno Weasleyowie nie byliby rudzi  ;D

Damien

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #838 dnia: Pt, 23 Lipiec 2021, 02:11:33 »
Cytuj
Starfire, MJ, Arielka, James Gordon, Wally West. Mera się uchowała, ale to Amber Heard, a ona po wiadomej aferze jest totalnie meh.



To nie może być przypadek, jakiś pradawny biały bogaty rasista musiał być rudy. ;)

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #839 dnia: Pt, 23 Lipiec 2021, 09:54:09 »
Rudzi sa dyskryminowani co za rasizm w tym Hollywoodland...