Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163706 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #810 dnia: So, 29 Maj 2021, 00:57:22 »
Ooo, super info Larry! Biorę steelbooka, dołączy do poprzednich filmów cyklu.

Damien

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #811 dnia: So, 29 Maj 2021, 15:39:01 »
Gazza, jak weźmiesz steelboka prosiłbym o jakąś recenzję ze zdjęciami, z naciskiem na zdjęcia.  :)

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #812 dnia: So, 05 Czerwiec 2021, 09:32:03 »

Czy kostium postaci Shazama w "Shazam 2" jest po prostu lepszy? Bez zbędnych słów, prostu z mostu powiem: zdecydowanie tak! A Zachary Levi, jak widać, w niezłej formie. Niech się sequel kręci; jest dobrze. W odróżnieniu od zbliżających się czy zaplanowanych produkcji MCU (oprócz "No Way Home" oraz "Doctor Strange in the Multiverse of Madness"), na "Shazam! Fury of the Gods" czekam całym fanowskim serduchem. ,,Kręcimy lolka" i czekamy na tę produkcję. O tak! "DCEU" i ogólne obrazy adaptujące komiksowe realia DC zyskują coraz stabilniejszą i płynniejszą formę. Z dnia na dzień jest lepiej!  ;)

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #813 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 13:48:37 »
Ujawniono wygląd Supergirl w filmie Flash i naprawdę niczego nie urywa



Szkoda, że bazują na alternatywnej wersji z Injustice a nie głównym kanonie.

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #814 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 14:34:18 »
Up Szału nie robi ta Supergirl za to Shazam Family na nowym zdjęciu już tak 😎

Damien

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #815 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 16:39:45 »
Cytuj
Szkoda, że bazują na alternatywnej wersji z Injustice a nie głównym kanonie.

Bardzo dobrze że bazują na czymś nowym, zamiast kolejny raz po 2 serialach aktorskich i starym filmie pokazywać widzom Karę Zor-El. Ciekawe tylko, czy Lara będzie również córką Supermana i Lois, bo wtedy zastanawiające będzie w którą stronę ten wątek pociągną, i czy ta Supergirl będzie powracać, skoro jest z innego uniwersum. Może też być tak, że to będzie jakaś wariacja na temat Kary, ale z wizerunkiem Lary, lub Lara będzie kuzynką/siostrą a nie córką Supermana.

Najwięcej emocji i tak wzbudzają zdjęcia z najlepszym jak dotąd filmowym Batmanem. :)


Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #816 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 17:11:39 »
Bardzo dobrze że bazują na czymś nowym, zamiast kolejny raz po 2 serialach aktorskich i starym filmie pokazywać widzom Karę Zor-El. Ciekawe tylko, czy Lara będzie również córką Supermana i Lois, bo wtedy zastanawiające będzie w którą stronę ten wątek pociągną, i czy ta Supergirl będzie powracać, skoro jest z innego uniwersum. Może też być tak, że to będzie jakaś wariacja na temat Kary, ale z wizerunkiem Lary, lub Lara będzie kuzynką/siostrą a nie córką Supermana.

Najwięcej emocji i tak wzbudzają zdjęcia z najlepszym jak dotąd filmowym Batmanem. :)



Wolałbym jednak klasyczną Supergirl. Tak naprawdę ona nigdy nie miała 5 minut, żeby zabłysnąć poza komiksami. Niesławny film i seriale the cw to jest nie do końca to. Jak już bardzo chcieli się bawić w alternatywne postaci z mitologii Supermana to chyba bym jednak preferował Powergirl.

Co do Keatona pełna zgoda. Aktor był w tej roli fenomenalny i Bale z przerysowanym głosem jakby przechodził raka krtani nie ma do niego żadnego podjazdu. Chociaż jako Wayne był całkiem niezły, ale Batman to tam imo kompletne zmarnowanie potencjału.
« Ostatnia zmiana: Wt, 22 Czerwiec 2021, 17:16:56 wysłana przez Pan M »

Damien

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #817 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 22:17:54 »
A czy Kara ma czym błyszczeć? Najlepsze komiksy o Supergirl, nie są o Karze, czyli run Petera Davida (Linda Danvers) i seria Power Girl sprzed New52 (no, tutaj akurat jest to Kara, ale nie Zor-El, tylko Zor-L ;)). Ot, niesforna kuzynka Supermana, którą musiał trochę wychować. Moim zdaniem nie jest to postać, za której pominięciem szczególnie się płaczę, ale każdy ma swoje indywidualne sympatię. Najciekawiej wypadały zabawy i zamieszanie w postaci Supergirl, jak Cir-El, Matrix, czy wyżej wymieniona Linda. Dlatego osobiście cieszę się że w filmie idą w tym kierunku, o ile ta Supergirl autentycznie będzie historii Flasha potrzebna.

Offline OokamiG

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #818 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 22:42:45 »

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #819 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 22:51:13 »
A czy Kara ma czym błyszczeć? Najlepsze komiksy o Supergirl, nie są o Karze, czyli run Petera Davida (Linda Danvers) i seria Power Girl sprzed New52 (no, tutaj akurat jest to Kara, ale nie Zor-El, tylko Zor-L ;)). Ot, niesforna kuzynka Supermana, którą musiał trochę wychować. Moim zdaniem nie jest to postać, za której pominięciem szczególnie się płaczę, ale każdy ma swoje indywidualne sympatię. Najciekawiej wypadały zabawy i zamieszanie w postaci Supergirl, jak Cir-El, Matrix, czy wyżej wymieniona Linda. Dlatego osobiście cieszę się że w filmie idą w tym kierunku, o ile ta Supergirl autentycznie będzie historii Flasha potrzebna.

Każda postać może  zabłysnąć jak ją napisze porządny scenarzysta a są przypadki, że totalnie marginalni bohaterowie dostawali świetnych scenopisarzy.  No ale w sumie totalnie nie o to mi tutaj chodziło. Są postaci o których nie czytałem nigdy żadnej solowej serii, a i tak uwielbiam ich całokształt, występy gościnne.  Kara mi się kojarzy z takim a nie innym klasycznym wizerunkiem. Rozumiem, że Flash ma podróżować po mulitwersum stąd inna wariacja postaci, ale pierwszy od wielu lat występ Supergirl na wielkim ekranie az się prosił o bardziej klasyczne podejście. Już sam wizerunek Kary w takim Superman TAS robił kawał roboty. Nie ma co się boczyć o moje podejście, bo to zawsze była jedna z bardziej ważnych postaci w mitologii eSa obok Superboya, Bizarro, Powergirl, Lois i Luthora.
« Ostatnia zmiana: Wt, 22 Czerwiec 2021, 22:53:11 wysłana przez Pan M »

Offline isteklistek

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #820 dnia: Śr, 23 Czerwiec 2021, 11:42:39 »
Ja uwielbiam Supergirl i uważam, że jest duży potencjał, gdy nie zrobi się propagandówki na siłę. Film z Helen Slater mi się podobał, czasem wracam. Serial od CW ma swoje momenty, pierwsze trzy sezony mi się podobają. Ja dalej uważam, że usilne parcie na budowanie wielkiego uniwersum po sukcesie, czy uwalanie po komercyjnej porażce to błąd. Wonder Woman średnio się udała, więc obawiam się, że woman power, united, pride zostaną przeniesione na solowy tytuł, o ile powstanie.Na tę chwilę niewiadomo, ile czasu i jaka rola będzie Supergirl w filmie Flash. Mnie martwi to, że ciągle wraca się do zgranych płyt, granie na emocjach, Keaton był Batmanem w zupełnie innym projekcie, innej stylistce, lepiej budować od nowa na własnych zasadach.

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #821 dnia: Śr, 23 Czerwiec 2021, 15:46:21 »
Ja uwielbiam Supergirl i uważam, że jest duży potencjał, gdy nie zrobi się propagandówki na siłę. Film z Helen Slater mi się podobał, czasem wracam. Serial od CW ma swoje momenty, pierwsze trzy sezony mi się podobają. Ja dalej uważam, że usilne parcie na budowanie wielkiego uniwersum po sukcesie, czy uwalanie po komercyjnej porażce to błąd. Wonder Woman średnio się udała, więc obawiam się, że woman power, united, pride zostaną przeniesione na solowy tytuł, o ile powstanie.Na tę chwilę niewiadomo, ile czasu i jaka rola będzie Supergirl w filmie Flash. Mnie martwi to, że ciągle wraca się do zgranych płyt, granie na emocjach, Keaton był Batmanem w zupełnie innym projekcie, innej stylistce, lepiej budować od nowa na własnych zasadach.

Podstarzały Keaton to akurat byłby świetny budulec pod filmowe Batman Beyond, ale nie wiem czy bystrzaki z Warnera na to wpadną.

Offline misiokles

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #822 dnia: Śr, 23 Czerwiec 2021, 16:15:31 »
A kto by chciał oglądać innego Batmana niż Wayne, skoro samego Batmana jest mało?

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #823 dnia: Śr, 23 Czerwiec 2021, 16:24:17 »
A kto by chciał oglądać innego Batmana niż Wayne, skoro samego Batmana jest mało?

Kreskówka o McGinnise jakoś uzyskała status dość rozpoznawalnej.  Poza tym z tym mało to taki zarcik? Adam West, Batmany Burtona, Schumachera, Nolana, Affleck, Batman Lego, Pattison się zbliża. Akurat Beyond byłby bardzo spoko opcją na innego Batmana w kinie bo Wayne to tam jak na razie jest jednym Batmanem.

Online Leyek

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #824 dnia: Cz, 24 Czerwiec 2021, 22:39:26 »
Przerzucając kanały trafiłem na końcówkę (tak z 40 min) Wonder Woman'84. Ale to jest kaszanka. Nuda, zero emocji i ta końcowa "walka" meh.
I teraz najlepsze. Na tą końcówkę w bazie wojskowej weszła moja małżonka, chwilę popatrzyła i się mnie pyta: "To jest coś w stylu jak Rekinado?"  :) Nie chciała mi uwierzyć, że to blockbuster za miliony dolarów. Może lekko przesadziła, ale fakt, że efekty specjalne to tam też słabizna. I żeby nie było nie jest ona anty-SH. Tacy serialowi The Boys czy Invincible to jej się chyba bardziej niż mnie podobały (bo nie znała pierwowzorów komiksowych).