Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 163668 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #60 dnia: Nd, 24 Luty 2019, 19:09:19 »
  Tyle, że Larson to jeszcze młoda dziewczyna, na dodatek dobra aktorsko. A Adkins raz że nie umie grać, dwa że nie przypomina Affleca, trzy młodszego też nie przypomina.

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #62 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 20:06:06 »
Chyba niechca kuc zelaza gdy gorace - dziwne 2lata to max a nie 4..

Offline Mateusz

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #63 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 20:09:11 »
Też mnie dziwi tak odległa data. Spodziewałem się wcześniejszej premiery, ale pewnie do tego czasu Aquaman zaliczy jakieś występy w innych filmach DC, no i będzie ten spin-off The Trench.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #64 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 20:14:12 »
Tez pomyslalem o tym spin-offie moze niechca mu wchodzic w droge, choc z  Aquamana niby nikt tam goscinie ma sie niepojawic. Oby  ludzie niezapomnieli o hype na Rybke...

Offline Red Fury

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #65 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 08:47:15 »

No i nie będzie Deadshota.  A przynajmniej Smitha.

Jak donosi portal Deadline, gwiazdor rozstał się z producentami cyklu w dobrej atmosferze, zaś głównym powodem jego rezygnacji był brak wolnego czasu.

Szczerze chciałbym Deadshota, to taki mocny dwulicowy lider tego zespołu, nigdy nie wiadomo co się po nim spodziewać ale niekoniecznie Smitha mogą brać innego aktora. Moim zdaniem zadziałałoby to.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline Gieferg

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #66 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 09:41:51 »
Cztery lata to jak strzał w stopę. W końcu coś im wyszło, a ci zamiast iśc za ciosem pozwolą ludziom o tym zapomnieć.
Widać terminów nie mogą dograć, może Momoa zajęty?
Cytuj
, no i będzie ten spin-off The Trench
Najgłupszy z ich dotychczasowych pomysłów.

Offline Red Fury

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #67 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 09:51:33 »
Cztery lata to jak strzał w stopę. W końcu coś im wyszło, a ci zamiast iśc za ciosem pozwolą ludziom o tym zapomnieć.
Widać terminów nie mogą dograć, może Momoa zajęty?Najgłupszy z ich dotychczasowych pomysłów.
Moim zdaniem strzał w dziesiątkę z The Trench. Zrozumcie amerykanie kochają horrory i uwielbiają na nie chodzić. Za małą kasę da się zrobić porządny, jakościowo dobry horror i jeszcze na tym sporo zarobić. Najwyraźniej mają pomysł, niech działają. Trzymam kciuki za WB i ich oryginalne innowacyjne pomysły na uniwersum DC. Oby tylko marketing tego wypalił, a film się bardzo dobrze sprzeda. Nie płaczcie że tak długo trzeba czekać na Aquamana. 14 lat czekaliśmy na drugą odsłonę Iniemamocnych i okazało się, że film sprzedał się rewelacyjnie. Na Batmany Nolana też trzeba było długo czekać. Ja tam wolę dłużej poczekać, a mieć lepszy produkt. Hype nie minie tylko trzeba będzie ludziom przypomnieć o Auamanie i ich nakręcić w określonym momencie.   
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Luty 2019, 09:53:18 wysłana przez Red Fury »
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #68 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 09:52:24 »
Czy głupi pomysł hmm mi sie podoba będzie to pierwszy komiksowy "horror" choć bardziej bym wolał kiedys zapowiadane Justice League Dark.

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #69 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 09:53:54 »
Up
Mamoa chyba do Diuny sie szykuje ale nic ogicjalnego jeszcze nie bylo.
Aquaman 2 w 22r kaszana, obstawialbym 21r :/
« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Marzec 2019, 07:13:12 wysłana przez SawiK »

Offline Gieferg

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #70 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 10:15:21 »
Cytuj
Za małą kasę da się zrobić porządny, jakościowo dobry horror i jeszcze na tym sporo zarobić.
Tak da się, ale nie wiem czy akurat ten.

Cytuj
14 lat czekaliśmy na drugą odsłonę Iniemamocnych i okazało się, że film sprzedał się rewelacyjnie.
I zapomniałem o nim wychodząc z kina.



Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Gieferg

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #72 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 10:55:58 »
Dobra zmiana :)

John_

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #73 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:07:55 »
Shazam! i Aquaman to sukcesy.
Ciekawi mnie bardzo czy Captain Marvel przeskoczy ich w pozytywnych recenzjach.

Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #74 dnia: Nd, 10 Marzec 2019, 12:29:51 »
Shazam! i Aquaman to sukcesy.
Ciekawi mnie bardzo czy Captain Marvel przeskoczy ich w pozytywnych recenzjach.

Shazam się jeszcze nie ukazał,  jedyne co wiemy to to, że pierwsze pokazy miały pozytywne reakcje.